Kde leží pravlast všech Židů?

5303
22.10.19 01:47

Kde leží pravlast všech Židů?

Mnoho lidí pokládá tuto otázku za naléhavou a to i mezi samotnými Židy. Lidé, kteří psali historické kroniky, natolik zkreslili realitu, že už často není možné zjistit, kde je pravda a kde je lež. Záznamy spíš svědčí, že pisatelé dostali za úkol oslavovat tehdejší vládce a ospravedlňovat jejich nároky na moc. Jediná šance jak získat pravdivou informaci je studie genetického kódu člověka. Byla tedy provedena genetická studie aškenázských Židů, kteří tvoří 80% podíl populace všech Židů. A bylo zjištěno, že jejich rodový domov je severní část dnešní Itálie. Těžko tak mohli nalézt geny semitských národů, což znamená, že nikdy neměli nic společného s Araby a Palestinou, za to měli mnoho společného s Římskou říší. Natvrdo řečeno, Židé jsou Evropané ( „arijci“). Tím se ukazuje jak nesmyslná je nacistická ideologie postavená na zuřivém antisemitismu a rasismu. Teď zbývá ještě vyřešit, jak se mohla objevit mytologie o vyhoštění z Egypta a vyhoštění z Palestiny? Víme však, že v Římské říši se běžně objevovali různé řády a je tedy možné, že jeden z těchto řádů si vytvořil židovskou mytologii, aby konsolidoval úsilí své sociální skupiny. Není na tom nic zvláštního. Přemyslovský rod si taktéž vytvořil svoji mytologii. Viz staré pověsti české a mytologii o Libuši a Přemyslu Oráči. Pisatelé historických kronik tak zcela určitě psali na objednávku přemyslovského rodu, aby je oslavovali jako vládce a ospravedlňovali jejich nároky na ovládnutí Čech. Každý národ i stát i vládnoucí skupina si tak postupně vytvořila svoji vlastní mytologii, ale nikdo už nezjistí, co je pravda a lež. Jedinou ověřenou skutečnost máme ve svých genech, kterou jsme zdědili po svých předcích.

  • Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
151
22.10.19 07:26

Zajímavé téma, zdoroje prosím? Zvláště tu studii. Je pravda, že se Italové židlům hodně podobají, mají obchodní historii a další spoječné znaky, ale že by židi pocházeli ze severní Itálie… No přečetla bych si to :)

  • Nahlásit
7200
22.10.19 08:02

@Božislava Bozi, jaka mytologie, vsak Premysl Orac pise na emimino… A v Rehlovicich ma pamatnik.
K otazce Zidu - docela zajimave jsou nazory vojenskych historiku na puvod antisemitismu jakozto kapitaloveho konfliktu mezi tzv. vychodnimi a zapadnimi Zidy. Jenze jak to pak v dejinach byva, pak se to obratilo proti vsem…

  • Nahlásit
14144
22.10.19 08:46

Dobrý den,

Božislavo už zase? Proč? Vážně! Proč!? Vždyť jinak diskutujete docela hezky a pak zase, ideálně v noci, založíte něco, co absolutně nemáte ozdrojované, k nám na web to nepatří a o pravdivosti se dá velmi snadno pochybovat.
Samozřejmě diskuzi zamykám a smažu, už jsme o tomto mluvili.

Krásný den

Diana :kytka:

  • Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat