Kde nechat udělat tape metodu v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineesmeralda44
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 08.03.18 22:15
Kde nechat udelat tape metodu v Brne

Ahoj holky, prosim o radu, kde si muzu nechat v Brne prodlouzit vlasy metodou Tape i tam rovnou zakoupit ty pasky? Dekuji a nenici to vlasy?

Reklama

Reakce:

Horse.Lady
Stálice 81 příspěvků 09.03.18 05:09

@esmeralda44 ahoj, do toho bych už nikdy nešla, když ses blbě učesala bylo to vidět a dost i cítíš ty spoje. Za mě znovu nee… Osobně nosím clip in pásky a je to krása a nikdo nic nepozná a vlasy to neničí.. vklidu to prostě odepnes a je to :-)

Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 09.03.18 07:13
@Horse.Lady píše:
@esmeralda44 ahoj, do toho bych už nikdy nešla, když ses blbě učesala bylo to vidět a dost i cítíš ty spoje. Za mě znovu nee… Osobně nosím clip in pásky a je to krása a nikdo nic nepozná a vlasy to neničí.. vklidu to prostě odepnes a je to :-)

Clipin pasky taky mam, ale ted uz si je i nedavam, nemam na to tolik casu s dvema detma, proto jsem chtela neco co mi chvilku vydrzi

Horse.Lady
Stálice 81 příspěvků 09.03.18 08:07

@esmeralda44 s tape in to zabere mnohem víc casu než si to zpravidla aby to vidět nebylo. Co ti na clip in trvá dlouho? Já to mám za minutu a velký dlouhý ohon mám za 30 vteřin :pankac:

Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 09.03.18 13:19

@Horse.Lady a kolik máš pásků? odkud kupuješ clip in vlásky? já mám dvoje, ale už jsou takové trošku škaredší, mám je teda fakt už několik let, jsou to pravé lidské vlasy, už bych potřebovala koupit nové, myslela jsem právě, že TAPE METODA je na nějaký bčas, že nemusí každý den sundávat jako clip in vlásky. no co mi zabere čas? ta uprava, aby to nebylo vidět, ty si je dáváš každý den?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Já jsem muslim, tohle si nechte! Egyptský gólman odmítl pohár pro hráče utkání

Brankář egyptské fotbalové reprezentace Muhammad Šanáví na sebe upozornil... číst dále >

Děti, těšte se na pšouknutí! ČT připravila cyklus romských pohádek

Pravidelný desetidílný cyklus romských pohádek nabízí od pondělí 18.6.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Odpadky a modřiny. Co dělají rodiče úspěšných dětí jinak než vy?

Vychovávat dítě není žádná legrace. V době, kdy se záplava informací z... číst dále >

Reklama