Kde mám získat potvrzení o výší ročniho příjmu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nejy
Nováček 2 příspěvky 01.10.14 12:46
Kde mám získat potvrzení o o výší ročniho příjmu

Ahojte chtěla bych se zeptat žádám si o přídavek a jestli mám jit si potvrdit příjem k zaměstnavateli, když jsem od března 2013 na rodičovské? :nevim:

Reakce:
DeTer
Závislačka 4465 příspěvků 01.10.14 13:22

Budeš potřebovat potvrzení od zaměstnavatele do března. Zbytek si zařídí oni…

dzarunka
Neúnavná pisatelka 15043 příspěvků 3 inzeráty 01.10.14 13:22

Rodičák se nepotvrzuje, ale musíš v práci nechat potvrdit leden, únor

nejy
Nováček 2 příspěvky 01.10.14 16:26

Děkuji nebyla jsem si jistá.

Shield-maiden
Neúnavná pisatelka 16910 příspěvků 23.02.15 22:32

Dobrý večer,
zítra mi končí MD, budu pobírat RP.
Potřebuji potvrdit příjem za posledních 12měsíců. Minulý rok jsem pracovala na HPP a od října jsem byla na MD. Kdo mi potvrzení vyplní? Děkuji

Lejaa
Echt Kelišová 8960 příspěvků 23.02.15 22:43

Zaměstnavatel půl roku a sociálka půl roku:)

Shield-maiden
Neúnavná pisatelka 16910 příspěvků 23.02.15 22:53

@Lejaa myslela jsem si něco v tom smyslu…tou sociálkou je myšlena ta, kde jsem byla vyřizovat MD? (plete se mi to s tím, kde se vyřizuje RP, což je asi úřad práce, že?)

Lejaa
Echt Kelišová 8960 příspěvků 23.02.15 23:02

@Izzz
jj, normálně na sociálku (ne ÚP) a je to ta, do které spadá zaměstnavatel.. Já minule šla do té, pod kterou spadám podle svého bydliště a byla jsem tam špatně.. Paní teda byla hodná a potvrdila m to i tam, ale správně je to ta podle zaměstnavatele:)

Slečna Ferka
Extra třída :D 10273 příspěvků 23.02.15 23:25

@Izzz Doporučila bych, pokud máš dobré vztahy v práci, se poptat, jestli Ti to nemůžou zařídit i u sociálky oni (mně třeba „objednali“ ten papír na volbu výše rodičáku), když Ti budou dávat papír za sebe. Ale jinak jak píšou holky, na sociálku - třeba pro Prahu to vyřizujou tuším v Kobylisích pro všechny Prahy (ale to nemám ověřené, možná je to kec; jak píšu, já tam nemusela).

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 24.02.15 02:00

@Izzz : proč potřebujes ty potvrdit příjem za posledních 12 měsíců? Já myslela, ze se to dělá, jen když se žádá výše RP pres chlapa :nevim:. Pokud jsi pred MD byla normalne zaměstnána, tak pro RP potřebujes na ossz potvrdit denní vyměřovací základ. A oni tam o tvém platu za posledních 12 měsíců údaje maji, poslali je z tvé prace, jinak by ti nemohli vyplácet ppm.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17758 příspěvků 10 inzerátů 24.02.15 05:08

@Izzz Já si stáhla na netu formulář, došla s ním na místní OSSZ a tam mi potvrdili denní vyměřovací základ mateřské. S tím jsem šla na úřad práce zažádat o rodičák.
U zaměstnavatele bylo mým posledním papírováním donesení papíru na mateřskou od gynekologa.
Doufám, že za ten rok a půl není nějaká změna. :think:

Shield-maiden
Neúnavná pisatelka 16910 příspěvků 24.02.15 07:31

To potvrzení potřebuju kvůli hypotéce.

Shield-maiden
Neúnavná pisatelka 16910 příspěvků 24.02.15 10:35

Ještě to upřesnim. Účetní v práci říkala, že mi potvrzení dají jen oni z práce a že sociálka mi asi žádný nedá.
Je to kvůli hypotéce.
Takže vlastně nevim zase nic.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel Dan Nekonečný (†52): Co zabilo milovníka slunce, třpytek a žhavých rytmů?!

Proslul jako zpěvák, tanečník, velký šoumen, a hlavně fanatik do ohně,... číst dále >

Hasta la vista, Dádo! Patrasová posouvá hranice svého instagramového bizáru

Brzy jí bude třiašedesát, svými selfíčky na Instagramu ale Dáda Patrasová... číst dále >