Kde mi poradí, jak se oblékat?

12074
15.4.11 21:27

Kde mi poradí, jak se oblékat?

Mám pár osvědčených kousků oblečení, které mám ráda a vím, že mi sluší. Ale nejsem schopná si vybrat v obchodě, co do šatníku přidat, aby se to hodilo, jsem naprosto strašně nerozhodná, takže strávím v shoppingu třeba dvě hodiny a odcházím s prázdnou :nevim: Spíš výjimečně se mi podaří narazit na něco, co mě nadchne a nerozhoduju se, beru. Pak nosím pořád dokola to samé, těch pár málo kousků, co mám. Není nějaká poradna na netu, kam se dá poslat fotka, a kde poradí (i s tím, co by se mi do šatníku hodilo, aby se to dalo navzájem kombinovat, i s tím, co mi sluší)? Na „proměnu“ v nějakém butiku nemám a stejně potřebuju nějakou celkovou radu, ne jednorázovou koupi. Vůbec mi nevadí pořídit něco v sekáči, pár mých oblíbených věcí odtamtud je.

Nebo je normální, že si nejsem schopná rok koupit sukni, protože mi žádná nepadne do oka? A přitom ji potřebuju :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

jjelena
15.4.11 21:38

No já mám spíš opačný problém, že mě padá do oka spolehlivě v každým krámu něco a jsem štastná, když to není víc, jak jeden kousek. Takže neporadím… sama bych potřebovala radu, jak na opačný problém - shopoholismus :-D

• Nahlásit
  • Citovat
sepi
15.4.11 21:43

Tak co treba poslat fotku, at mame predstavu, jakej ses barevnej typ a jakou mas postavu a pak bychom ti urcite poradily, co ti sekne, popr. poslaly odkazy na konkretni obleceni, ktery by ti sluselo.

• Nahlásit
  • Citovat
9908
15.4.11 21:51
Já jsem naprosto stejný případ :mrgreen:
Eliška píše:
Mám pár osvědčených kousků oblečení, které mám ráda a vím, že mi sluší. Ale nejsem schopná si vybrat v obchodě, co do šatníku přidat, aby se to hodilo, jsem naprosto strašně nerozhodná, takže strávím v shoppingu třeba dvě hodiny a odcházím s prázdnou :nevim: Spíš výjimečně se mi podaří narazit na něco, co mě nadchne a nerozhoduju se, beru. Pak nosím pořád dokola to samé, těch pár málo kousků, co mám. Není nějaká poradna na netu, kam se dá poslat fotka, a kde poradí (i s tím, co by se mi do šatníku hodilo, aby se to dalo navzájem kombinovat, i s tím, co mi sluší)? Na „proměnu“ v nějakém butiku nemám a stejně potřebuju nějakou celkovou radu, ne jednorázovou koupi. Vůbec mi nevadí pořídit něco v sekáči, pár mých oblíbených věcí odtamtud je.Nebo je normální, že si nejsem schopná rok koupit sukni, protože mi žádná nepadne do oka? A přitom ji potřebuju :nevim:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2444
15.4.11 21:57

Nemohla bys to probrat a chodit nakupovat s nějakou dobrou kámoškou?? Mě se to vyplácí- mám ,,šišatou" postavu a problém na sobě sama v rychlosti nevidím, ale mám bezva kámošku, které nevadí mi sem tam věnovat čas a projít obchody s hadry a hlavně mi natvrdo řekne:,, hadr hezký, ale nesluší Ti!!"

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13114
15.4.11 22:12

Ono by to chtělo vidět naživo na tobě, i fotky můžou hodně klamat. Moje kamarádka je vizážistka a dělá i poradenství ohledně oblékání. Funguje to tak, že s klientkou popřípadě s klientem jede do nákup. centra a pomůže ho obléct od hlavy k patě. Tak co zkusit něco takového?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12074
15.4.11 22:15

No já právě na sobě problémů vidím hodně, u sukní je to snad nejhorší, mám velkej zadek, silný stehna, ne moc pěkný kolena :-? Mám zlatou kamarádku, která za mnou chodí i pár hodin a nosí mi haldy ramínek a radí ostopéro, přičemž v závěru si stejně nic nevyberu :nevim: Ona je z toho hotová a mně je jí líto :-( Už radši jezdím sama (pokud vůbec), to je za trest se mnou nakupovat.
Na fotce jsem vlevo, lepší te´d nemám. Měřím 158, vážím 55, od pasu nahoru celkem dobrý, dole solidní základna :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12074
15.4.11 22:17

Derido, ale ty bydlíš v Itálii, viď? Nevím, jestli tu podobná služba je, ale pokud jo, bude asi pěkně drahá. Možná by stačil prostě někdo, kdo umí sám kombinovat věci a má soudnost :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13114
15.4.11 22:23

Eliško, žiju v Itálii, ale myslela jsem kamarádku v CR. Nevím teda kolik si přesně účtuje, ale drahá asi nebude, protože má hodně zájemců.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13114
15.4.11 22:24

Já si teda dovolím tvrdit, že kombinovat umím, moda mě hodně zajímá, ale z fotky, které jsi poskytla, bych ti poradit nedokázala. Musela bych tě vidět ve spodním prádla, šaty hodně skryjí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sepi
15.4.11 22:28

Elisko, pokud jak rikas si pripadas od pasu dolu robustnejsi, tak kalhoty volit jednobarevny, bez ozdob. V tmavsich odstinech- cerna, hneda a co se tyce topiku, tak klidne neco co odhaluje ramena, popripade klidne nabirany- rozsiri te to nahore a opticky te to srovna s dolni pulkou tela. Z barev bych hlasovala za zelenou, cihlovou, cervenou a hnedou. Nevim, jestli ta fotka zkresluje, ale pripadas mi jako zrzka a tem tyhle barvy moc slusi.

• Nahlásit
  • Citovat
15.4.11 22:28

Eliško na té fotce nejsou vidět oči,tvar obličeje ani postava ,prostě nic :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12074
15.4.11 22:31

Já vím, ale je to jediná, kterou tu aktuálně mám :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
15.4.11 22:31

joo eliško, kdybys věděla kdy já si naposled koupila něco jen proto že se mi to líbí … já kupuju protože už fakt nutně potřebuju a ještě hooodně vybírám. Mě se prostě ze současné nabídky skoro nic nelíbí, a když už tak je to pro mě fin. nedostupné (jako tričko za 500 fakt nekoupím, kor když vím jaký sem prase). To samé mám i s botama… chodím v keckách, ne že bych chěla, ale moderna je pro mě :poblion: a lodičky zas nevyužiju no. Páskový boty mám snad už 3 roky a jsem šťastná že drží, bo jsou pohodlné a dle mého vkusu. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
3576
15.4.11 22:54

Taky jsem mela chvilku takovej blok, ze se mi nechtelo nic kupovat, zkouset, bylo mi fuk v cem jdu do kramu, parku, k doktorce. To bylo v obdobi, kdy jsem byla na materske a nedostala jsem se moc mezi lidi.. Ted mam skrine narvany, zaclo me to opet bavit, uvedomila jsem si, ze mam taky manzela, tak aby se za me nemusel taky stydet. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama