Kde nechat udělat tape metodu v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
esmeralda44
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 08.03.18 22:15
Kde nechat udelat tape metodu v Brne

Ahoj holky, prosim o radu, kde si muzu nechat v Brne prodlouzit vlasy metodou Tape i tam rovnou zakoupit ty pasky? Dekuji a nenici to vlasy?

Reakce:
Horse.Lady
Kecalka 113 příspěvků 09.03.18 05:09

@esmeralda44 ahoj, do toho bych už nikdy nešla, když ses blbě učesala bylo to vidět a dost i cítíš ty spoje. Za mě znovu nee… Osobně nosím clip in pásky a je to krása a nikdo nic nepozná a vlasy to neničí.. vklidu to prostě odepnes a je to :-)

esmeralda44
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 09.03.18 07:13
@Horse.Lady píše:
@esmeralda44 ahoj, do toho bych už nikdy nešla, když ses blbě učesala bylo to vidět a dost i cítíš ty spoje. Za mě znovu nee… Osobně nosím clip in pásky a je to krása a nikdo nic nepozná a vlasy to neničí.. vklidu to prostě odepnes a je to :-)

Clipin pasky taky mam, ale ted uz si je i nedavam, nemam na to tolik casu s dvema detma, proto jsem chtela neco co mi chvilku vydrzi

Horse.Lady
Kecalka 113 příspěvků 09.03.18 08:07

@esmeralda44 s tape in to zabere mnohem víc casu než si to zpravidla aby to vidět nebylo. Co ti na clip in trvá dlouho? Já to mám za minutu a velký dlouhý ohon mám za 30 vteřin :pankac:

esmeralda44
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 09.03.18 13:19

@Horse.Lady a kolik máš pásků? odkud kupuješ clip in vlásky? já mám dvoje, ale už jsou takové trošku škaredší, mám je teda fakt už několik let, jsou to pravé lidské vlasy, už bych potřebovala koupit nové, myslela jsem právě, že TAPE METODA je na nějaký bčas, že nemusí každý den sundávat jako clip in vlásky. no co mi zabere čas? ta uprava, aby to nebylo vidět, ty si je dáváš každý den?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >