Kde kupujete spodní prádlo dětem?

Anonymní
18.4.21 11:43

Kde kupujete spodní prádlo dětem?

Dobrý den, kde kupujete kvalitní spodní prádlo dětem? Mám syna 6 let a dceru 12 let. Mám totiž dost rozdílné názory s matkou. Matka si myslí že nezáleží na materiálu spodního prádla, no a já si myslím zase přesný opak. Myslím si že zejména dcera by měla mít spodní prádlo kvalitní. Kde koupit? Na cenně nezáleží.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3714
18.4.21 11:44

V h m, kvalita dobrá, potisky vydrzi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
545
18.4.21 11:49

České prádlo od firmy Pleas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21979
18.4.21 11:51
@Anonymní píše:
Dobrý den, kde kupujete kvalitní spodní prádlo dětem? Mám syna 6 let a dceru 12 let. Mám totiž dost rozdílné názory s matkou. Matka si myslí že nezáleží na materiálu spodního prádla, no a já si myslím zase přesný opak. Myslím si že zejména dcera by měla mít spodní prádlo kvalitní. Kde koupit? Na cenně nezáleží.

a čí matka má rozdílný názor? tvoje matka? matka dětí? jsi muž?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.21 11:52
@stinga píše:
a čí matka má rozdílný názor? tvoje matka? matka dětí? jsi muž?

Ano moje matka. Omlouvám se že jsem to nenapsala hned.

• Citovat
  • Nahlásit
4984
18.4.21 11:58

Všude, kde mají bavlnu - HM, CA, Pleas, Jitex, Takko…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21979
18.4.21 12:00
@Anonymní píše:
Ano moje matka. Omlouvám se že jsem to nenapsala hned.

prosím tě, a co je tvé matce do toho? snad jsou to tvé děti, ty vychováváš, ty platíš - vůbec by mě nezajímalo, co babička do toho kafrá :nevim:
ty máš dvě velké děti a posloucháš stále svou matku? proč?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53281
18.4.21 12:06

Přemýšlím, jestli moje matka tuší, jaké mají děti spodní pádlo, nebo jim ho někdy koupila :think: Jako asi jo, když tam děti jezdí na víkend nebo na prázdniny, ale jsem si jistá, že o spodním pádle jsme se nebavili nikdy :) Kupuju jak kde, HM, Lidl (prefeuje jeden střih) i jiné značky. Bavlněné. Jednou jsem objednala něco dost drahýho a na cedulce bylo pouze ruční praní :mrgreen: Na což kašlu, ale pobavilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9594
18.4.21 12:13

V podstatě celá rodina kupujeme tady, vždy mi pošlou nějakou slevu, tak vybereme a nějakou dobu to vydrží. Už několik let.
Je teda bohužel pravda, že cca před 10 lety to měli ještě kvalitnější. Teď trošku polevili, aby udrželi ceny, ale to všude, takže zase ve srovnání s jiným je to pořád super.
https://www.gina.cz/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10996
18.4.21 12:41

Nakonec výborná zkušenost s Lidlem.
Akorát u klučičích je potřeba koukat na materiál, některé nejsou bavlna.

Ono jde hodně i o střih, aby se to nezařezávalo, to mi u dětí (a vlastně nejen u nich) nepřijde moc zdravé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8995
18.4.21 12:42

Nejradši kupuju dětem prádlo v Nextu, čistá bavlna, příjemné, hezké a fakt dlouho vydrží, než začne být oprané.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14822
18.4.21 12:51

U dětského prádla mám ráda h+m, Lindex, Tchibo nebo Tesco. Dcera už má dospělácké velikosti, takže jí kupuju třeba v Tezenis (zde ale kvalita nic moc), Reserved nebo Marks And Spencer. Hlavně se dívám na složení, aby byl vysoký podíl bavlny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2102
18.4.21 13:38
@stinga píše:
prosím tě, a co je tvé matce do toho? snad jsou to tvé děti, ty vychováváš, ty platíš - vůbec by mě nezajímalo, co babička do toho kafrá :nevim:
ty máš dvě velké děti a posloucháš stále svou matku? proč?

Treba ji neposloucha a neresi to s ni. Treba to je tak, ze babicka detem kupuje pradlo, zakladatelka da najevo ze takove se ji nelibi, a uz jsou neshody. Nam babicky a prababicka kupuji pradlo pro deti bezne. Stejne jako jine obleceni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4984
18.4.21 14:26
@nozu píše:
U dětského prádla mám ráda h+m, Lindex, Tchibo nebo Tesco. Dcera už má dospělácké velikosti, takže jí kupuju třeba v Tezenis (zde ale kvalita nic moc), Reserved nebo Marks And Spencer. Hlavně se dívám na složení, aby byl vysoký podíl bavlny.

Dcera má taky dospělou velikost, kupuju tam, kde jsem kupovala dětské. Jen v dospělém, má ráda bez gumiček okolo nohou a nižší (hipster). Mají i xs nebo s.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3138
18.4.21 19:46

H&M, Reserved či Lidl. Dceři bylo 7 let. Jinak mladej má zatím ještě plenku 👶🏼

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu