Kde najít dobrou kadeřnici

Anonymní
21.5.16 15:15

kde najít dobrou kadeřnici

Milé mamky potřebuji od vás poradit kde je dobrá kadeřnice která poradí a má zkušenosti jsem od Uh Hradiště. Slyšela jsem chválu na nějakou kadeřnici na Slunci. Byl někdo v Tescu v Uh Hradišti? Já si na tu moji nemůžu stěžovat, ale přesto bych chtěla nějakou změnu mám pocit že v poslední době mě udělá hlavu jako minule nebo předminule. Zažily jste něco podobného kdy jste udělaly změnu. :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3031
21.5.16 15:31

Můj manžel mi říká, že pro mě se ještě nenarodila. Já většinou když příjdu od kadeřnice, tak strčím hlavu pod sprchu. Všichni okolo jsou spokojeni, já jdu k té doporučované a zase to dopadne stejně. Takže neporadím, ale mám to stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23860
21.5.16 16:04

Jaaj to je moc daleko od nás. Já už jsem zaplaťpánbu našla - ve svých téměř 40 letech :roll: Konečně hezká paní s krásnými vlasy, co umí pracovat s barvou a respektuje to, že chci mít dlouhé vlasy bez „voživení“, „nadejchání“ a „prostříhání pro větší vobjem“ (tzn nechat tam pár chlupů a ty vyfénovat) :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23860
21.5.16 16:06

A jaké máš vlasy? Krátké, dlouhé, barva? Jak často chodíš ke kadeřnici? Já mám pocit, že nejlíp zvládaj ten účes, který mají na hlavě samy :nevim: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
328
21.5.16 16:47

Mám @Gina108 mám vlasy po ramena chodím tak za tři měsíce až dva a půl dávám si melír vlasy mám světlé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2250
21.5.16 16:58

@Gina108 a odkud jsi?? Takovou kadeřnici bych potřebovala taky! :palec: To je přesný, jak jsi to napsala, nejlepší je fakt prostříhat pro větší objem, jako z vlasů, který plihnou, nikdo nikdy nemůže prostříhat objem, to jdu vždycky do vrtule :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23860
21.5.16 17:35

@Martinik Kladno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23860
21.5.16 17:38

@loulek No to máš skoro jak já, teď nosím blond, akorát nemám melír, ale tuhle mi tam pár nenápadných proužků dala - prej highlights nebo co to je :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2250
21.5.16 19:17

@Gina108 aha, tak prd :jazyk: Mimochodem měla jsem za to, že highlights je melír anglicky, tak nevím :think: Asi to používaj u nás jako nějaký terminus technicus :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23860
21.5.16 19:40

@Martinik ahááá no já vím prd o terminologii kadeřnic. Tak jestli je to jen anglický překlad melíru, tak ještě žes mě upozornila. :oops: Vždycky jsem měla problém s vyjadřováním u kadeřnic. Kdybych šla jinde a řekla, že chci „highlights“ tak mi tam klidně taky můžou namatlat červenožlutý proužkatý melír a s klidným svědomím mi sdělí, že jsem to tak chtěla :zed: :mrgreen:
Tahle mi naštěstí rozumí. Nebo spíš neposlouchá, co tam melu ale koná jak nejlíp umí a asi má i cit pro to, co člověku sluší a kdybych tam vyblekotala, že chci na ježka a fialový přeliv, tak mi to snad vymluví :think: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2250
21.5.16 19:50

@Gina108 hele já taky ne :mrgreen: Ale zrovna nedavno jsem byla (mimochodem za dva a půl litru a na prd), tak jsem před tím hledala na netu a v angličtině mi přišlo, že toho je víc. No a právě když si dáš „highlights“ (plus nějaký barvy, já třeba hledala „light brown highlights on dark brown hair“), tak ti vyjede něco, co vypadá jako náš melír, no :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat