Kde nakupujete kvalitní dámské oblečení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Simonea
Kecalka 134 příspěvků 24.01.17 18:08
Kde nakupujete kvalitní dámské oblečení ?

Ahojda, prosím o tip na e-shop. Já jsem zrovna takový ještě nenašla. díky :)

Reakce:

Chupita
Zasloužilá kecalka 629 příspěvků 24.01.17 18:15

Zoot? Třeba…

Mončičáki
Kecalka 123 příspěvků 23 inzerátů 24.01.17 18:29

@Simonea esprit.cz

kotýsek
Ukecaná baba ;) 2008 příspěvků 24.01.17 18:49

Krásné a kvalitní věci má pro mě esprit a Pepe jeans. Věci x-krát prané a pořád jsou pěkné.

toooja
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 24.01.17 18:52

Asi zadny neni.Same hadry. Koukala jsem na NExt, ale, myslim, take nebude to vse kvalitne.Ale drahe ano.

bjetuschka
Závislačka 4659 příspěvků 24.01.17 19:14

Přijde mi, že v každém obchodě jsou kvalitní a nekvalitní kousky. Mám dobré věci z Promodu, Orsaye, s. Oliveru, Toma Tailora… Ale také jsem v těch samých obchodech narazila na hrozny hadry, po dvou vypráních nenositelné. :roll: Asi je nejlepší si vypozorovat materialy a podle toho to odhadnout, jak se bude látka v budoucnu chovat. Což já ještě nedokážu. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejodvážnější národní kroj všech dob? V tomhle poletí Šteflíčková na Miss Universe!

Pokud Lea Šteflíčková na nadcházející Miss Universe nenadchne svou krásou,... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >