Kde oslavit výročí v zimě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Olivia2018
Nováček 1 příspěvek 01.10.18 19:30
Kde oslavit výročí v zimě?

Dobrý den, je mi 16 let. S přítelem v zimě budeme slavit roční výročí, jenomže nás nenapadá kam, chtěli by jsme si to fakt užít. Četla jsem večeře, kino atd. Jenomže to děláme skoro furt a chtěli by jsme něco jiného, ale vůbec nás nenapadá co. V létě by to bylo lehčí, ale v zimě fakt nás nic nenapadá. Nenapadlo by vás něco prosím?

Reakce:
Uživatel je onlinexjuklickova
Kelišová 5148 příspěvků 1 inzerát 01.10.18 19:38

Jeďte na výlet

GirlsNick
Kecalka 409 příspěvků 01.10.18 19:49

Co třeba opravdu dobra a zážitková gastronomie? ;)

Zkai
Ukecaná baba ;) 1686 příspěvků 43 inzerátů 01.10.18 21:11

Hvězdárna

dedrichov
Závislačka 3002 příspěvků 01.10.18 21:14

Tak pokud máte finance, jsou různé wellnes pobyty. Nebo si můžete dát výstup na nějakou horu, aqualandia, zoo, jéé, to je možností

-Vikiviki-
Stálice 72 příspěvků 01.10.18 21:20

Ahoj, taky něco takového řeším. Ale teda trochu v jiném rozměru (věk, délka vztahu…). No, jsme s přítelem 4 roky, do kina nechodíme (nějak na to nejsme), do restaurací taky ne. Wellnes nám nic neříká. Milujeme výlety, ale bývá často hnusně a nechce se mi spoléhat se, že to zrovna vyjde. Navíc malinko čekám, že možná se stane i něco víc :dance: Takže bych chtěla fakt romantiku. Nějaké nápady?

Lenka_Hal
Kelišová 5734 příspěvků 01.10.18 21:44

Ja bych vyrazila na horskou chatu, pekne i s prespanim. To pak muze byt i hnusne, ale chce to nejakou hezkou, utulnou s krbem…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Slávek Boura píše o magii: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >