Kde nalepit umělé řasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veronika587
Povídálka 17 příspěvků 09.09.18 18:33
Kde nalepit umělé řasy

Zdravím holky, prosím Vás potřebuju radu od někoho kdo s tímto má fakt zkušenost. Hledala jsem to na internetu dvě hodiny a každý to dělá úplně jinak, zajímá mě kam přesně se lepí umělé řasy? Na víčko? Nebo k víčku ale na řasy? Každý říká něco jiného a chci aby to vypadalo dobře. Děkuji :srdce:

Reakce:
Luucy
Kecalka 129 příspěvků 09.09.18 18:39

Naneseš lepidlo těsně nad linii řas a přitiskneš ty umělé, aby byly ve stejném směru jako ty tvoje přirozené. Hezky to má vysvětlené ve videu Petra Lovely Hair

Veronika587
Povídálka 17 příspěvků 09.09.18 18:45

@Luucy Já to video viděla ale asi jsem fakt nechápavá… Když si řeknu těsně nad linii řas tak si představuju že to teda nalepím na víčko na tu kůži… Nebo?? Promiň já jsem asi fakt mimo :mrgreen:

zudina
Ukecaná baba ;) 2235 příspěvků 09.09.18 18:49

Lepis na vicko tesne k rasam

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura píše o magii: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >