Kde nakupovat oblečení pro sebe přes internet

Anonymní
10.6.13 12:45

Kde nakupovat oblečení pro sebe přes internet

Ahoj maminky,
není to určitě nic neobvyklého po porodu, ale…mám 4 týdny po porodu a zjistila jsem, že nemám co na sebe :-D Asi v tom nebudu sama, ale všechna oblíbená trička jsou mi malá a všechny těhotenské věci zase velké. Takže bych si ráda něco pořídila, nejlépe přes internet, protože do města se teď nedostaneme :D Chtěla bych, abychom si vyměnili nějaké webové adresy, přes které rády nakupujete. Takže za mě to je www.brumla.cz - ale tam nakupuju pro miminko. Dál je dobrý mimibazar, ale nemáte nějaké další tipy?
Může se jednat o sekáč, ale i třeba o nové věci, nejlépe za přijatelné ceny. Moc díky za případné rady:)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4733
10.6.13 12:51

@Vend ja nakupujem na aukre ako pre seba, tak pre partnera aj pre malého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
360
10.6.13 12:57

Já ráda nakupuju na www.lindex.com . Mají tam slušnou konfekci a třeba trička v řadě 3za2 jsou pěkný, sedí, drží a vyjdou na 150/ks. A nemá je tu každá druhá - což zvláště mimopražské ocení :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2414
10.6.13 12:58

Ja kupuju hodne na MMB (nove veci: objednavky z H&M a NEXT a taky NEXT II. jakosti - takze nove, ale sem tam cmouha z prodejny nebo pidi chybicka, kterou ani sama nepoznam) a taky na http://www.ebay.co.uk/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24392
10.6.13 13:00

Já narazila na toto http://www.mimibazar.cz/bazar.php?… na mimiši. Má tam pěkné kousky, pro mě málo, protože potřebuji větší věci. A to co napíše je pravda, velice dobře se u ní nakupuje. Většinou beru věci na vnuka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2414
10.6.13 13:02
@Lucella píše:
Já ráda nakupuju na www.lindex.com . Mají tam slušnou konfekci a třeba trička v řadě 3za2 jsou pěkný, sedí, drží a vyjdou na 150/ks. A nemá je tu každá druhá - což zvláště mimopražské ocení :)

Jee - ted koukam na tricka a nemuzu rict, ze bych si nevybrala…muzu trosku pohnojit diskuzi a zeptat se, zda velikosti sedi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3361
10.6.13 13:58

@Vend já si dala inzerát na MMB, že koupím trička, tílka ve vel XL, použitá, ale pěkná, větší sadu za jedno poštovné a maminky se mohly strhat s nabídkami s fotkama…nakonec jsem vybrala hned asi druhou nabídku a inzerát jsem raději smazala :mrgreen: Za 800kč i s poštovným jsem měla balík moc pěknejch věcí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
360
10.6.13 22:11

@ne-silenamatka Já jsem spokojená, ta jejich klasická kolekce sedí spíš typu užší ramena, větší pozadí. Já si kupuju XL hlavně kvůli délce, ale mě teda sedí moooc pěkně, ale jak říkám, typ hruška. Kolekce Generous - volnější střihy pro velký holky, tak tam v tom plavu, tam si kupuju L a je mi to bohatě. Bacha na kalhoty, podle toho, co píšou, šijou na prťouse. U triček v XL je mi délka rukávů krásně, měřím 177cm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2414
11.6.13 09:49

@Lucella

Jezis, si zlata - moc dekuju za obsahlou odpoved :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
377
5.10.13 15:47

Já jsem jednznačně pro outlet-sport.cz , nízke ceny a suprová kvalita..:) sice je trošku delší doba dodání.. ale jinak perfektní..:) nakupuju tak pro sebe i prcka skoro pořád něco.. :) :srdce: takže moc DOPORUČUJI :palec: :palec: :palec: :palec: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
377
5.10.13 15:52
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
188
29.10.13 18:44

Jak vybrat správnou velikost přes internet

Ahoj holky, není to úplně k tématu, ale nechci zakládat nové. Chtěla bych si koupit přes internet z mmb kabát, ale bojím se, jestli mi bude sedět. Jaké všechny rozměry mám zkontrolovat, abych měla jistotu, že mi bude sedět? Děkuju moc za rady! :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lizzi
29.10.13 18:49

@nehik u kabátu bych měla strach, že mi nebude přes prsa.. i když nemám prsa velká, tak mi většina kabátů prostě nesedí nemůžu v nich pohnout rukama dozadu :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
8151
29.10.13 21:12

@nehik zkusila bych si domluvit jestli půjde vrátit pokud ti nebude sedět

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3Lu
10608
29.10.13 21:14

U nas v shopu :lol:www.joha.cz