Reklama

kde necháváte dělat fotky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janac
Závislačka 3138 příspěvků 27.04.09 13:36
kde necháváte dělat fotky?

Ahoj prosím o radu - kde nechat udělat digi fotky. Lepší fotka má asi tak 5MB takže asi nepujde ji nekam „poslat“. V globusu po mně chtěli 5 kč za fotku + 40 kč za práci s daty (to , že píchnou můj ext.HDD do svýho komplu a nahrají). Přijde mi to drahý. Nemáte tip?

Reklama

Reakce:

sandrik
Neúnavná pisatelka 19775 příspěvků 27.04.09 13:59

kouni se na www.happyfoto.cz nebo na www.24print.cz

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 27.04.09 13:59

Já si dělám fotky sama, ale když jsme měli rozbitou tiskárnu, tak jsem je posílala do DM drogerie (po netu, šlo to nahrát po pěti fotografiích, ale těch pětic tam můžeš nahrát víc). Cenu si nepamatuju, ale na stránkách DM drogerie to najdeš.

doriang
Kelišová 5579 příspěvků 27.04.09 14:17

Do te Globus internetove sberny ti i ty vetsi fotky urcite poslat pujdou, akorat to tam musis naklikat a mit trpelivost protoze se to bude dlouho odesilat. My tam posilame fotky vzdycky ve velkym a chteji za 1ks 2,90Kc standartni kvalita (ta lepsi je o kacku drazsi). Kdyz jich posles vic jak 100 tak neplatis ani tech 40 Kc poplatek.
Ja nevim, ja s nima nikdy problem nemela a fotky tam vysly vzdycky i na tu normalni kvalitu pekny.

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 27.04.09 15:22

Já přes happyfoto, ale nevim jak je to s těma 5 MB.

sandrik
Neúnavná pisatelka 19775 příspěvků 27.04.09 15:30
Kykoušek píše:
Já přes happyfoto, ale nevim jak je to s těma 5 MB.

si myslim,že pokud by to nešli přes HP Assistent (nevím, ještě jsem nezkoušela), tak vypálit na CD a poslat obálkou

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18628 příspěvků 27.04.09 19:48

My děláme digi fotky jedině v DM, cenově přijatelné… Nahraji si je na USBdisk a pak an terminálu v drogerce překopčím na jejich cd, které mi pak i zůstane.Jestli jdou poslat přes net netuším, nedělala jsem .

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.09 22:35

Fotolab nebo Fotostar, asi je to i stejná laboratoř, vždycky vyčkávám akci, kdy je kvalita Premium, šíře 10 u více než 300 ks na 1,50 Kč, ty akce bývají samozřejmě tehdy, když lidi fotky nevyvolávaj a mají jiné starosti, takže třeba měsíc před Vánoci nebo teď byla o Velikonocích. Manipulační poplatek je 39 Kč a mají na svých stránkách ke stažení program, který ty fotky zmenší, aniž by utrpěla jejich kvalita a odesíláš tak méně dat, takže 5 MB by neměl být po použití tohoto programu problém.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >