Kde nechat propíchnout ouška v Praze ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elísek1983
Kecalka 166 příspěvků 26.04.18 08:34
Kde nechat propíchnout ouška v Praze ?

Ahoj rozhoduji se zda holčičce 4M nechat píchnout ouška nebo nastřelit a popřípadě kde, jsme z Prahy 10 - Vršovice, ale dojedu kamkoliv. Máte prosím někdo čerstvou zkušenost, nechci narazit hlavně na ORL na nějakou nepříjemnou doktorku nebo nepříjemného doktora…náš praktický uši nepíchá…děkuji moc za postřehy.

Reklama

Reakce:

andelinka1
Kecalka 113 příspěvků 26.04.18 08:40

S obema dcerami jsme byli u pani Sperlove na Smichove. Nausnice nastreluje a ma velkou praxi, poradila si i se vzpurnou dvouletackou :-).

Elísek1983
Kecalka 166 příspěvků 26.04.18 08:41

@andelinka1 děkuji tu jsem našla na google, akorát tam na ní bylo pár špatných recenzí…

Elísek1983
Kecalka 166 příspěvků 26.04.18 08:42

@andelinka1 jestli ale máte dobrou osobní zkušenost…

stelamal
Kecalka 175 příspěvků 26.04.18 08:46

Ahoj. My byli s malou taky na Smíchově a super. Paní je moc příjemná, má i velký výběr nastřelovacích náušniček, malé jsme nechávali nastřelit v 5 měsících a bez problémů.

Elísek1983
Kecalka 166 příspěvků 26.04.18 08:48

@stelamal super děkuji, asi se tam rovnou objednám, na ORL jsou dlouhé objednávací lhůty, a nechci narazit na nepříjemného doktora, ještě otázka za jak dlouho jste dávaly vlastní náušnice, my jsme totiž dostali dvoje od rodičů…

sinnerman
Povídálka 36 příspěvků 26.04.18 09:36

Nikde. Vzdyt je to miminko.

Elísek1983
Kecalka 166 příspěvků 26.04.18 09:52

@sinnerman :lol:

rena621
Ukecaná baba ;) 1038 příspěvků 26.04.18 09:54
@sinnerman píše:
Nikde. Vzdyt je to miminko.

co? Ty kde žiješ? :lol: já jsem rok87 a jak jsem byla miminko už jsem měla náušnice. Nam Dr. strojkem (pistol) nevím jak se to jmenuje mala brečela ale víc brečí když má hlad. Do 5 minut zapomenuté a cestou domů spala. 6 týdnů měla náušnice z chirurgické oceli které jsem kupovali u Dr. a pak jsme ji dali zlaté a u zlatníka pak zamkli.24hodin musíš mít v alkoholu dezinfekce než nasadíš. Škoda že Váš Dr. nedělá a neptali Ste se kam máte jit?

Fiducia
Generální žvanilka 23241 příspěvků 26.04.18 10:08

S paní Šperlovou máme dobré zkušenosti :palec: Šli jsme k ní na mnohá doporučení a podruhé už to byla jasná volba. Paní je zkušená, má dlouhou praxi, je vysokoškolsky vzdělaný zdravotník a má svatou trpělivost :potlesk:

andelinka1
Kecalka 113 příspěvků 26.04.18 10:47
@Elísek1983 píše:
@andelinka1 děkuji tu jsem našla na google, akorát tam na ní bylo pár špatných recenzí…

Nevím, čeho se týkaly špatné recenze, ouško může zahnisat každému miminku bez ohledu na to jestli nastřelili na ORL nebo jinde. U nás si paní Šperlová dala záležet, mají je hezky stejně a rovně. A doktoři jsou podle mě spíše proti naušničkám. Starší dceři bohužel vypadly nastřelené náušnice po asi 4 měsících, ale to bylo naší blbostí (špatně jsme přetáhli overal přes hlavičku a uvolnilo se to) a přišli jsme na to až ráno, a náušnici jsme už nenašli. Dali jsme zlaté, bohužel jedno ucho zahnisalo a museli jsme nechat čistit u doktorky, tam nám řekla, že další nechat dát až po třech?! letech… no paní Šperlová pak nad takovou radou kroutila hlavou :). Druhé dceři jsme vyměnili co nejdříve a zatím v pohodě. Občas byla kapka krve nebo tekutiny když si to moc začala tahat. Ale my jsme nechali nastřelovat až v osmi, devíti měsících.
A souhlasím s její radou - neprotahovat, nečistit, nezkoumat - ouška si poradí sama. Maximálně pokud kojíte a zlobí to, stříknout trochu MM.

Elísek1983
Kecalka 166 příspěvků 26.04.18 13:33

@rena621 Dr. nám doporučil ORL kde jsou dlouhé čekací lhůty…a není tam moc spokojenost právě na doktory…díky za info

Elísek1983
Kecalka 166 příspěvků 26.04.18 13:35

@andelinka1 už jsem mluvila s paní Šperlovou, děkuji za rady :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama