Kde může žena okolo padesátky hledat přítele?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

koukolka_makova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 14:14
Kde může žena okolo padesátky hledat přítele?

Ahoj, holky, máte s tím někdo zkušenost? Moje mamka chodí jen z práce do práce, víkendy tráví doma sama. Letos jí bude padesát, ale vypadá mladší a pořád jí to sluší. Chtěla by vztah, nic vážného, že by si musela hned někoho stěhovat domů, ale někoho, kdo jí ošustí a opustí taky ne. Prostě přítele na hezké chvíle, který by s ní trávil volný čas, šel s ní do kina, na výlet, večeři. Zkoušela seznamku, měla i setkání, ale všem šlo hned o sex, hlavně chlapi okolo 35, naprosto neprůhlední.
Seznámila se tady v tomto věku některá? Kde a jak?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 14:30

Třeba internetová seznamka, ale nebude to hned. Na 50 setkání se najde 1, co to s ním trochu jde. A třeba až za dva tři roky. Taková je realita. A budu otevřená - maminka musí vypadat dobře, nesmí být tlustá, musí být aktivní, sport a tak…

nesmí podléhat pesimismu z těch davů invalidních důchodců, psychoušů a těch, co vypadají děsně, ale chtějí modelínu o 20 let mladší.

A na inzeráty mladších nereagovat.

Venetia
Vesmírná mluvilka 33975 příspěvků 11.02.18 16:15
@koukolka_makova píše:
Ahoj, holky, máte s tím někdo zkušenost? Moje mamka chodí jen z práce do práce, víkendy tráví doma sama. Letos jí bude padesát, ale vypadá mladší a pořád jí to sluší. Chtěla by vztah, nic vážného, že by si musela hned někoho stěhovat domů, ale někoho, kdo jí ošustí a opustí taky ne. Prostě přítele na hezké chvíle, který by s ní trávil volný čas, šel s ní do kina, na výlet, večeři. Zkoušela seznamku, měla i setkání, ale všem šlo hned o sex, hlavně chlapi okolo 35, naprosto neprůhlední.
Seznámila se tady v tomto věku některá? Kde a jak?
:D tedy těsně před padesátkou .něco z reálu , většinou seznamka, chat apod.
Moje sestra se seznámila taky těsně před padesátkou na dovolené
@Anonymní píše:
Třeba internetová seznamka, ale nebude to hned. Na 50 setkání se najde 1, co to s ním trochu jde. A třeba až za dva tři roky. Taková je realita. A budu otevřená - maminka musí vypadat dobře, nesmí být tlustá, musí být aktivní, sport a tak…

nesmí podléhat pesimismu z těch davů invalidních důchodců, psychoušů a těch, co vypadají děsně, ale chtějí modelínu o 20 let mladší.

A na inzeráty mladších nereagovat.

myslím, že aktivní být nemusí

Uživatel je onlineTecumseh
Zasloužilá kecalka 690 příspěvků 12.02.18 20:04
...

AŤ si maminka koupí prut a sedne si na jaře k rybníku. Tam se to jenom hemží strejdama nad 50, nebude je stačit odhánět :kytka:

smutny klaun2
Kecalka 408 příspěvků 13.02.18 18:41
@Tecumseh píše:
AŤ si maminka koupí prut a sedne si na jaře k rybníku. Tam se to jenom hemží strejdama nad 50, nebude je stačit odhánět :kytka:

To je fakt.Ale použitelný z nich nebude ani jeden.

káťa
Extra třída :D 12484 příspěvků 08.03.18 09:50

Moje mamča ovdověla v 56 a spoustu ctitelů měla díky tomu, že navštěvovala „taneční“ pro dospělé. Chodili tam už s taťkou a když se trochu posbírala z jeho smrti, začala tam chodit znova se svou starou partou, jako single. Ctitelů tam měla opravdu nepočítaně (taky vypadá k světu) a našla si tam fajn přítele, taky vdovce…

anbee
Povídálka 46 příspěvků 08.03.18 16:59

Na inzeráty pozor, mamka mé známé, taky postarší se takhle sešla s o dost mladším a nevyšlo to. Vypadal k světu, příjemnej, ale jak mluvil a choval se…prej z toho pochytila, že měl skoro až úchylku na starší ženy. Takže rychle vycouvala. Být jí zkusím chodit do společnosti, zapsat se do nějakého kurzu a třeba tam někoho najde :)

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1687 příspěvků 08.03.18 17:02

@koukolka_makova Podle mě nějaký koníček. Třeba květiny, chodit na výstavy, zahradu Čech…nebo do místního knižního klubu, zkrátka někam, kde se schází lidé toho věku. Podle mě partner se nejlépe hledá, když ho primárně nehledáte :)

nostress
Extra třída :D 12714 příspěvků 08.03.18 17:08
@Lalelale píše:
@koukolka_makova Podle mě nějaký koníček. Třeba květiny, chodit na výstavy, zahradu Čech…nebo do místního knižního klubu, zkrátka někam, kde se schází lidé toho věku. Podle mě partner se nejlépe hledá, když ho primárně nehledáte :)

Asi tak. Jště mě napadla univrzita středního věku, nebo jazkový kurz, případně pak v pozdjším věku nějaký svaz důchodců a pod. :think:

Venetia
Vesmírná mluvilka 33975 příspěvků 08.03.18 17:10
@Lalelale píše:
@koukolka_makova Podle mě nějaký koníček. Třeba květiny, chodit na výstavy, zahradu Čech…nebo do místního knižního klubu, zkrátka někam, kde se schází lidé toho věku. Podle mě partner se nejlépe hledá, když ho primárně nehledáte :)

ono se nekde schazi padesatnici? To je pro mne novinka.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1687 příspěvků 08.03.18 17:13

@Venetia :roll: no, nejsou to místa, která by vyhledávali výhradně náctiletí. Přístě k tomu přidám disclaimer, ty abys někoho nechytala za slovo

Venetia
Vesmírná mluvilka 33975 příspěvků 08.03.18 17:17
@Lalelale píše:
@Venetia :roll: no, nejsou to místa, která by vyhledávali výhradně náctiletí. Přístě k tomu přidám disclaimer, ty abys někoho nechytala za slovo

ja se taky seznamovala kolem padesatky, tak kdybych to vedela, urcite bych zasla

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28312 příspěvků 08.03.18 18:08
@Lalelale píše:

holky neblbněte, paní je mladá, šťabajzna a bude chodit tam, kam prostatici. Už mi schází jen Spolek přátel žehu.

drewlet
Závislačka 3348 příspěvků 23.03.18 11:37
@Burj Chalifa píše:
holky neblbněte, paní je mladá, šťabajzna a bude chodit tam, kam prostatici. Už mi schází jen Spolek přátel žehu.
:mrgreen: :mrgreen:

martasesek
Zasloužilá kecalka 933 příspěvků 23.03.18 11:39
@Burj Chalifa píše:
holky neblbněte, paní je mladá, šťabajzna a bude chodit tam, kam prostatici. Už mi schází jen Spolek přátel žehu.

No, pokud bych věděl odkud je, třeba by jsme se mohli i sejít :P

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Chcete žít ve svém chateau? Můžete si jako Matěj von Osečany koupit tyto zámky

V České republice je momentálně k prodeji téměř stovka zámků, ročně se jich z... číst dále >

DJ Loutka: Kdo byla jeho přítelkyně, kvůli níž se měl oběsit? A jaké měli plány?

DJ Loutka (†51), který se o víkendu oběsil, po sobě zanechal přítelkyni Magdu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama