Reklama

Kde nalepit umělé řasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronika587
Povídálka 16 příspěvků 09.09.18 18:33
Kde nalepit umělé řasy

Zdravím holky, prosím Vás potřebuju radu od někoho kdo s tímto má fakt zkušenost. Hledala jsem to na internetu dvě hodiny a každý to dělá úplně jinak, zajímá mě kam přesně se lepí umělé řasy? Na víčko? Nebo k víčku ale na řasy? Každý říká něco jiného a chci aby to vypadalo dobře. Děkuji :srdce:

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineLuucy
Kecalka 129 příspěvků 09.09.18 18:39

Naneseš lepidlo těsně nad linii řas a přitiskneš ty umělé, aby byly ve stejném směru jako ty tvoje přirozené. Hezky to má vysvětlené ve videu Petra Lovely Hair

Veronika587
Povídálka 16 příspěvků 09.09.18 18:45

@Luucy Já to video viděla ale asi jsem fakt nechápavá… Když si řeknu těsně nad linii řas tak si představuju že to teda nalepím na víčko na tu kůži… Nebo?? Promiň já jsem asi fakt mimo :mrgreen:

zudina
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 09.09.18 18:49

Lepis na vicko tesne k rasam

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >