Kde nakupujete kvalitní kožené kabelky?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mischa69
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 21.02.18 19:04
Kde nakupujete kvalitní kožené kabelky?

Ahoj, plánuji koupi kožené kabelky. Cenově mohu tak cca do 4000.-. Chci aby byla z kvalitní kůže, pěkná, ne nudná a kvalitně ušitá. Kabelku budu tahat pravděpodobně denně a měla by vydržet určitě několik let.

Doporučte prosím ted obchody, značky, prodejce atd. U nás obchody nic moc, tak jsem odkázaná na internet.

Pochlubte se i fotem svého miláčka. :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Moise
Vesmírná mluvilka 33677 příspěvků 24 inzerátů 21.02.18 19:05

@Mischa69

http://bodline.cz/…tu/pro-zenu/

Káťa19
Kelišová 5871 příspěvků 40 inzerátů 21.02.18 19:37

@Mischa69 co zkusit fler? https://www.fler.cz/zbozi?…

tasa
Echt Kelišová 8812 příspěvků 21.02.18 19:46

Tak to si počkám, to mě zajímá

Vosma29
Kecalka 309 příspěvků 21.02.18 20:06

Jak kdy někdy si koupím ty značkový kabelky a někdy u nás místním obchodě něco vyberu.

nozu
Extra třída :D 11163 příspěvků 21.02.18 21:06

Krásné kožené kabelky má Kara. Ale netuším, jestli se vejdeš do rozpočtu. Také záleží na stylu - jestli chceš elegantní nebo volnočasovou. Já mám několik let jednu koženou kabelku z Domi, je to absolutně jednoduchá černá kabelka do práce a vypadá pořád velmi dobře (a to ji fakt nešetřím, přetěžuji ji a sem tam někam „pohodím“). Tenkrát jsem ji koupila cca za 3000,–, ale bylo to s výraznou slevou v novoročním výprodeji.
jinak pro každodenní nošení se vyhni lakované úpravě - je velmi háklivá na různé škrábance.

Mischa69
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 21.02.18 21:21
@Moise
@Moise píše:
@Mischa69http://bodline.cz/…tu/pro-zenu/
@Káťa19
@Káťa19 píše:
@Mischa69 co zkusit fler? https://www.fler.cz/zbozi?…

Na flér jsem už koukala, včera jsem projížděla kabelky, ale nijak mě nic neuchvátilo. A Bodline nemá bohužel styl co hledám. Má jen nákupní tašku s ušima :-(

@Vosma29
@Vosma29 píše:
Jak kdy někdy si koupím ty značkový kabelky a někdy u nás místním obchodě něco vyberu.

U nás moc obchodů není no, výběr nic moc. Zítra ještě do pár kouknu, ale šqance je minimální při tom mizerném výběru.

@nozu
@nozu píše:
Krásné kožené kabelky má Kara. Ale netuším, jestli se vejdeš do rozpočtu. Také záleží na stylu - jestli chceš elegantní nebo volnočasovou. Já mám několik let jednu koženou kabelku z Domi, je to absolutně jednoduchá černá kabelka do práce a vypadá pořád velmi dobře (a to ji fakt nešetřím, přetěžuji ji a sem tam někam „pohodím“). Tenkrát jsem ji koupila cca za 3000,–, ale bylo to s výraznou slevou v novoročním výprodeji.
jinak pro každodenní nošení se vyhni lakované úpravě - je velmi háklivá na různé škrábance.

Má Kara i eshop? Myslím že jsem tam už koukala ale nejsem si jistá. Lesklé lakované kabelky se mě nelíbí. Nechci extra elegantní, ani vyložené sportovní, spíš mezi. :)

Moise
Vesmírná mluvilka 33677 příspěvků 24 inzerátů 21.02.18 21:23

@Mischa69 :mrgreen: :mrgreen: tenhle názor už jsem taky slyšela :mrgreen:

nozu
Extra třída :D 11163 příspěvků 22.02.18 04:43

@Mischa69 jestli ma Kara eshop netusim. ja si rada kabelku poradne prohlednu a vyzkousim. kolikrat se mi stalo, ze na regalu se mi libila a na rameni uz ne. jo a koukala jsi na zoot. cz?

Mischa69
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 22.02.18 11:36
@Moise
@Moise píše:
@Mischa69 :mrgreen: :mrgreen: tenhle názor už jsem taky slyšela :mrgreen:

Aspoň nejsem sama :mrgreen:

@nozu
@nozu píše:
@Mischa69 jestli ma Kara eshop netusim. ja si rada kabelku poradne prohlednu a vyzkousim. kolikrat se mi stalo, ze na regalu se mi libila a na rameni uz ne. jo a koukala jsi na zoot. cz?

Tak nemá, jen jsem si prohlídla katalog a zrovna mě tam nic moc neoslovilo. Na zoot jsem už koukala. Problém je že když moc pořádných obchodů není, tak osahání zrovna nepřichází v úvahu.

Moise
Vesmírná mluvilka 33677 příspěvků 24 inzerátů 22.02.18 16:12

@Mischa69 no ale mě se líbí :D

Mischa69
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 23.02.18 10:19

@Moise

Pěkná je to jo :D

Mischa69
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 23.02.18 20:20

Někdo další tipy, nebo fotky jaké máte? :)

Káťa19
Kelišová 5871 příspěvků 40 inzerátů 23.02.18 22:52

@marcela560 trosku to zavani reklamou

Mischa69
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 24.02.18 15:48

@Káťa19

Koment už nevidím. Šlo o tu stránku s levnými italskými kabelkami? Tu stránku už jsem viděla. Myslím že ty z kvalitní kůže nebyli :D

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Půvabnou motorkářku znásilnil gang s mačetami. Pomstu dotáhla do konce

Britka s ruskými kořeny Vasilisa Komarovová se během motocyklového putování... číst dále >

Konec hláškaře Bosáka: Zmizí z obrazu nejoblíbenější fotbalový komentátor Česka?

V České republice není fotbalový komentátor, který by se těšil takové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Emy: Už tři roky jsem doma s dětmi, mateřskou nenávidím

Mám fajn manžela a dvě krásné děti. Když jsem otěhotněla poprvé, těšila jsem... číst dále >

Z oplácané puberťačky fitness ikonou s pekáčem buchet na břiše

Příběh Stefanie Macherhammerové je důkazem, že i s takzvaně tlustými geny se... číst dále >

Reklama