Kde najít informace o výchově od miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 12:47
kde najít informace o výchově od miminka

Dobrý den, kde hledáte informace o výchově, učení od miminkovského věku dítěte. Jde mi o to, ze v okolí nemám zadnou maminku a nemam se cim prirozene ridit, odkoukat. Např. nevim zda uz dite chape co je ne, co nesmí, kdy jej ucit samo se lzickou nakrmit, sedat na nocnik, kdy by melo samo se obleci apod. Asi by byla nejvhodnejsi nejaka literatura. zatim zadne knihy nemam a dosud jsem se ridila instinktem. Mnohokráte děkuji predem za cenne rady

Reakce:
Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 21688 příspěvků 08.08.19 12:53

Tak se riď instinktem dál a hlavně se ho nesnaž nacpat do nějakých tabulek kdy má umět to či ono.

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1725 příspěvků 08.08.19 13:04

Jasné řiď se instiktem dál to je nejlepší. Každy si děla stejně dle svého. co kniha to jiný názor. Kdysi se děti nechali vyřvat at usnou, dneska by to nejradějí zakázali… kdysi se od plín odnaučovalo v roce, dneska musí dítě dozrát atd. atd. Ale je pravda že já měla kolem sebe hodně miminek před narozením dcery a od každého jsem si vzala něco. Taková motivace co a jak.

dana.dv
Zasloužilá kecalka 940 příspěvků 08.08.19 13:37

Knizka ROZVIJEJ SE DETATKO

Kriss Tina
Extra třída :D 11722 příspěvků 08.08.19 13:48

Instinkt je nejlepší. Každé mimčo je jiné, co kniha to jiný názor, metoda, ne každému bude vyhovovat vše, i kdyby ti to tu vychvalilo milion lidí. Prostě dělej vše podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Zkousej všechno postupně, nech dítě až o danou věc projevi zájem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 14:04

Děkuji za rady, ale kdyz ja nevim kdy ho to mam ucit, takze furt jen mluvim a mluvim ale treba bych jej uz mohla ucit drzet hrnek a pak nekam prijdu a budou na me cucet ze jeste neumi drzet hrnek sam…asi blbej priklad, no nevim jak to vysvetlit.. treba se me dětská mudr zeptala zda uz umi paci paci ja na ni koukala ale ani nepipla. Nevim ze bych ji to mohla uz ucit. Ma 1rok. Vim treba ze az pujde do skolky tak /asi/musi umet chodit na zachod a najist se..ale jen doměnky…za tip na knihu moc dekuji

Pocahonta
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 08.08.19 15:24

A co nějaké organizované cvičení s dětmi podobného věku? U nejstaršího dítěte jsem kápla na parádní cvičení a cvičitelka tam vymýšlela docela zajímavé hraní…

Váš příspěvek
Reklama