Kde nakojit/nakrmit mimčo v centru Prahy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlineBosorka0
Nováček 8 příspěvků 29.09.18 13:03
Kde nakojit/nakrmit mimčo v centru Prahy?

Maminky, mate aktualni zkusenost s kojicimi/ prebalovacimi koutky v centru Prahy? Pokud ano, budu rada za kazdy tip a prispevek! :-)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Helca83
Kecalka 389 příspěvků 29.09.18 13:05

V quadriu mají kojici místnost u WC.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 29.09.18 13:12

Kde nakojit/nakrmit mimčo v centru Prahy?
Doma.

srpen89
Ukecaná baba ;) 1923 příspěvků 29.09.18 14:43

@Bosorka0 v kazdym OC je přebalovací a kojici mistnost. Jinak ja kojila klidne i na wc v jakekoliv restauraci.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 14:58
@srpen89 píše:
@Bosorka0 v kazdym OC je přebalovací a kojici mistnost. Jinak ja kojila klidne i na wc v jakekoliv restauraci.

Na wc?? To mi prijde dost nechutne..

srpen89
Ukecaná baba ;) 1923 příspěvků 29.09.18 15:01
@Anonymní píše:
Na wc?? To mi prijde dost nechutne..

8o proc ? 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 15:03
@srpen89 píše:
8o proc ? 8o

Vy snad jite na wc? :roll:

Lara Farseer
Zasloužilá kecalka 998 příspěvků 29.09.18 15:12

Silně nedoporučuju Palladium. Přebalovák je v 2 a -2 patře. kojící místnost jen ve 2, ale to z piktogramů nepoznáš, je tam rozbitý zámej, takže si nezamkneš, mě tam objevila partička odrzlých pubošů, tak mi tam furt lezli. Na WC si taky těžko dojdeš, i do toho pro invalidy se s kočárkem špatně vlezeš.

srpen89
Ukecaná baba ;) 1923 příspěvků 29.09.18 15:47
@Anonymní píše:
Vy snad jite na wc? :roll:

Bavíme se o kojeni jo ? Jako ze vyndas prso z podprdy, das diteti do pusy, pak zastrcis prso do podprdy a jede se dal..... :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 15:49

@srpen89 jiste..jenze nic se nemeni na tom ze je to pro to mimco jidlo..

srpen89
Ukecaná baba ;) 1923 příspěvků 29.09.18 16:02
@Anonymní píše:
@srpen89 jiste..jenze nic se nemeni na tom ze je to pro to mimco jidlo..

Ale nijak s tim jídlem nemanipuluje, jenom se napije. Na wc jsem pila asi bambilionkrat :mrgreen: anonymni hrdinko. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 16:19

@srpen89 no tak ja teda na wc ani nepiju..je tam milion bakterii navic nekde v centru prahy kde chodi tolik lidi.. je to vsude jelikoz nektere prasata si neumyji ani ruce po wc. Takze kdyz sahnes na kliku a pak si sahas na prso aby jsi to dala diteti neco tam je.. navic predstava ze jim a nekdo tam vykonava potrebuje je dost nechutne.. :roll:

Helileli
Závislačka 3054 příspěvků 29.09.18 16:59

Řekla bych v jakémkoli oc, v jakékoli kavárně. Zrovna v centru je možnost zapadnout kde kam. Pro zajímavost, já jednou kojila v lékárně, většinou tam mají židli pro invalidy.

@srpen89 píše:

Na WC? Tak to je fakt humus, pardon. Už jen že sáhnu na tu kliku, které se dotýkali lidé odcházející ze záchoda a pak tou rukou budou sahat na prso, které podávám miminku do pusy? Fuj.

Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 29.09.18 17:27

V informačních centrech. Odzkoušeno na vlastním diteti. Vzdy je tam teplo a možnost schovat se do klidnejsiho koutku. ;)

mktka80
Povídálka 17 příspěvků 29.09.18 19:23

Solidni a mene vyuzivane kojici mistnosti jsou treba v Myslbeku a Mysakovi.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >