Kde kupujete silonové ponožky, podkolenky?

24.8.18 09:46

kde kupujete silonove ponozkypodkolenky

Ahoj holky chtele bych se zeptat jestli nemate nejake dobre tipy kde koupit kvalitni silonove ponozky za normalni ceny ;) a kdyz uz se ptam do jakych bot si je nejčasteji berete?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10106
24.8.18 09:49

@petrapřilepova24 nosím je jen do lodiček ke kalhotám,jinak dávám přednost takovým těm úplně nizounkým bavlněným,které sají pot. Ty se dají v pohodě i do tenisek. Jinak jsem je kupovala v Kauflandu,tam sice moc nevydrží,ale stojí pár korun,někdy u Vietnamců a nebo,kde prostě natrefím. Většinou beru větší balení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6982
24.8.18 09:51

kupujeme v DMku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13356
24.8.18 10:11

@petrapřilepova24 V Pepcu. Kupuji tam puncochy, takze vim, ze tam maji ponozky, podkolenky i „slapky“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Uju
6758
24.8.18 10:35

Kupuji normálně u vietnamců, jsou laciné a cca 5× na přeprání většinou v pohodě vydrží. A protože nenosím často stačí mi to. Jinak k ryflím když mám baleríny, nebo lodičky ke kalhotům.

Takže silonkové ponožky využívám vesměs jen na jaře a na podzim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
24.8.18 10:37

Nakupuji v Tescu. Dobrá cena a dobrá kvalita. Vydrží opravdu dlouho, ne jen pár praní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31296
23.3.19 19:12

S dovolením oživím téma… kde kupujete kvalitní ponožky tak, aby vydržely úplně ideálně 60 stupňů praní a sušičku? Připadám si už jak idiot, některé nevydrží ani jedno praní, některé sice v sobě nemají hned díru, ale tak strašně se zažmolkují, že to vypadá jak vytažené s odpadkáče :zed: zkusila jsem HM, Baťu, Marks&Spencer, Bambusové od Bellindy, Pepco, nějaké z Kiku a je to fakt tragédie :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
844
23.3.19 19:30

@Nimie kupuju si v jedny levny hrabarne za 2kc a kupodivu mi ani nikdy nohy nesmrdej :lol: neperu, proste svliknu a vyhodim :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20389
23.3.19 19:33

Peru na ctyricet s normalnim pradlem a oblecenim a susim v susce bud na standard program bavlna do skrine pres zimu, pres leto nesusim, susim venku na terase. Silonky peru stejne, ale nesusim. Jinak spokojenost s Bellindou a MarksSpencer plus kdyz maji balik v Lidlu, tak beru, nekdy HM ze se mi libi vzorek…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20581
23.3.19 19:33

Je nedávej do sušičky, dyt jsou sami o sobě suché za chvilku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
877
23.3.19 19:57

Já mám z Pepca a dávám je do takoveho toho pytlíku na praní (dávají se do toho podprsenky) a peru na 40. Do susicky bych nedávala.. však je to silon :D To je suché hned

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31296
24.3.19 10:03
@TeSudička píše:
@Nimie kupuju si v jedny levny hrabarne za 2kc a kupodivu mi ani nikdy nohy nesmrdej :lol: neperu, proste svliknu a vyhodim :mavam:

To je strašný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31296
24.3.19 10:04
@Diana69 píše:
Já mám z Pepca a dávám je do takoveho toho pytlíku na praní (dávají se do toho podprsenky) a peru na 40. Do susicky bych nedávala.. však je to silon :D To je suché hned

Ja myslela klasické ponožky… a nejen pro mě, i pro muže a děti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31296
24.3.19 10:06
@Kriss Tina píše:
Je nedávej do sušičky, dyt jsou sami o sobě suché za chvilku…

Aha, už vidím problém. Jsem si nevšimla že je v nadpisu „silonové“ :zed: :zed: :zed: :mrgreen:

No nic, všem děkuji, jdu založit jiné téma tím pádem :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat