Kde najít ženu na sex?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kackazbrna
Nováček 1 příspěvek 06.03.18 08:12
Kde najít ženu na sex

Ahoj maminky, mám takový dotaz…možná trošku intimnější…Je tu některá z vás která je bi a našla si někde ženu na příjemné chvilky? Proboha kde? :) Mám inzerát, inzeráty projíždím, ale buď píšou samí chlapi nebo není nikdo z okolí apod.

Reklama

Reakce:

Klopotkova
Kelišová 6540 příspěvků 06.03.18 08:17

Zkus Amatéry a jasně tam napiš, ať muži nereagují, záleží, zda hledáš na sex nebo na vztah…

Taky to mám ráda se ženskou, ale jen sex, mám taková období, kdy raději muž, potom období, kdy raději ženu.

Jsem v dlouholetém vztahu s mužem a ženu bych jako partnerku nikdy nechtěla, ale na občasné sexuální zpestření, proč ne…

Nikdy jsem vyloženě nehledala, ale přišlo to tak nějak samo, asi mám na to štěstí. :nevim:

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1423 příspěvků 06.03.18 08:36
@kackazbrna píše:
Ahoj maminky, mám takový dotaz…možná trošku intimnější…Je tu některá z vás která je bi a našla si někde ženu na příjemné chvilky? Proboha kde? :) Mám inzerát, inzeráty projíždím, ale buď píšou samí chlapi nebo není nikdo z okolí apod.

Doporučím ti jednu Kačku z Brna, zkus jí napsat.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 558 příspěvků 06.03.18 08:46

@kackazbrna já našla na lidech.cz… Taky jsem měla všude inzeráty ale furt jen sliby a domlouvání schůzek, pak vykrucovani…

Dracietka
Kecalka 243 příspěvků 06.03.18 09:04

Tak zkuste napsat třeba tady d kud jste a někdo kdo budem mít zájem, se třeba ozve :nevim:

malá_holka
Závislačka 4106 příspěvků 06.03.18 09:13
@Klopotkova píše:
Zkus Amatéry a jasně tam napiš, ať muži nereagují, záleží, zda hledáš na sex nebo na vztah…

Taky to mám ráda se ženskou, ale jen sex, mám taková období, kdy raději muž, potom období, kdy raději ženu.

Jsem v dlouholetém vztahu s mužem a ženu bych jako partnerku nikdy nechtěla, ale na občasné sexuální zpestření, proč ne…

Nikdy jsem vyloženě nehledala, ale přišlo to tak nějak samo, asi mám na to štěstí. :nevim:

mě bys chtěla :P já, taková klidná a vyrovnaná osoba :nevim: :lol: :mavam:

Klopotkova
Kelišová 6540 příspěvků 06.03.18 09:24
@malá_holka píše:
mě bys chtěla :P já, taková klidná a vyrovnaná osoba :nevim: :lol: :mavam:

To věřím, ale já nechci na ženu vztah. V tom mám jasno. :lol:

malá_holka
Závislačka 4106 příspěvků 06.03.18 09:26
@Klopotkova píše:
To věřím, ale já nechci na ženu vztah. V tom mám jasno. :lol:

Mě jo ti říkám :cert: :mrgreen: :pankac:

AppleC
Povídálka 30 příspěvků 06.03.18 13:28

A odkud jste?

Anonymní  06.03.18 13:37

Mě si nasla jedna žena sama. Videla me na cviceni s detmi a sehnala si na me cislo. Sem bi a posledni zkusennost se zenou je tak cca 5 let zpet tak me to lakalo ale nemam rada doterne zeny co pisou hned o tom ze by sly na vec. Trochu sem podezírala i manžela, že nekoho navedl ale zaryte se drzi toho, ze s tim nema nic spolecneho a jen kdyz se o tom zminim tak se nastve. Tak kdo vi

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Pouze pro plnoleté! Junckerovu líbačku se Zemanem by ocenil i Brežněv

Videa zpitého předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera v průběhu... číst dále >

Příběhy amerických vrahů: Ted Bundy byl chytrý hezoun. A také nekrofil a sadista

Minimálně třicet obětí za pouhopouhých pět let. To je statistika jednoho z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Reklama