Kde kupujete kvalitní podprsenky?

14.7.15 12:10

Kde kupujete kvalitní podprsenky?

Dámy poraďte mi prosím, kde kupujete kvalitní podprsenky. Sháním obchod kde mi poradí jaká mi sedne a ne kde prodavačky fungují jen jako obsluha pokladny (Tezenis apod.). Ideálně v okolí Mělnicka, Neratovic, Letňan,…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3030
14.7.15 12:15

Spravna podprsenka, byla jsem u nich v obchode a super odkaz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12488
14.7.15 12:23

Doporučuju výše zmíněný obchod. Já si tam teda byla pro kojící (výlet 100km) a fakt poradí, nechají vyzkoušet. Plánuju po odkojení zajet znova. Cena vyšší, ale já to za podprsenku jsem ochotná dát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22767
14.7.15 12:27

Viz výše nebo Le chaton. Tam jsem rada chodila uz pro tu srandu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.7.15 12:45

@mi.su.la.cz

tady

poradí, dobře sedí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3330
14.7.15 12:46

Ještě jsem slyšela dobré reference na Caresse. Teda byl by to výlet, mají obchody v Nuslích a na Vinohradech, ale když už se dostaneš do Letňan, tak jsi v centru cobydup.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
753
14.7.15 12:55

Mě poradili vždycky i v intimissimi :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
14.7.15 13:11

Já kupuji v Praze ve Vodičkově ulici. Podprsenky dražší, ale kvalitní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3302
14.7.15 13:17

Pro radu a změření velikosti Správná podprsenka nebo Caresse, až budeš trochu zběhlá a budeš vědět, co cheš, doporučuju objednávat z britských e-shopů - mnohem větší výběr a poloviční ceny než u nás.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.7.15 13:42

Já začala chodit do Trioly - prsa mi konečně drží v podprsence tak, jak mají a nemusím si je po každém předklonu sklepávat zpět :lol: Koupila jsem si tam i plavky a spokojenost, konečně se nemusím furt hlídat, zda mi něco někde nekouká…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.7.15 13:43

Děkuju holky, jste zlatíčka :) škoda že poradenství je v obchodech tak vzácné, nemusela bych se trmácet až do Prahy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3772
14.7.15 13:44

@Kassy Můžeš sem hodit odkaz?…jak je to s poštovným?
A odpovídá jejich střih našemu číslování?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3330
14.7.15 13:46

@Kassy Prosímtě, nemáš zkušenost s podprsenkami Gossard a Curvy Kate nebo Ewa Michalak? Já mám CK a EM velikost 32DD (70E), a na netu se mi líbí jedna Gossard, ale nevím, jak moc odpovídající jsou jejich velikosti a nemám moc čas to dojet vyzkoušet osobně, tak uvažuju, jestli to zkusit přes net.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7932
14.7.15 13:46

Já jsem byla před pár týdny v Caresse na Vinohradech a bylo to super, skoro hodinu kolem mě obíhaly 2 prodavačky, vyzkoušela jsem spoustu střihů, tvarů, zjistila jsem, co mi sedí a co ne, dostala jsem lísteček se seznamem modelů, které mi seděly.
Jinak z britských e-shopů mám ozkoušený tento: http://www.brastop.com/
mívají často různé slevy, akce, někdy i poštovné zdarma po celém světě :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3330
14.7.15 13:48

@želvička28 Můžu se jenom zeptat, jaké máš rozměry a jaké ti tam sedí číslo? Já jsem na Triolu občas slyšela dobré reference, ale ta jejich tabulka velikostí je podle mě nějak pochybná :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama