Kde najít chlapa, co slušně vydělává?

Anonymní
4.8.15 23:07

kde najít chlapa co slušně vydělává?

Ahojky, mám takový sen, najít chlapa, který bude mít slušný příjem a bude mě chtít živit, jenže kde takového najít? Ten současný je k ničemu co se peněz týče má jen 20 příjem a chce abych chodila do práce což bych šla opravdu když by byla hodně velká nouze. Furt nemůžu narazit na nějaký lepší model, asi je to bez šance, co?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2562
4.8.15 23:09

No, pokud jsi model, co se s ním top hokejista nebo vrcholovej manažer rád vyfotí, tak šanci máš, jinak nechápu, co chceš :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
173

Myslim, ze nejaky postarsi „dedula“ by byl idealni :pankac: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
936

Sikovnejsi nezli ty, uz je zabraly ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
936
4.8.15 23:10

Jinak mi to prijde jako dobry pokus o vtip i stylem psani ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2562
4.8.15 23:13

Jasne, ze je to provokace, ale ty rady budou vtipný :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4148
4.8.15 23:14

To nebude vtip, to bude navazovat na diskuzi - chci být žena v domácnosti :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.8.15 23:15
@Agnesita píše:
Jasne, ze je to provokace, ale ty rady budou vtipný :mrgreen:

Není to for, možná vtipně napsané, ale pravdivé, kdo by nechtěl takového přítele že? Nemusím mít multimilionáře, stačilo by kdyby měl aspon 50 měsíčně :-)

• Nahlásit
  • Citovat
8269
4.8.15 23:15

Bez šance to není, jsou i tací, ale jedna věc to kazí - zákon schválnosti :jazyk: Prostě jak někoho takového hledáš, tak ho stopro nenajdeš. Když bys ho nehledala, tak by se třeba náhodně objevil ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
936
4.8.15 23:16

@loves Ok, tak ja si pockam, az se to trosku zaplni :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8269
4.8.15 23:18
@Anonymní píše:
Není to for, možná vtipně napsané, ale pravdivé, kdo by nechtěl takového přítele že? Nemusím mít multimilionáře, stačilo by kdyby měl aspon 50 měsíčně :-)

Tak to já vždy chtěla - multimilionáře :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
936
4.8.15 23:19
@Anonymní píše:
Není to for, možná vtipně napsané, ale pravdivé, kdo by nechtěl takového přítele že? Nemusím mít multimilionáře, stačilo by kdyby měl aspon 50 měsíčně :-)

No neber to ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
936
4.8.15 23:26

Jinak znam jednoho, s paru mil. mesicne a hledajiciho zenu…kontakt na neho vyhodne prodam ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.8.15 23:26

Jedna rada - bez do prace, makej na sobe, dosahni uspechu - vydelavej vysnenych 50tis a zacnes se pohybovat ve stejnych kruzich jako tito muzi :lol: Pokud teda nemas dokonalou tvar, proporce 90-60-90 a v obcance rok narozeni 1990 a pozdeji :mrgreen: pak doporucuju zaplatit par vstupu na golfove hriste :palec:
Preji hodne stestiiii

• Nahlásit
  • Citovat
18730
4.8.15 23:28
@Anonymní píše:
Ahojky, mám takový sen, najít chlapa, který bude mít slušný příjem a bude mě chtít živit, jenže kde takového najít? Ten současný je k ničemu co se peněz týče má jen 20 příjem a chce abych chodila do práce což bych šla opravdu když by byla hodně velká nouze. Furt nemůžu narazit na nějaký lepší model, asi je to bez šance, co?

Hele, mám více, jak pádé. Budeš mi vařit a uklízet? :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama