Kde pojistit mě a mé dvě děti?

3
6.8.20 16:41

Kde pojistit mě a mé dvě děti ?

Ahoj holky :mavam:,
už dlouho sleduju hodně diskuzí tady na emiminu a konečně jsem se odhodlala taky zaregistrovat :D Kde jste pojistily sebe a své děti? Rady, tipy, zkušenosti? A na co si dát pozor? Vyplatí se to vůbec? Budu ráda za každou odpověď :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2645
6.8.20 18:57

My tohle s chlapem řešili přímo s finančním poradcem. Pojištění nám zařídil rodinné přímo na míru :palec: Dále sme řešili aj pojištění domácnosti, takže to nám taky zařídil. Doporučuji se na nějakého obrátit, ale chtěla bych určitě osobní doporučení známého, ať to není nějaká rychlokvaška s měsíčním kurzem :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
7.8.20 11:20

Ahojky, :)
přesně jak psala Shadowbabe.
Lepší je to řešit přímo s finančním poradcem/poradkyní.
Naše poradkyně nám rovnou krom úrazovky upravila i auta a řešili jsme hypošku, teď už se o naše smlouvy stará jen ona a víme, že máme jednoho člověka na kterého se můžeme obrátit se vším, než hledat telefonní čísla na internetu nebo se hrabat ve starých smlouvách, když se něco stane. To by mě hráblo s tím čurbesem v papírech, co mám :zed: :lol:
Nevím teda odkud jsi, ale mohu Ti dát kontakt. Dneska se to dá určitě i řešit na dálku online. :nevim: :palec: Jsme s ní spokojení :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
7.8.20 11:28

Ahoooj děkuju za Vaše odpovědi :palec:
Madd.Mia Řešili jste i hypotéku? To bysme teď taky chtěli probrat. Abysme konečně mohli do „svého“. Tak pokud bys mi dala kontakt, byla bys moc hodná. Jinak jsem z Domažlic. Užívejte sluníčka 🌞 😎

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
7.8.20 11:44

Ano řešili, určitě jí zkus zavolat. :palec:
Poradí Ti lidsky, to se v dnešní době moc nevidí. :nevim:
Pak dej vědět, jak to dopadlo! :)

Kontakt:
Dora Myškovská
tel: 792 764 473

Snad Vám taky pomůže!