Kde mi stáhnou černou barvu z vlasů?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

supermum
Povídálka 17 příspěvků 18.01.18 01:34
Kde mi stáhnou černou barvu z vlasů? Poraďte prosím kadeřnictví.

Ahoj. Už delší dobu uvažuji nad tím, že změním barvu. Jsem složitý případ, protože mám opravdu dlouhé vlasy. Má přírodní barva je blond, ale barvím se už asi 8 let na tmavě hnědou, která mi už chytá jako černá. Mám už toho dost, chtěla bych hnědou a vzhledem k mému typu ještě ve studeném odstínu. :,( Sama doma se bojím. Máte někdo podobnou zkušenost, poradíte kadeřnictví, kde jste byly spokojené? Má kadeřnice do toho jít nechce. Ideální by bylo kadeřnictví v Brně, ale vlastně jsem ochotná zajet i do Prahy nebo na kraj světa za dobrý výsledek! :mrgreen: Děkuji moc a přeji všem krásný den. :)

Reakce:

TeSudička
Kecalka 294 příspěvků 18.01.18 06:44

@supermum ahoj, resila sem naprosto stejny problem- nelansem husty cerny vlasy do pasu. Kdyz me odmitly v sestym kadernicrvu, tak sem se na to vybodla s tim, ze to hold necham odrust a odsmiknu to. Po 4 mesicich me zkilil nador na mozku a v nemocnici me vzali na jezuru- problem vyresen :lol: :lol: :lol:

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1921 příspěvků 18.01.18 06:48

No, takovou změnu neudělá žádná kadernice ze dne na den. Stahování tmavé barvy musi byt postupné, v podstatě to bude zdlouhavé a pomalé zesvetlovani, aby se vlasy uplne neznicily. Nejlepší by bylo ostříhat, a v péči kadeřníka nechat dorůstat a pri tom upravovat barvu…nemusíš uplne na kratko, treba si dat jen mikado. Stejne je velká pravděpodobnost (témeř jistota), ze mas vlasy hodne zničené dlouholetým domácím barvením, zkráceni jim v tomhle směru prospěje a bude to velká regenerace.:.

Blahuše
Kecalka 356 příspěvků 18.01.18 07:49

Muzu doporucit v Praze Vlasy od Petry nebo Style by Katerina Bedanova.

mobilishky
Kelišová 6500 příspěvků 18.01.18 08:04

Mohu doporučit For Hair v Praze na Butovicích. Paní Marcelka, Skvělá kadeřnice. Nechávala jsem si tam před Vánoci stahovat skoro černou na hnědou. Jen si na to připrav dost peněz a celé odpoledne volné. Za ten výsledek to ale stojí :palec:

florenc
Echt Kelišová 8035 příspěvků 18.01.18 08:06

Vlaselier v brne, moc mila a sikovna slecna ;) ja teda byla jen na barvu, ale rikala, ze prede mnou tam byla pani pres 4 hodiny se stejnym problemem, jak popisujes ty. Dela vse poradne a peclive :palec:

JDISS
Povídálka 12 příspěvků 18.01.18 08:45

Taky se přikláním v Praze “vlasy od Petry”. Najdeš to na fb a taky mají webovou stránku. S cenou bych počítala tak 5-9tis za jednu návštěvu, ale stáhnou to doopravdy dobře a šetrně. Mě stahovali blond. Přikládám foto. Cena 5700,– a doba 5hodin.

krispyna
Kecalka 461 příspěvků 18.01.18 08:57

Salon LaFayette - Hanička Čížková. Můžeš kouknout i na instagram han_ci_hairsty­list_prague Má tam i fotky ze stahování :) :mavam:

supermum
Povídálka 17 příspěvků 18.01.18 22:36

Děkuji moc všem za rady. :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Dokonalý polibek Vondráčkové sepsuli i v Americe. Fraška a katastrofa, píše se!

Opravdu česká distribuční společnost Luna Stanislava Dvořáka poškodila snímek... číst dále >

Milion mu nestačil, chtěl další peníze, tvrdí svědek v případu podvodu Tomáše Řepky!

Milion korun. Za takovou sumu měl Tomáš Řepka své dávné, dnes již bývalé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >