Kde nakupujete kvalitní dámské oblečení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Simonea
Kecalka 134 příspěvků 24.01.17 18:08
Kde nakupujete kvalitní dámské oblečení ?

Ahojda, prosím o tip na e-shop. Já jsem zrovna takový ještě nenašla. díky :)

Reakce:
Chupita
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 24.01.17 18:15

Zoot? Třeba…

Mončičáki
Kecalka 127 příspěvků 16 inzerátů 24.01.17 18:29

@Simonea esprit.cz

kotýsek
Ukecaná baba ;) 2009 příspěvků 24.01.17 18:49

Krásné a kvalitní věci má pro mě esprit a Pepe jeans. Věci x-krát prané a pořád jsou pěkné.

toooja
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 24.01.17 18:52

Asi zadny neni.Same hadry. Koukala jsem na NExt, ale, myslim, take nebude to vse kvalitne.Ale drahe ano.

bjetuschka
Závislačka 4716 příspěvků 24.01.17 19:14

Přijde mi, že v každém obchodě jsou kvalitní a nekvalitní kousky. Mám dobré věci z Promodu, Orsaye, s. Oliveru, Toma Tailora… Ale také jsem v těch samých obchodech narazila na hrozny hadry, po dvou vypráních nenositelné. :roll: Asi je nejlepší si vypozorovat materialy a podle toho to odhadnout, jak se bude látka v budoucnu chovat. Což já ještě nedokážu. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Potměšil končí s herectvím! Po operacích znovu chodí, před kameru ale nesmí

Patří k legendám české kinematografie, lidé ho znají nejen jako populárního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >