Kde kupujete teplé overaly pro miminka?

7823
4.4.21 19:54

Kde kupujete teplé ovaraly pro miminka?

Ahoj, syn necelé 2m začíná jevit zajem o hračky, tak mu chystáme ležení na zemi (koberec, deka). Bydlime v domě, kde je i v parném létě poměrně
chládek. Teď syna přikrývám další dekou, ale až se začne otáčet, potřebuji pro něj teplejší overal.

Mám jedrn starší overal ze silnější teplákoviny z HM, je super, ale už teď je synovi skoro malý.

Prosím, kde kupujete teplé overálky pro miminka? Tepláky + mikiny nechci, to se pořád vyhrnuje a je s tím akorát zlobení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19590
4.4.21 19:57

Lindex má fleecovy, je jich dost i na vintedu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10500
4.4.21 20:08

Ja v tomhle věku dávala hodně klasické dupačky, měla jsem jich hromadu. Overaly jsem kupovala z druhé ruky, ale neměla jsem ráda jejich oblékání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
285
4.4.21 20:12

@kacz v tom hmku. Jde to i on-line a maji tam vetsi rozsah velikosti, nez na prodejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
263
4.4.21 20:30

Teplé má H&M (přímo je tam mají jako vatovany overal), Lindex a super jsou overaly Gap. Myslím, ze jsem viděla i v Lidlu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2109
4.4.21 20:33

My kupujem v lidlu,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1058
4.4.21 20:49

Já teď koupila příjemné teplé overaly v little things, používám do kočárku přes domácí. Eventuálně mě napadá i little angel, ti zas mají funkční prádlo. No a já doma dávám mikinu přes normální overal, eventuálně zakryji lehounkou dekou. Říkám si, že až se bude otáčet, jednak bude už tepleji, jednak se bude namáhat a tím trochu zahřívat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat