Kde mi poradí, jak správně cvičit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kočkaVločka
Povídálka 48 příspěvků 13.12.18 15:16
Kde mi poradí, jak správně cvičit?

Poslední dobou mě trápí bolesti zad, hlavně teda krční páteř, ale taky povolené břicho po dvou těhotenstvích. Potřebovala bych začít cvičit, ale nevím, co je pro mě vhodné. Kde a kdo mi poradí? Jsem z Brna, takže pokud víte o někom konkrétním klidně pište. Nikdy jsem žádné potíže neměla, tak netuším, kde začít.

Reakce:
smurfka
Vesmírná mluvilka 30123 příspěvků 13.12.18 15:20

záda a krční páteř..hnala bych to přes praktika na žádanku na neurologii, která pak předepisuje rahablitace na pojištovnu..
mě to tak udělala…pak si jen najdeš fizioterapeutku která pracuje s tvou pojištovnou a ona už se ti bude věnovat, ukáže ti cviky na záda, krk, i břicho, atd..

Žaňulin
Stálice 84 příspěvků 13.12.18 15:33

Souhlasím… na rehabilitace a později třeba trenér ve fitku nebo kamarád co se vyzna ve cvičení, ale opravdu vyzna.

VánočníMáma
Povídálka 20 příspěvků 13.12.18 15:41
@kočkaVločka píše:
Poslední dobou mě trápí bolesti zad, hlavně teda krční páteř, ale taky povolené břicho po dvou těhotenstvích. Potřebovala bych začít cvičit, ale nevím, co je pro mě vhodné. Kde a kdo mi poradí? Jsem z Brna, takže pokud víte o někom konkrétním klidně pište. Nikdy jsem žádné potíže neměla, tak netuším, kde začít.

@kočkaVločka jsem fyzioterapeut, takže bych Ti poradila viz výše - kolečko praktik - neurolog/reha­bilitační lékař a ten tě pošle dál - možná i na Vojtu, nebraň se tomu a možná se hned zeptej, uleví to skvěle (vím, o čem mluvím). Cvičení sama až po čase, s edukací od RHB, časem zkusit třeba jógu po konzultaci s RHB lékařem/terapeutem. Ale kolečko určitě :) :hug:

Ou
Kelišová 5808 příspěvků 13.12.18 15:42

zajděte za nějakým fyzioterapeutem - třeba za někým od doktora Hrazdíry, sepsal taky nějaké základní info a jednoduché cviky
 http://www.lhrazdira.eu/cviceni

VánočníMáma
Povídálka 20 příspěvků 13.12.18 15:47

@kočkaVločka a svého času byli velmi dobří tady :-) www.clr.cz

Kyle
Povídálka 22 příspěvků 13.12.18 16:09

Určitě bych zašla k lékaři a po té fyzioterapeutovi, kde Vás naučí jak správně cvičit.

kočkaVločka
Povídálka 48 příspěvků 13.12.18 20:51

Moc všem děkuji za rady a odkazy. Dám se do toho! :)

Uživatel je onlineTiger-lily
Vesmírná mluvilka 33653 příspěvků 10 inzerátů 14.12.18 12:17

Praktický lékař - neurologie - rehabilitace. Většinou tě i nasměrují na nějaká vhodná pracoviště.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrahovi pumpařky hrozí výjimečný trest, práskl ho komplic kvůli dvěma tisícům

Policisté zadrželi a obvinili muže, kteří přepadli čerpací stanici u... číst dále >

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >