Kde nechat udělat tape metodu v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

esmeralda44
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 08.03.18 22:15
Kde nechat udelat tape metodu v Brne

Ahoj holky, prosim o radu, kde si muzu nechat v Brne prodlouzit vlasy metodou Tape i tam rovnou zakoupit ty pasky? Dekuji a nenici to vlasy?

Reklama

Reakce:

Horse.Lady
Kecalka 105 příspěvků 09.03.18 05:09

@esmeralda44 ahoj, do toho bych už nikdy nešla, když ses blbě učesala bylo to vidět a dost i cítíš ty spoje. Za mě znovu nee… Osobně nosím clip in pásky a je to krása a nikdo nic nepozná a vlasy to neničí.. vklidu to prostě odepnes a je to :-)

esmeralda44
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 09.03.18 07:13
@Horse.Lady píše:
@esmeralda44 ahoj, do toho bych už nikdy nešla, když ses blbě učesala bylo to vidět a dost i cítíš ty spoje. Za mě znovu nee… Osobně nosím clip in pásky a je to krása a nikdo nic nepozná a vlasy to neničí.. vklidu to prostě odepnes a je to :-)

Clipin pasky taky mam, ale ted uz si je i nedavam, nemam na to tolik casu s dvema detma, proto jsem chtela neco co mi chvilku vydrzi

Horse.Lady
Kecalka 105 příspěvků 09.03.18 08:07

@esmeralda44 s tape in to zabere mnohem víc casu než si to zpravidla aby to vidět nebylo. Co ti na clip in trvá dlouho? Já to mám za minutu a velký dlouhý ohon mám za 30 vteřin :pankac:

esmeralda44
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 09.03.18 13:19

@Horse.Lady a kolik máš pásků? odkud kupuješ clip in vlásky? já mám dvoje, ale už jsou takové trošku škaredší, mám je teda fakt už několik let, jsou to pravé lidské vlasy, už bych potřebovala koupit nové, myslela jsem právě, že TAPE METODA je na nějaký bčas, že nemusí každý den sundávat jako clip in vlásky. no co mi zabere čas? ta uprava, aby to nebylo vidět, ty si je dáváš každý den?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Z oslavy narozenin se stal pohřeb, dívku zastřelili před nočním klubem

Eliana Ferreira Campos známá jako ‚Miss Barbye Marley‘ byla zastřelena před... číst dále >

Vondráčková přestává být poslušnou ženou a Plekancovi to vrací!

Když Tomáš Plekanec informoval o rozpadu manželství s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama