Kde najít pana božského?

Anonymní
15.5.20 08:40

Kde najít pana božského?

Ahoj holky, mám na vás takový, asi nevšední, dotaz.. Víte, je mi už skoro 29 a jsem pořád sama.. Měla jsem vždy na chlapy a lásku ohromnou smůlu. Popravdě, když jsem byla ještě děcko, vyrůstala jsem s jedním kamarádem, do kterého jsem se zamilovala už ve svých 10 letech a milovala jsem ho až do svých 17..jenže on mě využil. Spíš zneužil a já od té doby se pak bála někomu otevřít. Později, když mi bylo 20, jsem na maturitním plese mého kamaráda potkala super kluka. Byl úžasný. Pozorný, milý, sice závislák na mámě, ale to mi moc nevadilo. Jenže pak začal brát steroidy a stal se z něj magor. Začal mě mlátit, citově vydírat.. Po roce jsem to už nevydržela a utekla od něj.. Pak jsem byla zase do svých 22 sama, kdy jsem potkala náhodou dalšího kluka. Byl neobyčejně laskavý, pozorný, choval se ke mně jako k princezně.. Akorát tu byl jeden problém. Jeho bývalá byla magor. Taková ta typická hysteria a manipulativni mrcha. Zneužíval jeho dobroty a nedokázala překousnout, že je se mnou a tak nám ten vztah pořád dokola hatila. Já přítele prosila, ať už se na ni vykasle, že to takto dal nejde.. Jenže on za ní pořád jezdil, kdykoliv ona piskla a já to po 3 letech vzdala.. Už jsem to nezvládla.. Jenže jsem šla že vztahu do vztahu.. Svého ex jsem opustila kvůli muži, se kterým jsem teď. Ale zas to má své mouchy. Já ho miluju, miluji ho tak moc, jako jsem ještě nikoho nemilovala. Nikdy jsem nezarlila, ale teď trošku ano. Záleží mi na něm strašně moc.. Akorát on se ke mně chová občas, jako bych byla kus hova.. Víte, všichni moji bývalý byli v mém věku. Většinou tak o 2 - 5 let starší. Teď mám přítele, který je o 20 let starší.. A že začátku to bylo nádherné. Sliboval mi hory doly, chtěl si mě vzít už po 5 měsících vztahu, ale jak jsem šla že vztahu do vztahu, tak jsem řekla ne. Dlouho jsem v sobě nedokázala uzavřít rozchod s bývalým. A prosila jsem svého současného o trošku prostoru, abych se z toho dostala. On mimochodem šel taky že vztahu se svou ex do vztahu se mnou.. Takže mě chápal. Ale miloval mě moc. Teď jsme spolu skoro 3 roky a já zjišťuji, že jsem nešťastná. Už tak moc toužím po miminku a po svatbě.. On mi pořád říká, že to je jen papír ta svatba. Občas mi říká, že když se mi tu nelíbí at se klidně seberou a vypadnu, že mě nepotřebuje. Jidny se zas mazlí a je úžasný. Jiný dny na mě zas řve, že jsem kráva a úplně zbytečná a že mě nepotřebuje a že to je jen jeho dům a já tu doma nejsem.. Včera mi dokonce řekl, že mi dva spolu nikdy děti mit nebudeme, protože nám to nefunguje ten vztah, což mě bodlo do srdce tak moc že jsem nespala.. Ještě mi řekl že se mám sebrat a odjet za bráchou do Brna a zůstat tam. (bydlíme v Turnově s pritelem). Vůbec nechápu co mu je. Jeden den mi řekne, jak mě miluje a jak pořád vidí to, jak spolu jdeme k oltáři a bereme se a druhý den mi řekne, že to tak cítil jen v ten moment, který pominul a teď už to tak necítí, ze si mě nikdy nevezme.. Jeden den mi řekne, že mě miluje a že se těší, až budu těhotná, druhý den mi řekne, že v tu chvíli to tak bylo a teď už zase ne… Víte, je mi skoro 29…mam problém se zdravím a to dítě bych měla mít co nejdříve, nebo už ho nikdy nebudu moci mit. Jenže mám takovou smůlu na ty muže, že nevím, co dělat… Tohodle fakt miluju a život si bez něj nedovedu představit, ale občas je na mě strašně zlý… Říká ošklivéé věci, ponizuje mě. Když potřebuji podpořit, tak nade mnou mavne ruku s tím, že jsem slaboch a je úplně lhostejný k mým pocitům… Když potřebuji obejmout, řekne mi že nebude dělat nic, co sám nechce.. A že mě nebude objímá jen proto, že jsem si o to řekla, že si to nebudu vymáhat. Ale když on mě nikdy neobejme, když je mi smutno. Naopak mi řekne něco, čím mě ještě víc srazí na kolena… A když ho chci políbit, řekne mi že on potřebu nemá.. A že jí mám já ho nezajímá.. Odejít od něj nechcu, protože ho prostě tak moc miluju.. Ale někdy jsem kvůli němu strašně nešťastná a v depresi.. Ale na druhou stranu umí překvapit a učinit mě tou nejšťastnější.. Jenže je strašně uzavřený a o ničem se mnou nemluví. Přijde mi, že ho skoro neznám. Neříká mi, co se mu honí hlavou protože dle jeho slov jsou to jeho myšlenky a mně do toho nic není.. Ale o tom partnerství přeci není.. Partnerství je o sdílení… A já se fakt kolikrát ani nemám komu svěřit. Buď ho to nezajímá, nebo se mi vusmeje s tím že moje problémy jsou hvno a že jsem slaboch… Co mám dělat, holky, kde jste potkaly vy toho svého božského? Přijde mi, že mě nic takového nečeká… Že budu na dosmrti sama… A já bych tak moc chtěla tu lásku dát někomu, kdo si ji bude víc vážit… Kdo mě uvidí jako krásnou a perfektní a s těma chybami co mám.. Jsem fakt strašně nešťastná… Láska mi chybí…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4047
15.5.20 08:48

Co bych dělala? Nějakou dobu bych si žila svým životem, a hlavně přestala pořád dokola nahánět chlapy.

Měla bys strávit nějaký čas jen sama se sebou, dělat co máš ráda, užívat si klidu a ne pořád lovit prince, co tě má dělat šťastnou na požádání.

Šťastná bys měla být hlavně sama za sebe, to ti ten druhý nezařídí.

Takže osamostatni se. Začni spoléhat sama na sebe a nauč se konečně žít i sama se sebou.

Příspěvek upraven 15.05.20 v 08:50

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25594
15.5.20 08:49
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám na vás takový, asi nevšední, dotaz.. Víte, je mi už skoro 29 a jsem pořád sama.. Měla jsem vždy na chlapy a lásku ohromnou smůlu. Popravdě, když jsem byla ještě děcko, vyrůstala jsem s jedním kamarádem, do kterého jsem se zamilovala už ve svých 10 letech a milovala jsem ho až do svých 17..jenže on mě využil. Spíš zneužil a já od té doby se pak bála někomu otevřít. Později, když mi bylo 20, jsem na maturitním plese mého kamaráda potkala super kluka. Byl úžasný. Pozorný, milý, sice závislák na mámě, ale to mi moc nevadilo. Jenže pak začal brát steroidy a stal se z něj magor. Začal mě mlátit, citově vydírat.. Po roce jsem to už nevydržela a utekla od něj.. Pak jsem byla zase do svých 22 sama, kdy jsem potkala náhodou dalšího kluka. Byl neobyčejně laskavý, pozorný, choval se ke mně jako k princezně.. Akorát tu byl jeden problém. Jeho bývalá byla magor. Taková ta typická hysteria a manipulativni mrcha. Zneužíval jeho dobroty a nedokázala překousnout, že je se mnou a tak nám ten vztah pořád dokola hatila. Já přítele prosila, ať už se na ni vykasle, že to takto dal nejde.. Jenže on za ní pořád jezdil, kdykoliv ona piskla a já to po 3 letech vzdala.. Už jsem to nezvládla.. Jenže jsem šla že vztahu do vztahu.. Svého ex jsem opustila kvůli muži, se kterým jsem teď. Ale zas to má své mouchy. Já ho miluju, miluji ho tak moc, jako jsem ještě nikoho nemilovala. Nikdy jsem nezarlila, ale teď trošku ano. Záleží mi na něm strašně moc.. Akorát on se ke mně chová občas, jako bych byla kus hova.. Víte, všichni moji bývalý byli v mém věku. Většinou tak o 2 - 5 let starší. Teď mám přítele, který je o 20 let starší.. A že začátku to bylo nádherné. Sliboval mi hory doly, chtěl si mě vzít už po 5 měsících vztahu, ale jak jsem šla že vztahu do vztahu, tak jsem řekla ne. Dlouho jsem v sobě nedokázala uzavřít rozchod s bývalým. A prosila jsem svého současného o trošku prostoru, abych se z toho dostala. On mimochodem šel taky že vztahu se svou ex do vztahu se mnou.. Takže mě chápal. Ale miloval mě moc. Teď jsme spolu skoro 3 roky a já zjišťuji, že jsem nešťastná. Už tak moc toužím po miminku a po svatbě.. On mi pořád říká, že to je jen papír ta svatba. Občas mi říká, že když se mi tu nelíbí at se klidně seberou a vypadnu, že mě nepotřebuje. Jidny se zas mazlí a je úžasný. Jiný dny na mě zas řve, že jsem kráva a úplně zbytečná a že mě nepotřebuje a že to je jen jeho dům a já tu doma nejsem.. Včera mi dokonce řekl, že mi dva spolu nikdy děti mit nebudeme, protože nám to nefunguje ten vztah, což mě bodlo do srdce tak moc že jsem nespala.. Ještě mi řekl že se mám sebrat a odjet za bráchou do Brna a zůstat tam. (bydlíme v Turnově s pritelem). Vůbec nechápu co mu je. Jeden den mi řekne, jak mě miluje a jak pořád vidí to, jak spolu jdeme k oltáři a bereme se a druhý den mi řekne, že to tak cítil jen v ten moment, který pominul a teď už to tak necítí, ze si mě nikdy nevezme.. Jeden den mi řekne, že mě miluje a že se těší, až budu těhotná, druhý den mi řekne, že v tu chvíli to tak bylo a teď už zase ne… Víte, je mi skoro 29…mam problém se zdravím a to dítě bych měla mít co nejdříve, nebo už ho nikdy nebudu moci mit. Jenže mám takovou smůlu na ty muže, že nevím, co dělat… Tohodle fakt miluju a život si bez něj nedovedu představit, ale občas je na mě strašně zlý… Říká ošklivéé věci, ponizuje mě. Když potřebuji podpořit, tak nade mnou mavne ruku s tím, že jsem slaboch a je úplně lhostejný k mým pocitům… Když potřebuji obejmout, řekne mi že nebude dělat nic, co sám nechce.. A že mě nebude objímá jen proto, že jsem si o to řekla, že si to nebudu vymáhat. Ale když on mě nikdy neobejme, když je mi smutno. Naopak mi řekne něco, čím mě ještě víc srazí na kolena… A když ho chci políbit, řekne mi že on potřebu nemá.. A že jí mám já ho nezajímá.. Odejít od něj nechcu, protože ho prostě tak moc miluju.. Ale někdy jsem kvůli němu strašně nešťastná a v depresi.. Ale na druhou stranu umí překvapit a učinit mě tou nejšťastnější.. Jenže je strašně uzavřený a o ničem se mnou nemluví. Přijde mi, že ho skoro neznám. Neříká mi, co se mu honí hlavou protože dle jeho slov jsou to jeho myšlenky a mně do toho nic není.. Ale o tom partnerství přeci není.. Partnerství je o sdílení… A já se fakt kolikrát ani nemám komu svěřit. Buď ho to nezajímá, nebo se mi vusmeje s tím že moje problémy jsou hvno a že jsem slaboch… Co mám dělat, holky, kde jste potkaly vy toho svého božského? Přijde mi, že mě nic takového nečeká… Že budu na dosmrti sama… A já bych tak moc chtěla tu lásku dát někomu, kdo si ji bude víc vážit… Kdo mě uvidí jako krásnou a perfektní a s těma chybami co mám.. Jsem fakt strašně nešťastná… Láska mi chybí…

Nějaký na tebe čeká. Ale ty si sama sebe musís začít vážit. Abys neztrácela čas s takovým?!? Mimochodem, Carriin Pan Božský mě štval a přála jsem jí Aidena. S Božským to bylo jak na houpačce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3492
15.5.20 09:01

Potrebujes si sama v sobe udelat poradek, zacit se mit rada a uvedomit si, ze tvou hodnotu neurcuje partnersky vztah (respektive jeho existence). Bez ohledu na to, ze ten tvuj padesatilety pritel se chova jako pubertalni hovadko se obavam, ze jsi takovy emocni a energeticky upirek, ktery potrebuje neustalou pozornost a projevy zajmu, bez kterych se citi naprosto bezcenne a bezprizorne. A to vyzadovani neustale pozornosti poleze casem na nervy kazdemu. Mela by ses naucit zit sama, mit se rada a predevsim prijit na to, ze nikdo neni zodpovedny za stesti toho druheho. Vztah neni univerzalni jistotou stastnych zitrku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71
15.5.20 09:06

Já jsem pana božského měla a nebavilo mě to. Pak jsem si nasla podobného typa, jako ty. Zpětné si uvědomují, že jsem jen neuměla být sama, ale tenkrát jsem si myslela, že je to osudová láska. Choval se ke mně stejně jako k tobě, navíc byl ještě alkoholik. No, fakt partie. Nakonec, měsíc předtím, než jsem se k němu měla nastěhovat (do jiného města, přišla bych o práci, rodinu, přátelé), mě podvedl. To pro mě byla konečná a rozešla jsem se s ním. Nějakou dobu jsem byla sama, poznala jsem, kdo skutečně jsem a teď mám přítele a miminko. Ani tenhle vztah není perfektní, ale oba máme něco za sebou a umíme s problémy pracovat. Podle mě se prostě bojíš být sama. Lásku bych v tom nehledala. Nebo co bys poradila kamarádce, kdyby měla tento problém? Asi ne, aby s ním zůstala, vid?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.20 09:06

@ontarova.stara vůbec jste mě nepochopila. Já nevyžaduju žádnou pozornost, nepotřebuji neustále uznání a mám se moc ráda… Nevyžaduju neustálou pozornost, dávám mu dost prostoru, ale když se mě přes měsíc skoro vůbec nevšimne, tak na sebe dovolím upozornit. To snad zas tak moc nechci.. Sama ziju už od 15,kdy jsem odešla z domu na intr a ne vracela se. Žila jsem sama do svych 20..pak jsem žila sama do svých 22 a pak zas do svých 25.takze opravdu samostatná jsem až až. Jen asi miluju až příliš.. Prostě jsem taková, mám velké srdce a pro druhého udělám vše, kdyz ho miluju… Očekávám zpět jen trošku lásky..

• Nahlásit
  • Citovat
3492
15.5.20 09:12
@Anonymní píše:
@ontarova.stara vůbec jste mě nepochopila. Já nevyžaduju žádnou pozornost, nepotřebuji neustále uznání a mám se moc ráda… Nevyžaduju neustálou pozornost, dávám mu dost prostoru, ale když se mě přes měsíc skoro vůbec nevšimne, tak na sebe dovolím upozornit. To snad zas tak moc nechci.. Sama ziju už od 15,kdy jsem odešla z domu na intr a ne vracela se. Žila jsem sama do svych 20..pak jsem žila sama do svých 22 a pak zas do svých 25.takze opravdu samostatná jsem až až. Jen asi miluju až příliš.. Prostě jsem taková, mám velké srdce a pro druhého udělám vše, kdyz ho miluju… Očekávám zpět jen trošku lásky..

Clovek, ktery se ma rad by dlouhodobe nedovolil, aby ho druhy ponizoval, nadaval mudo krav a vyhazoval ho z domu. A uz vubec by nezebral o trochu lasky, ta bud je nebo neni. Lasku si nevyprosis ani nevyhrozis. To neni o tom milovat az prilis (jak sama pises), ale o nezdrave zavislosti. Mohu druheho milovat, mohu doufat, mohu se snazit, ale existuje urcita hranice, kam to zdrave sebevedomy clovek nenecha zajit. Ty uz jsi ji davno prekrocila. Lepsi uz to nebude a je treba se s tim smirit, i kdyz to je bolestive. Tenhle vztah na happyend nevypada.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2227
15.5.20 09:13

Odejdi od něj a dej se do pořádku. To „do pořádku“ bude běh na dlouhou trať, ale neumím si představit, že v tom stavu, ve kterým teď jsi, bys měla být těhotná, nebo se starat o dítě. Hodně štěstí (to si ale musíš zařídit sama).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.20 09:14

@Ms.Ragdoll
Tak za prvé, sama jsem žila od 15,kdy jsem odjela na intr a domů už se přestala vracet až do 20,kdy jsem potkala prvního partnera.. Pak jsem žila sama další dva roky a poté od svých jsem žila sama skoro 3 roky, takže sama se sebou žít umím. Jen on ve mně vyvolal pocit, který jsem dodnes nezlala. Nahanet chlapy? Zřejmě jsi nečetla můj příspěvek.. Já žádné nenahanela nikdy. Potkala jsem je náhodně, asi jako všichni ostatní. A vždy jsem byla věrná a nelítala za ostatníma jako některé z vás.

Dělám spoustu věcí, které miluji, koníčku mám opravdu hodně, hlavně má práce je mým koníčkem. Ale když přijdu domů a je mi třeba smutno, čekala bych pochopení. Stejně, jako ho mám ja. Žít sama se sebou a za sebe fakt zvládám…

• Nahlásit
  • Citovat
4018
15.5.20 09:15
@Russet píše:
Nějaký na tebe čeká. Ale ty si sama sebe musís začít vážit. Abys neztrácela čas s takovým?!? Mimochodem, Carriin Pan Božský mě štval a přála jsem jí Aidena. S Božským to bylo jak na houpačce.

Presne tak. Co bylo na Bozskem tak bozskeho? A kdyz se to tak vezme, co bylo na Carrie tak uzasneho? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.20 09:17

@ontarova.stara jsem hodně trpělivá a snesu opravdu dost, takže pořád prostě doufám. Na tom nic špatného není. A právě proto, že se mám ráda, dělám věci, které mě činí šťastnou.. O lásku fakt nezebram, nikdy jsem mu neřekla, že mě musí milovat a ať mi to denně říká.. Nic takového. A omlouvám se, že jsem vůbec něco psala.. Koukám, že to tu je samý zkušený psycholog. Byla to chyba.

• Nahlásit
  • Citovat
873
15.5.20 09:18

U toho píšeš mi přijde, že nedokážeš být sama. Jdeš ze vztahu do vztahu, dej tomu čas, dej hlavně Sobě čas. Srovnej si to v sobě, dej dej se dohromady, on Ti nikdo neuteče.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
73
15.5.20 09:18

Tohle neni o smule na chlapy ale o vztahu sama k sobe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3492
15.5.20 09:19
@malákráličice píše:
Presne tak. Co bylo na Bozskem tak bozskeho? A kdyz se to tak vezme, co bylo na Carrie tak uzasneho? :mrgreen:

Ze jo :mrgreen:? Prokoucovala Aidena. Opravdu bozsky par byli Miranda a Steve, tem by se dalo i zavidet, nebyt prejici altruista :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25594
15.5.20 09:20
@malákráličice píše:
Presne tak. Co bylo na Bozskem tak bozskeho? A kdyz se to tak vezme, co bylo na Carrie tak uzasneho? :mrgreen:

Měla spoustu bot. Já jsem měla radši naivku Šarlotu. Ta nakonec pěkně zakotvila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama