Kam na Vranovsko s dětmi

129
15.2.21 20:02

Kde na Vranovsku s detmi

Cauko holky, pokud situace dovoli, planuji s rodinkou navstivit v lete Vranovsko, deti 4 a 1. Nema z vas nekdo tip na zajimavy vylet, pripadne ubytovani? Nejake fajn hriste? Farma? Staje - dcera miluje kone? Moznost se vykoupat krome prehrady a bazenu? Budu vdecna za jakekoliv tipy :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5150
15.2.21 20:10

@Markii2
Na Vranovsku je krásně, byli jsme vloni, akorát jsem nepochopila, kde se chceš koupat kromě přehrady a bazénu? 8o
Pláží na koupání tam moc není, loni bylo dost vody, pláže i břehy byly pod vodou. Mě se nejvíc líbilo koupání v kempu Bítov, na té hlavní pláži to nebylo nic moc a hodně bahnité. Ale příští rok to může být jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
129
15.2.21 20:49

@bigl dcera je atopik, takze bazeny nepripadaji v uvahu. Myslela jsem jestli tam neni krom prehrady jeste neco, treba piskovna, nebo nejake kaskady na Dyji, co by stalo za to videt. Takze jako dovolenou doporucujes? Roky jezdime do Lednic, tak uz potrebujem zmenu😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8037
15.2.21 21:06

Doporučuji hotel Volareza - Vranov. Ubytování i okolí je úžasné. Prostředí velmi vhodné pro rodiny s dětmi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5150
15.2.21 21:56

@Markii2
My jsme byli vloni Lipno a Vranov a Vranov se mi líbil víc. Lipno taky fajn, roviny a všude cyklostezky, Vranov je víc kopcovitý, ale zase je o co opřít oko :-).
Je tam několik zámků a hradů, moc pěkná je plavba po Vranově, břehy jsou poseté chatičkami, je jich tam myslím přes 4 tisíce. Jednou jsme pluli velkou lodí a jednou si půjčili loďky s motorkem a to bylo super. Není tam tak draho jak na Lipně, dá se tam i slušně najíst za přijatelný peníz.
My jsme bydleli v kempu s bazénem, tak jsme se koupali tam nebo v přehradě. Jinak je fajn Znojmo, moc krásné město a stojí za to navštívit i podzemí, akorát doporučuji rezervovat předem, mají to vyprodané na několik dní dopředu, tak ať nejedete zbytečně, tak jak my, že si koupíme lístky až na místě :mrgreen:
Mně se Vranov líbil moc, akorát to není na procházky kolem, jak třeba to Lipno, břehy jsou strmé a kopcovité, zarostlé, není tam nějaká síť stezek kolem dokola.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat