Kde najít informace o předchozích zaměstnáních + RD?

5443
27.2.20 10:45

Kde najít informace o předchozích zaměstnáních + RD?

Ahoj všichni,
nutně potřebuji radu. Po letech měním zaměstnání a musím novému zaměstnavateli do dotazníku přesně vyplnit všechna předchozí zaměstnání a rodičovské dovolené.
Samozřejmě vím, kdy jsem co dělala, ale nemám přesná data. Dokumentace se mi někde zatoulala v průběhu stěhování a já to prostě nemůžu nikde najít :-(.
Na koho se prosím mám obrátit? Dokumentaci musím odevzdat v pondělí a jsem dost zoufalá, nechci být hned první den za blbku :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

345
27.2.20 10:50

Si nech udělat výpis u zdravotní pojišŤovny? Tam mají přesně odkdy dokdy si u koho byla pojištěna a tím si odvodíš i zaměstnavatele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70703
27.2.20 11:18

@tterka Bud ten vypis ze ZP, nebo přesvědčit zamestnavazele, ze mu takovou pitomost vyplnovat nebudes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.2.20 11:18

@FraDeu Jenže pojišťovně to bude trvat měsíc :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70703
27.2.20 11:20

@Zástavanda To neumi na pockani na pobocce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.2.20 11:22

@j.a.n.i1 Já jsem loni musela na pobočce vyplnit žádost a přišlo mi to doporučeně asi za měsíc právě :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
345
27.2.20 11:36
@Zástavanda píše:
@FraDeu Jenže pojišťovně to bude trvat měsíc :/

Co? Zajdi na pojišťovnu, ti vytisknou papír na počkání. Mě to na RBP takto udělali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22619
27.2.20 11:37

@tterka A musíš mít PŘESNÁ data? Nestačilo by 10/2010 - 06/2013 rodičovská… atd. Tím to vlastně vyplníš a kdyby chtěli přesná data, tak získáš čas to pohledat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8524
27.2.20 11:45

@tterka K čemu potřebuje tak podrobný výpis? To nestačí jen období? Jinak, jak píší ostatní, zajsi si na zdravotní pojištovnu a myslím, že ti to vyjedou na počkání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6288
27.2.20 12:14

Bych si tam něco vymyslela. Nechápu, k čemu zaměstnavatel potřebuje přesná data.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70703
27.2.20 12:16

@Zástavanda Jezis, co mas za pojistovnu, ja tam dnes vyslala sousedku a doufala, ze to rovnpu prinese, resim ji narok na duchod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10222
27.2.20 12:25
@tterka píše:
Ahoj všichni,
nutně potřebuji radu. Po letech měním zaměstnání a musím novému zaměstnavateli do dotazníku přesně vyplnit všechna předchozí zaměstnání a rodičovské dovolené.
Samozřejmě vím, kdy jsem co dělala, ale nemám přesná data. Dokumentace se mi někde zatoulala v průběhu stěhování a já to prostě nemůžu nikde najít :-(.
Na koho se prosím mám obrátit? Dokumentaci musím odevzdat v pondělí a jsem dost zoufalá, nechci být hned první den za blbku :zed: :zed: :zed:

Tos tech zamestnani mela tolik? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5443
27.2.20 14:03

Chtějí to k doložení zápočtu praxe. Zaměstnání jsem tolik neměla, po škole jsem nastoupila na RD, poté hned na druhou RD, ale zároveň jsem si zhruba ve dvou letech dítěte dělala ŽL. Jakmile dítě nastoupilo do školky, věnovala jsem se cca 10 let podnikání. A potom zaměstnání. Nyní nové zaměstnání… Fakt jsem toho moc nevystřídala :-D. Ale nevím, jak je to s těmi daty rodičovské dovolené - jestli se to počítalo ode dne narození 1. dítěte a pokračovalo druhým. A potom nevím přesně, kdy jsem začala podnikat. Respektive datum vím, ale to jsem ještě měla RD s druhým dítětem :think: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70703
27.2.20 14:15

@tterka Na zadne RD si nebyla, takze neni treba ji resit, napis začátek a konec podnikani a pak ta zamestnani.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.2.20 23:15

Údaje jsem potřebovala že stejného důvodu jako Ty a potřebné dokumenty mi zůstaly u ex-, který je nevydá :( na počkání mi vyjeli soupis na VZP a protože jsem potřebovala doložit i zaměstnání ještě z doby, kdy nebyly evidence na zdrav. pojišťovnach, poradili mi jít na ossz, kde mi vytiskli vše i orazitkovali, zaměstnavatel spokojen..

Odhaduji i, že se jedná o zdravotnictví, pokud chceš tabulkový plat, musíš doložit přesně praxi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama