Kde kupujete pěkné dívčí šaty?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.6.22 11:07

Kde kupujete pěkné dívčí šaty ?

Ahoj, kde kupujete oblečení pro holky? Potřebuji konkrétně dívčí letní šaty, vel.140, 146. Nejlépe květované, bez srdci a postaviček nebo jednobarevné?
H@m, Bonprix, Sinsay, Reserved, Takko, Pepco mám již shlédnute a nic moc se mi nelíbilo.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3948
23.6.22 11:15

Já obvykle HaM nebo Lindex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12484
23.6.22 11:25

Zkus next

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27647
23.6.22 11:36

Máme pár nejhezčích šat z Tchiba a nějaké z HM. Ale kytičky my moc nemusíme, spíš jednodušší vzory 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9209
23.6.22 11:52

Ještě zkus KIK, ve větších prodejnách mají šatů plno a celkem i vydrží (proti Pepcu teda rozhodně), jinak holky už se se mnou naučily i občas prohrabat sekáčem a pár letních skvostů ještě s visačkou si ulovily tam ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12484
23.6.22 11:59

O jiestli ti nevadí druhá ruka ú i když se tam prodává i nové zboží zkus vinted

https://www.vinted.cz/vetements?…[]=1247&size_id[]=630&size_id[]=631

Nestavíš si velikost, druh zboží, cenu od do - zda chceš nové s vysačkou, nové bez vysačky, jako nové, s kazy.. atd.. jaké barvy atd…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1152
23.6.22 12:16

Já mám v poslední době rada c&a, to oblečení je tam překvapivě pěkný a kvalitní. Případně bych ještě zkusila kouknout na Marks&spencer a jak už bylo psáno, Next.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1556
23.6.22 12:19

Z druhlé ruky na brumla.cz
Výběr obrovský, ceny kolem 100kč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4722
23.6.22 12:36
@Anonymní píše:
Ahoj, kde kupujete oblečení pro holky? Potřebuji konkrétně dívčí letní šaty, vel.140, 146. Nejlépe květované, bez srdci a postaviček nebo jednobarevné?
H@m, Bonprix, Sinsay, Reserved, Takko, Pepco mám již shlédnute a nic moc se mi nelíbilo.

zkus ještě Zaru, Benetton, Lindex, nebo F and F

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5303
23.6.22 12:58

A co zkusit už nejmenší dámské xxs třeba v newyorkeru nebo gatu? :think: Ale možná to bude ještě hraniční u těchto velikosti :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2056
23.6.22 13:01
@Anonymní píše:

Mně to přijde jako velký prblém už řadu let. H&M, Lindex, Marks&Spencer někdy i C&A mají spoustu hezkých šatiček ve velikosti zhruba do 134. A pak je velká černá díra, kdy se jen s bídou dá narazit na něco, co bude pěkné a nebude to umělotina. :,( Next má pár pěkných kousků, ale jen k objednání, v obchodech jsem nic z toho neviděla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3235
23.6.22 13:05

Já teď objednávala šaty ze Shein, je to sice Čína, ale jsou to jednoduché šaty v barvě duhy, moc příjemný materiál. I jsme jednou objednávala jednoduché kytičkové šaty z Aliexpressu a ty jsou taky krásný, příjemný materiál, dcera je ráda nosí. Oboje jsou obyčejný střih, tričkový, dlouhý. Ale mají i na tenká ramínka, krátké. Jinak taky Vinted, HM, CA, Tesco, Kik, Next, Terranova…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2056
23.6.22 13:13
@Semtex píše:
A co zkusit už nejmenší dámské xxs třeba v newyorkeru nebo gatu? :think: Ale možná to bude ještě hraniční u těchto velikosti :think:

To bývá většinou problém v ramenou, průramcích a přes prsa.:-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29388
23.6.22 13:14

Občas na nějaké narazim v Lidlu, aboutyou, zalando. Na tuhle velikost už se dá vzít i nejmenší velikost v dámském :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4722
23.6.22 14:31

Ještě mě napadlo dcera má ráda sportovnější styl, takže klidně i ve sportovních obchodech, typu A3sport, decathlon

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat