Kde nakupujete na netu kočárky

184
3.10.07 17:21

Kde nakupujete na netu kočárky

Ahoj, kupujete (nebo prodáváte) kočárky na netu? Pokud ano, na jakém e-bazaru, obchůdku? A jak je to s placením? Používáte Pay Pal?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20476
3.10.07 17:31

Ahoj, kupovala jsem kočárek na www.detskyraj.cz a vřele doporučuju :wink: Za tři dny byl kočárek doma, platila jsem dobírkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2210
3.10.07 17:49

taky detský ráj a ještě leůší je malli.cz na to jsem ale přišla pozdě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
3.10.07 17:51

na www.handypraha.cz
Odber osobni, pak doobjednavka pres net- naprosta spokojenost

www.caryfuk.cz golfky- uz cca 1 1/2 roky zpatky- spokojenost, zbozi do 2 prac. dnu doma

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3329
3.10.07 21:14

Ahoj,
ja mam kocarek z www.mimibazar.cz a nemuzu si stezovat. Jsou tam i nove, ale ja mam starsi, misto 18 tis. za novy jsem dala 8 za jako novy :D :wink: Nekomu vadi platit predem na ucet, ale staci se podivat na hodnoceni inzerenta a tusis na cem jsi, nikdo si netroufne zaplacene zbozi neposlat. Tot ma zkusenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
45
3.10.07 21:23

Já kupovala kočárek na www.kocarky.com sice jsou to už skoro 4 roky,tehdy spokojenost velká,byli ochotní reagovali na dotazy rychle a kočárek jsem měla na dobírku do dvou pracovních dnů.A prodávají i na splátky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.10.07 01:01

Na netu z Nemecka, moc nedoporucuji kvuli reklamaci. Mame to zazite:(

• Nahlásit
  • Citovat
7121
4.10.07 06:12

Já bych zase doporučila www.kocarkov.cz !!!!! Super majitelka a naprosto skvělá komunikace a ochota!!!! Fakt vřele doporučuji!!!! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
362
4.10.07 22:34

Ahoj,
tak já mám zase špatnou zkušenost s www.caryfuk.cz, obj. jsem si tam kočárek a 2 měsíce jsem tam týden co týden volala a oni mě znovu a znovu přesvědčovali, že př. týden kočárek už bude :evil: Nakonec mi pan řekl, ať si teda objednám kočárek jinde :o :o :o
Tak jsem objednala na www.blueone.vltava2000.cz a naprostá spokojenost, kočárek byl za 3 dny doma.
Dobrou zkušenost mám taky s www.detskyraj.cz nebo www.a-zbaby.cz
A velmi solidní a ochotní jsou na www.malli.cz
Na www.mimibazar.cz si dej pozor, od koho kupuješ, ale peníze předem na účet za tak velkou položku jako je kočárek bych určitě neposílala 8O Pokud bude prodávající solidní, tak Ti pošle kočárek na dobírku!
Sisi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.10.07 23:11

Já mám zkušenost s www.kocarky.cz. Jsou moc ochotní a rychlí. Objednávala jsem si od nich spoustu věcí a vše bylo ok. Stačí jim napsat email a do chvíle je odpověď. Jinak mamči kámoška si tam kupovala dvojčaťák, ale byla si pro něj osobně. Prý výborný personál se super přístupem. Jinak nemám příliš dobré zkušenosti z Malli a čáryfukem.

Ahoj. Martin H

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
6.10.07 10:11

Ahoj , já si objednávala Mikado ox ford a poté i golfky z www.bobecek.cz . Super komunikace , platila jsem i předem na účet a nebyl problém.

Jana

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
10.10.07 15:58

Měla jsem objednaný kočárek na www.slunecz.cz
Měli u něj dodací lhůtu 3 týdny. Nedodali ho ani po 3 měsících :evil:
Nakonec jsem kočár koupila jinde.
Pochopila bych, že mají problémy s dodavetelem. Ale nechápu, že se nám neráčili sami ozvat a něco říct, nebo se omluvit - to mě naštvalo nejvíc ten jejich přístup.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama