Kde kupujete ovoce a zeleninu pro sve dobecky?

2964
1.3.07 23:03

Kde kupujete ovoce a zeleninu pro sve dobecky?

Ahojky,
jelikoz nemame to stesti v podobe vlastni zahradky a urody ve sklipku, chci se podobne postizenych zeptat, kam chodi na vitaminy pro deti? Ptam se proto, ze po jednech jablkach z ovoce-zelenina v sousedstvi se nam cvrcek pekne osypal a ja po nich kychala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21
2.3.07 07:50

Marjánko, já si ovoce a zeleninu nechávám posílat bio z obchodu www.bioobchod.cz . Jsem spokojená jak s kvalitou ovoce a zeleniny, tak s prodejcem a jeho jednáním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.3.07 14:36

Omlouvám se, že se sem vtírám s trochu jiným dotazem.
Existuje mražená bio zelenina? Stačí mi název výrobce.
V sezóně máme možnost mít zeleninu/ovoce ze zahrádky, ale zanedlouho se chystám na první příkrmy a všechno z loňska je už snězené.

Pro starší dítko používám normální kupované, jen pro toho prcka chci aspoň do začátku něco bezpečnějšího.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1192
2.3.07 15:17

Ahoj nezkušená mamino :)

nejsem si jista výrobcem, možná je to Ardo, ale mražená bio zelenina jde koupit v Tescu nebo Globusu (a určitě i jinde, ale já chodím jen to těchto dvou obchoďáků), normálně mezi mraženou zeleninou. Jsou to takové ty směsi mrkev, petržel, květák apod. Na obalu je napsané bio, kupuju tak většinou špenát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
91
2.3.07 15:24

Ahoj,
než jsem se přihlásila, je to tu… ano, já kupuji také Ardo (Tesco, Delvita, Country life, Albio a asi i jinde). Čerstvé na www.rozmaryna.cz (v Praze rozvážejí a jsou moc milí).
Zdravím, Lora

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama