Reklama

Kde nakojit/nakrmit mimčo v centru Prahy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bosorka0
Nováček 5 příspěvků 29.09.18 13:03
Kde nakojit/nakrmit mimčo v centru Prahy?

Maminky, mate aktualni zkusenost s kojicimi/ prebalovacimi koutky v centru Prahy? Pokud ano, budu rada za kazdy tip a prispevek! :-)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Helca83
Kecalka 120 příspěvků 29.09.18 13:05

V quadriu mají kojici místnost u WC.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 29.09.18 13:12

Kde nakojit/nakrmit mimčo v centru Prahy?
Doma.

srpen89
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 29.09.18 14:43

@Bosorka0 v kazdym OC je přebalovací a kojici mistnost. Jinak ja kojila klidne i na wc v jakekoliv restauraci.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 14:58
@srpen89 píše:
@Bosorka0 v kazdym OC je přebalovací a kojici mistnost. Jinak ja kojila klidne i na wc v jakekoliv restauraci.

Na wc?? To mi prijde dost nechutne..

srpen89
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 29.09.18 15:01
@Anonymní píše:
Na wc?? To mi prijde dost nechutne..

8o proc ? 8o

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 15:03
@srpen89 píše:
8o proc ? 8o

Vy snad jite na wc? :roll:

Uživatel je onlineLara Farseer
Zasloužilá kecalka 945 příspěvků 29.09.18 15:12

Silně nedoporučuju Palladium. Přebalovák je v 2 a -2 patře. kojící místnost jen ve 2, ale to z piktogramů nepoznáš, je tam rozbitý zámej, takže si nezamkneš, mě tam objevila partička odrzlých pubošů, tak mi tam furt lezli. Na WC si taky těžko dojdeš, i do toho pro invalidy se s kočárkem špatně vlezeš.

srpen89
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 29.09.18 15:47
@Anonymní píše:
Vy snad jite na wc? :roll:

Bavíme se o kojeni jo ? Jako ze vyndas prso z podprdy, das diteti do pusy, pak zastrcis prso do podprdy a jede se dal..... :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 15:49

@srpen89 jiste..jenze nic se nemeni na tom ze je to pro to mimco jidlo..

srpen89
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 29.09.18 16:02
@Anonymní píše:
@srpen89 jiste..jenze nic se nemeni na tom ze je to pro to mimco jidlo..

Ale nijak s tim jídlem nemanipuluje, jenom se napije. Na wc jsem pila asi bambilionkrat :mrgreen: anonymni hrdinko. ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 16:19

@srpen89 no tak ja teda na wc ani nepiju..je tam milion bakterii navic nekde v centru prahy kde chodi tolik lidi.. je to vsude jelikoz nektere prasata si neumyji ani ruce po wc. Takze kdyz sahnes na kliku a pak si sahas na prso aby jsi to dala diteti neco tam je.. navic predstava ze jim a nekdo tam vykonava potrebuje je dost nechutne.. :roll:

Helileli
Závislačka 2850 příspěvků 29.09.18 16:59

Řekla bych v jakémkoli oc, v jakékoli kavárně. Zrovna v centru je možnost zapadnout kde kam. Pro zajímavost, já jednou kojila v lékárně, většinou tam mají židli pro invalidy.

@srpen89 píše:

Na WC? Tak to je fakt humus, pardon. Už jen že sáhnu na tu kliku, které se dotýkali lidé odcházející ze záchoda a pak tou rukou budou sahat na prso, které podávám miminku do pusy? Fuj.

Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 29.09.18 17:27

V informačních centrech. Odzkoušeno na vlastním diteti. Vzdy je tam teplo a možnost schovat se do klidnejsiho koutku. ;)

mktka80
Povídálka 14 příspěvků 29.09.18 19:23

Solidni a mene vyuzivane kojici mistnosti jsou treba v Myslbeku a Mysakovi.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >