Kam jít na odstranění nosních mandlí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mariiia B
Povídálka 11 příspěvků 29.01.19 15:05
Kde poradite odstranovat nosni mandli?

Dobry den, synu je 3,6. Posilaji nas na odstraneni nosni mandle. Jsme z Tabora. Lekar doporucuje J. Hradec. Ale tam maji nejblizsi termin brezen-duben. V Motolu je jeste delsi cekaci lhuta. Jihocesky kraj neni podminkou. Pojedeme i nekam dal, kdyz to udelaji behem unoru a bez komplikace. Co poradite, kde jeste nam udelaji operaci tak dobre, jako v J. Hradci? Predem dekuji za odpovedi. Omlouvam se za chyby.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Králičice
Extra třída :D 13326 příspěvků 29.01.19 15:15

Sice je to úplně mimo vaši oblast, ale momentálně jsem to řešila ve Fakultce v Ostravě a termín mi nabídli velice rychle s tím, že je teď hodně nemocných a hodně termínů se ruší na poslední chvíli. Minulé úterý nám nabídli termín tento pátek. A protože má dcera rýmu, musel se zrušit. Další nám nabídli 15.2 a 25.2.
Nelze se ve vaší vybrané nemocnici domluvit tak, že když se uvolní termín, dají vám vědět?

marfra
Generální žvanilka 23256 příspěvků 21 inzerátů 29.01.19 15:26

Doporucuji v Praze v Modranech odstraneni plazmou. Je to v soucasne dobe nejmodernejsi a nejsetrnejsi metoda odstraneni mandle, kdy se mandle jen pri vyssi teplote v podstate odpari, takze riziko krvacivosti je tak minimalni. Proto se ji i rika nekrvaciva metoda. Dela se jen ambulantne a terminy jsou do mesice max.dvou. Podstoupili jsme to, kdyz mel syn 4 roky a nemenila bych. S ditetem jste neustale i na sale dokud neusne, pak vas poslou pryc a kdyz ho budou budit, zase vas zavolaji. Takze i stres pro dite je temer nulovy :palec: Jeste tuto metodu pouziva jedna klinika v Plzni a nemocnice v Trinci.

Příspěvek upraven 29.01.19 v 15:32

amazonk
Kecalka 313 příspěvků 29.01.19 15:27

Praha na Karláku naprostá spokojenost do měsíce nás objednali tak jsme akorát vyběhali předoperační vyšetření ale už je to 8 let zpátky :mavam:

Mariiia B
Povídálka 11 příspěvků 29.01.19 15:34

Lze, jsme o tom domluveni, ale pochybuji, ze to bude drive…A jste s Ostravou spokojeni?

luci5
Závislačka 4034 příspěvků 3 inzeráty 29.01.19 15:37

@Mariiia B Já bych počkala na termín do J. Hradce. Byla jsem tam loni a mám zkušenost, že vše proběhlo skvěle. Primář Markalouz je špička s velikou praxí. Operuje si sám a má lidský přístup. Pocházím odtud, takže vím, jak moc si ho lidé chválí ;-)

zuza92
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 29.01.19 15:52

Pokud to není extra akutní počkala bych na ten Hradec. Byli jsme tam tedy skrz uši, ale ten přístup k dětem, že jsi s dítětem na sále než usne a probouzí se zase u tebe. Prostředí pěkné, doktoři super, vše vysvětlí, poradí.

mamina89
Zasloužilá kecalka 851 příspěvků 29.01.19 15:54

Přečtěte si informace na stránkách nemocnice Krč. Jako jediná v republice má přístroj, kde po odstranění mandle již nedoroste. A je to šetrnější než plazma. Doporučuji :palec:

lecijasek
Závislačka 3973 příspěvků 29.01.19 17:07
@Mariiia B píše:
Dobry den, synu je 3,6. Posilaji nas na odstraneni nosni mandle. Jsme z Tabora. Lekar doporucuje J. Hradec. Ale tam maji nejblizsi termin brezen-duben. V Motolu je jeste delsi cekaci lhuta. Jihocesky kraj neni podminkou. Pojedeme i nekam dal, kdyz to udelaji behem unoru a bez komplikace. Co poradite, kde jeste nam udelaji operaci tak dobre, jako v J. Hradci? Predem dekuji za odpovedi. Omlouvam se za chyby.

Březen/duben je luxusní termín. My měli v Plzni až za půl roku… Nakonec nás vzali hned. Chce to volat a volat, on jim někdo vždycky vypadne. Zvlášť v zimě…
Každopádně operaci bez komplikace ti nezaručí nikdo nikde. A byla bych opatrná zvlášť tam, kde berou bez cekani ;)

K82
Ukecaná baba ;) 1159 příspěvků 29.01.19 17:08

@Mariiia B
my byli Poliklinika Modrany,plazma a vse ok.akorat je to drahe.cca 8tis.ale za 2hod se jde domu.

Králičice
Extra třída :D 13326 příspěvků 29.01.19 17:41

@Mariiia B - mě tam zachránili holčičku z 26+0, takže i když to dělají i jiné nemocnice, ale právě na fakultce mají všechny dceřiné záznamy a není potřeba nic vysvětlovat.. A třeba co se týká anestezie je to velice důležité. Jinak taky říkali, že maj termíny na konec března..

Mariiia B
Povídálka 11 příspěvků 29.01.19 18:18
@K82 píše:
@Mariiia B
my byli Poliklinika Modrany,plazma a vse ok.akorat je to drahe.cca 8tis.ale za 2hod se jde domu.

take jsme o tom povazujeme. Ale jsem cetla, ze v soukromych klinikach cenik je jeden, a castku po zakroku nauctujou jinou…Protoze dopocitaji jeste anesteziologa a neco v prubehu, napriklad - cisteni trubic usi.. Stalo to Vam presne 8 tis?

marfra
Generální žvanilka 23256 příspěvků 21 inzerátů 29.01.19 18:20
@mamina89 píše:
Přečtěte si informace na stránkách nemocnice Krč. Jako jediná v republice má přístroj, kde po odstranění mandle již nedoroste. A je to šetrnější než plazma. Doporučuji :palec:

prosim nesirte nesmysly, plazma je pouze odpareni mandle pri asi 40 stupnich, kdezto optická endoskopická adenotomie je porad klasicke rezani jen s optikou, takze je presnejsi, ale urcite ne setrnejsi.
A Krc neni zdaleka jedina kdo dela optickou adenotomii ;)

Mariiia B
Povídálka 11 příspěvků 29.01.19 18:24
@lecijasek píše:
Březen/duben je luxusní termín. My měli v Plzni až za půl roku… Nakonec nás vzali hned. Chce to volat a volat, on jim někdo vždycky vypadne. Zvlášť v zimě…
Každopádně operaci bez komplikace ti nezaručí nikdo nikde. A byla bych opatrná zvlášť tam, kde berou bez cekani ;)

prave v Tabore mame cekani cca tyden…Proto zde nechceme)))) Ja proste specham, protoze syn doposud spatne mluvi, spise kvuli nedoslychavos­ti…Chci uz, aby on mi konecne povidal neco)) aspon co delali ve skolce))

marfra
Generální žvanilka 23256 příspěvků 21 inzerátů 29.01.19 18:25
@Mariiia B píše:
take jsme o tom povazujeme. Ale jsem cetla, ze v soukromych klinikach cenik je jeden, a castku po zakroku nauctujou jinou…Protoze dopocitaji jeste anesteziologa a neco v prubehu, napriklad - cisteni trubic usi.. Stalo to Vam presne 8 tis?

my jsme byli, nasi kamaradi byli s malou a platili jsme 8 tisic my i oni. Ale je to uz 2 roky. Ted je to myslim 8,5 tisice (psala v jedne diskuzi maminka co byli ted na podzim). Pred tim, nez pujdete na zakrok, budete mit prohlidku u primare, ktery sam vede i operaci. Ten vam doporuci postup a stanovi i cenu, ale opravdu jsem necetla, ze by nekdo platil vic nez tech 8 max. 8,5 tisice

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

10 let pro Terezu! Státní žalobce navrhl dívce maximální trest. Poškodila naši zemi, hřímal

To nevypadá dobře. I dnes pokračoval soudní proces s Terezou, která byla v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >