Kde mi vezmou syna do školky během roku

13
25.3.16 15:51

Kde mi vezmou syna do školky během roku

Dobrý den, nevíte o nějaké státní školce, kde mají volné místo a vzali by mi syna do školky (nejlépe hned), potřebuji nějaké město, kde se dá sehnat práce ( nejlépe středočeský kraj). Kdybyste někdo věděl, dejte mi prosím vědět. Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6536
25.3.16 16:16

Musíš hlavně obvolávat, různě se uvolňují místa během roku ve školce, i tak já jsem sehnala v loni místo pro syna. Jinak u nás v plzeňským kraji jsou i firmy, které nabízí svým zaměstnancům bydlení a příspěvky na bydlení. Ale opravdu netuším zda to není nějaká ubytovna plná různých pochybných existencí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
25.3.16 17:08

@renda81 Děkuji, na ubytovnu bych nerada. Mám i pejska, jsem v tíživé situaci a někdo by mi asi řekl, že je to jenom pes, ale já jí nikam nedám, je to člen naší rodiny, syn je na ní hodně upnutý a já taky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7711
25.3.16 17:57

@Evuse26 Spíš bych obvolávala školky v malinkých městech (dítě od známé vzali v pohodě v průběhu školního roku, ale to je malinká školka na vesnici), tak bych raději zkusila hledat tam než ve větších městech. Četla jsem i předchozí diskuzi a já bych asi nejdřív našla školku pro dítě a podle toho hledala bydlení a brigádu.
Opravdu jsi ve složité situaci, držím palce, ať je co nejdříve líp :hug: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
25.3.16 18:09

Mě osobně by se moc líbilo v Hradci Králové nebo na Jihu ( Budějovice, Tábor), ale tam jsou pronájmy také docela drahé. Budu zkoušet a uvidíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22364
25.3.16 18:12
@Evuse26 píše:
Mě osobně by se moc líbilo v Hradci Králové nebo na Jihu ( Budějovice, Tábor), ale tam jsou pronájmy také docela drahé. Budu zkoušet a uvidíme.

Pokud budeš potřebovat pomoci tam, kde jsem psala, dej vědět ráda pomohu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
25.3.16 18:23

@jahuhudka Já jsem se již koukala na nějaké bydlení, ale bohužel jsem našla pouze přes realitku. Zkusím zavolat do té školky po svátcích.

Příspěvek upraven 25.03.16 v 18:57

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22364
25.3.16 18:25

@Evuse26 napíšu ti sz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7343
25.3.16 18:54
@Petule030 píše:
@Evuse26 Spíš bych obvolávala školky v malinkých městech (dítě od známé vzali v pohodě v průběhu školního roku, ale to je malinká školka na vesnici), tak bych raději zkusila hledat tam než ve větších městech. Četla jsem i předchozí diskuzi a já bych asi nejdřív našla školku pro dítě a podle toho hledala bydlení a brigádu.
Opravdu jsi ve složité situaci, držím palce, ať je co nejdříve líp :hug: :kytka:

No tady je problém to, že i malinké vesnice (jako my) mají kritéria…tedy i v průběhu roku přednostně vemou předškoláky a z ostatních ty s TP…což se dost blbá situace. TP se nevyřídí ze dne na den…uvolněné místo se taky nedá někomu držet věčně…a vhodné a levné bydlení se taky nesežene hned. :nevim:
Může mít kliku, že bude volné místo a žádný místní zájemce, ale to by byla fakt z prd*le klika…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
25.3.16 18:58
@Evuse26 píše:

u nas v Čb nejsou praveze vůbec drahy ;) a i mista ve skolkách jsou sice je to obvolavani ale co kdo shanel ze známých tak vždy sehnal ;)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
13
25.3.16 19:05

@JayLee nevíš o něčem bez realitní kanceláře, asi budu potřebovat v bytě trvalý pobyt, ale nevím, možná i bez něho by to šlo. Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
25.3.16 19:32
@Evuse26 píše:
@JayLee nevíš o něčem bez realitní kanceláře, asi budu potřebovat v bytě trvalý pobyt, ale nevím, možná i bez něho by to šlo. Děkuji.

aktualne ne ja to nesleduju ale v tech FB skupinkách na fb našeho města kazdou chvili někdo inzeruje ze pronajme svůj byt vcetne fotek a bez realitek ;) takze dle me je i bytu dostatek ;)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat