Reklama

Kde koupit pěkné dámské sáčko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Korin
Kecalka 306 příspěvků 25.01.17 15:50
Kde nakoupit pěkné dámské sáčko ?

Ahojda, prosím o tip na nákup, kde se vám podařilo sehnat pěkné sáčko, může být i e-shop.
díky :)

Reklama

Reakce:

lili355
Kecalka 144 příspěvků 25.01.17 15:57

V jake cenove kategorii?
Ja v CR chodim vicemene jen do Zary a z eshopu asos nebo z tech lokalnich Zoot.

nozu
Extra třída :D 11462 příspěvků 25.01.17 15:59

Hezký výběr mají aktuálně na zoot. Záleží také na tom, co si pod pojmem sáčko představuješ a kolik do toho chceš investovat. Velmi pěknou kvalitu a střihy, které sednou najdeš třeba u Pietro Filipi (ale cena 5000 a výš). Kostýmová sáčka v dobrém zpracování a slušné cenové relaci mají třeba v Next. Včera jsem koukala na webové stránky Esprit a také tam neměli špatné věci.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 3 inzeráty 25.01.17 16:00

Ja si koupila nádherné v Marks and Spencerovi. Cenově taky přijatelné. Maji tam teď slevy, tak honem honem :lol:

Klidně vyfotim, jestli chcete vidět.

Příspěvek upraven 25.01.17 v 16:02

lili355
Kecalka 144 příspěvků 25.01.17 16:00

Anebo Marks and Spencer - klasicka ve slusnem provedeni. Nekdy bohuzel dost „usedle“, ale vybrat se da.

Liliana08
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 25.01.17 16:04

Co Orsay?

nozu
Extra třída :D 11462 příspěvků 25.01.17 16:08

@Liliana08 tam se musí strašně vybírat. Většina věcí mi tam poslední dobou přijde špatně ušitých a ze špatných materiálů

Lu1234
Kecalka 195 příspěvků 1 inzerát 25.01.17 16:26

Take bych doporucila z retezcu pietro filipi, zaru, mango a trochu zajimavejsi strihy a dobrou kvalitu maji v tatuum, pripadne takove ty klasicke strihy a materialy maji v t. m.lewin.

nozu
Extra třída :D 11462 příspěvků 25.01.17 16:35

Jé tatuum miluju. Mám od nich už třetí šaty a i při velmi častém nošení jsou pořád jak nové. Jen zrovna u nich myslím, že mají trošku větší číslování - ač mám standartně velikost 36, tak u nich sedí 34.

cecetka
Kelišová 7172 příspěvků 25.01.17 16:42

Vloni jsem mela 2 ulovky v Reserved. Neco podobneho jako je toto http://www.reserved.com/…red-cardigan v pekne namornicke modre a jemne zlute.

lili355
Kecalka 144 příspěvků 25.01.17 17:32

Nedoporucuju Orsay a ani Mango, v posledni dobe se hrozne zhorsilo.
Orsay na me pusobi jako hadriky pro nactilety, materialy a strihy jsou hrozny a cenove neodpovidajici.

Moise
Hvězda diskuse 35319 příspěvků 15 inzerátů 25.01.17 17:35
@nozu píše:
@Liliana08 tam se musí strašně vybírat. Většina věcí mi tam poslední dobou přijde špatně ušitých a ze špatných materiálů

Mě se Orsay hodně líbí stylově, ale to jak je to provedený, to je hnus. V létě jsem si tam koupila tričko a ožmolkovatělo po prvním vyprání 8o
S tím, co nabízeli před 10 lety se to vůbec nedá srovnat- mám z té doby jeden lehčí kabát a druhý vlněný - fakt je vlněný, že i v mrazech pod ním nosím jenom košili.. to jsou nesmrtelné kousky.. zato teď :roll:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama