Kde nakoupit pohodlné oblečení na doma?

1166
2.3.21 09:01

Kde nakoupit pohodlné oblečení na doma?

Ahoj,

Vzhledem k tomu, že už to teď pro mě bude krásný jeden rok na home office a většinu z něho jsem strávila u PC v pyžamu :oops:, rozhodla jsem se, že bych chtěla svůj šatník obohatit o věci „na doma“. Tepláky a tak samozřejmě mám, ale prostě nevydržím v nich celý den, nejsou zrovna nejpohodlnější.

Doporučily byste mi prosím nějaký eshop kde prodávají nějaké pohodlné oblečení na domácí fungování? Cenově nejsem nějak extra omezená, takže obchody jako Pepco rovnou ignoruju. Ale 1000+ za tepláky taky nedám. :mrgreen: Takže něco, kde je normální kvalita za normální cenu.

Díky za tipy! :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14726
2.3.21 09:08

Já mám jedny neskutečně pohodlné tepláky z decathlonu. Ale nevím, jak moc obměňují sezonní sortiment. Zkus se tam podívat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21095
2.3.21 09:08

@Parninas na Tchibo bývají dobré domácí obleky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1901
2.3.21 09:09

Co zkusit biosatnik.cz? Taky se chystám něco si objednat, už jsem objednala pro děti, ale pro sebe ještě ne, začala jsem po porodu hubnout, tak vyckavam, kde se to zastaví, ať mi ty věci nejsou hned veliký :lol:

Je to sympaticky menší český výrobce, nabídka je malá, ale pro me je to spis plus :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1347
2.3.21 09:10

Na doma i na ven nosím šaty Carriboom a pohodlné legíny. Mají v nabídce i super kalhoty. Mrkněte na jejich web nebo na Fler.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2447
2.3.21 09:19

Mám většinu věcí na doma od Tezenis, pohodlné, příjemné materiály, a docela i „sexy“. Cenově taky OK.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6670
2.3.21 09:19

Z toho běžného asi Lidl, Tchibo, Decathlon, Lelosi nebo si nechat ušít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4818
2.3.21 09:28

Jak bylo zmíněno. Lidl, Tchibo, Tezenis atd.
Napadá mě ještě H&M.
Jinak dost pohodlné je pro mě oblečení na jógu z Lidlu. A nabízí to i Tchibo. :mrgreen:
Nikde mě to neskrti, je to příjemné volné a vzdušné.
Jogu necvicim, jen to nosím doma. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21217
2.3.21 10:04

V Marks&Spencer maji take pekne veci na doma…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4360
2.3.21 10:27

Doma nosím bavlněné šaty z Bonprixu a Lidlu ;)

tepláky nevlastním, přijdou my vyloženě asexuální a odpuzující… do fitka sportovní legíny z Kiku a Sportissima.. (ale kdy je vytáhnu ví bůh… :? )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1166
2.3.21 10:44
@Lucy75 píše:
Doma nosím bavlněné šaty z Bonprixu a Lidlu ;)tepláky nevlastním, přijdou my vyloženě asexuální a odpuzující… do fitka sportovní legíny z Kiku a Sportissima.. (ale kdy je vytáhnu ví bůh… :? )

No já sedím 8+ hodin u PC, takže nevím jestli bych v šatech tak dlouho vydržela. :think: To leda nějaké volnější bavlněné a ty k mé postavě vypadají většinou hodně podivně.

Ale moc děkuju všem za tipy, odpoledne po práci si to všechno projdu! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24102
2.3.21 13:15

@Parninas já mám taky několikery šaty z Bonprixu. Oni je právě dělají bavlněné, takže na nošení mezi lidma takové nanic dobré (celý den sedím v kanclu, pak mám z toho vytahaný zadek a pak v tom jít přes město, naprd), ale nadoma právě super, nikde to netlačí, když se ochladí, tak si pod ně dám bavlněné legíny z decathlonu, nebo jen teplý ponožky :jazyk: 8) a přitom nemám pocit, že bych tam seděla v pyžámku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2117
2.3.21 13:19

Já mám dost pohodlného oblečení z lidlu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
528
5.3.21 15:25
@Parninas píše:
Ahoj,

Vzhledem k tomu, že už to teď pro mě bude krásný jeden rok na home office a většinu z něho jsem strávila u PC v pyžamu :oops:, rozhodla jsem se, že bych chtěla svůj šatník obohatit o věci „na doma“. Tepláky a tak samozřejmě mám, ale prostě nevydržím v nich celý den, nejsou zrovna nejpohodlnější.

Doporučily byste mi prosím nějaký eshop kde prodávají nějaké pohodlné oblečení na domácí fungování? Cenově nejsem nějak extra omezená, takže obchody jako Pepco rovnou ignoruju. Ale 1000+ za tepláky taky nedám. :mrgreen: Takže něco, kde je normální kvalita za normální cenu.

Díky za tipy! :palec:

Moje domaci se sklada ze sportovniho z Litexu a domaciho Tchibo. Predtim jsem kupovala urcite odzkousene druhy z Marks&Spencer, ale ted nevim, jak je to s clem.
Do Lidlu nebo Pepca bych nesla, ale mam kamosku, ktere ty veci vyhovuji. Ja preferuji kvalitu, ktere vydrzi nekolik let a stale vypada jako nove. Nejlepsi je Litex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6670
5.3.21 15:43

@Sharmel M&S už ma i český e-shop. Zboží dováží sami z UK nebo pak služba klikni a vyzvedni to snad přichystají to co mají na prodejně. Takže clo se neplatí ani v jednom případě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat