Kde nakupujete sportovní oblečení pro děti?

30.3.20 09:26

Kde nakupujete sportovní oblečení pro děti

Zdravím, kde nejčastěji nakupujete sportovní oblečení pro děti? Jako jsou tepláky, funkční trička, cvičky atd.. Adidas, nike apod. mi přijde moc drahé :/
Děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16099
30.3.20 09:27

Lidl, decathlon

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20574
30.3.20 09:29
@holkaodnovaku píše:
Zdravím, kde nejčastěji nakupujete sportovní oblečení pro děti? Jako jsou tepláky, funkční trička, cvičky atd.. Adidas, nike apod. mi přijde moc drahé :/
Děkuji za odpověď

obvykle Sportisimo, na značky nehraju. Decathlon nemám ráda, přijde mi jako velký hrabák.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8647
30.3.20 09:29

Sportisimo, decathlon. Ale u oblečení často volím třeba mimibazar, dá se sehnat spousta věcí stavu „jako nové“, „nestihli jsme unosit“ za zlomek ceny ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3440
30.3.20 09:38

Neco v Decathlonu, pak Sportisimo a AlpinePro.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3566
30.3.20 09:46

Na sportisumu se dají přes net dobré slevy vyhlídnout

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8026
30.3.20 10:23

Tepláky do školky v Lidlu, Pepcu, nebo Kiku. Občas v Tescu, když je výprodej. Má je stejně hned prodřené na kolenou. Boty převážně Adidas, Nike, nebo v obuvi. Ale synovi jsou dva :nevim: Až bude starší, uvidím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20258
30.3.20 10:32

Boty kupuji v dětské speciálce na boty. Při pokusu o nákup ve sportisimu dítě tvrdilo, že tamní modely jsou mu všechny úzké.
Trekové boty Keen kupuji v Keen prodjně nebo v RockPointu.
Cyklo věci v cyklospeciálce/na cyklo veletrhu. Čepice mám ráda z Dráčete.
Funkční triko a podvlíkačky mají z Lidlu a stačilo.
Lyžovací oblečení z Takko a bazaru.
Tepláky a legíny mají obyč z Pepca, Lidlu, Kiku. Nejsem za tepláky ochotna investovat víc jak 150 Kč, když v nich má stejně do měsíce díru na kolenou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17640
31.3.20 11:06

@holkaodnovaku zkus se podívat tady , je tu velký výběr mnoha značek, filtr podle účelu použití, ceny apod. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama