Kde pořizujete kabelky?

25.3.13 20:43

Kde pořizujete kabelky ?

Ahoj holky, pořizujete si kabelky na internetu? Případně kde je obvykle kupujete? Dáme spíš na kvalitu, tedy kupujete kožené, nebo spíš sezónní? :) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6955
25.3.13 20:45

Ja kupuju rada kabelky Guess nebo Armani jeans. Ale klidne muzes sehnat lenve kabelku klido i novou na mimibazaru a dokonce o polovinu levnej nez v obchode, nebo treba na votocvohoz.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2381
25.3.13 20:53

Já si většinou kabelky kupuju u ťamanů, u nás mají krásný výběr, super ceny a můžu si aspoň častěji koupit novou :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
25.3.13 20:55

Šiju si je. :lol: ;) A z kupovaných ujíždím na kožených, klasických, hladkých.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26893
25.3.13 20:59

Taky kupuju u šikmáčů - strašně ráda je střídám a často si kupuju nové a nové. Značkové by se mi dooost prodražily :lol:

P. S. Stejně to mám i s peněženkama… miluju přendavat všechny ty věci do té nové, voňavé peněženky a rovnat si je tam a organizovat :mrgreen: Jsem trošku blázen na tohle :oops: :lol:

Mi tak došlo, že jsem vlastně vůůůbec nepomohla, ale což… :nevim: :oops: :mrgreen:

Příspěvek upraven 25.03.13 v 21:00

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2439
25.3.13 21:00

Bigbrands.cz - odtud mám vlastně všechny kabelky, které momentálně nosím. Ještě koukám po nějaké červené a pak po nějaké pestrobarevné k černému kabátu. Snad se dočkám, musím tam zas kouknout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
25.3.13 21:09

Kde se mi líbí - mám z Deichmannu, místního kabelkového obchodu, z tržnice i vlastní výroby. Kupuju spíš ty levnější, vzhledem k tomu, že s děckama to pokládám všude možně, kolikrát (nechtíc) i třeba do bahna :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.13 21:11
@Cmochy píše:
Taky kupuju u šikmáčů - strašně ráda je střídám a často si kupuju nové a nové. Značkové by se mi dooost prodražily :lol:

P. S. Stejně to mám i s peněženkama… miluju přendavat všechny ty věci do té nové, voňavé peněženky a rovnat si je tam a organizovat :mrgreen: Jsem trošku blázen na tohle :oops: :lol:

Mi tak došlo, že jsem vlastně vůůůbec nepomohla, ale což… :nevim: :oops: :mrgreen:

:) ale je to vtipný :) Já moc na těchto věcech neujíždím, mám pár kousků, které mám ráda, nicméně teď zvažuju zda koupit koženou, nebo jít opět do levné ťamanské výroby :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.13 21:14
@Angua píše:
Kde se mi líbí - mám z Deichmannu, místního kabelkového obchodu, z tržnice i vlastní výroby. Kupuju spíš ty levnější, vzhledem k tomu, že s děckama to pokládám všude možně, kolikrát (nechtíc) i třeba do bahna :lol:
:potlesk:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
25.3.13 21:14
@Cmochy píše:

Trošku?? 8o Já mám peněženku od mamky co mi přivezla z Anglie před asi 5 letama a když mám něco přeskládat, trpím :D To samo kabelka, mám 3 (jednu Nike a 2 kožený od Bati) a stejně kde jsou věci, tu nosím, když už přeskládám, to je svátek :D :D Téééda, dobrá úchylka :palec: :palec: :potlesk:

K dotazu: viz výše (Baťa)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26893
25.3.13 21:18
@Seizdra píše:
Trošku?? 8o Já mám peněženku od mamky co mi přivezla z Anglie před asi 5 letama a když mám něco přeskládat, trpím :D To samo kabelka, mám 3 (jednu Nike a 2 kožený od Bati) a stejně kde jsou věci, tu nosím, když už přeskládám, to je svátek :D :D Téééda, dobrá úchylka :palec: :palec: :potlesk:K dotazu: viz výše (Baťa)

Paradoxem je, že přesto, že kupuji každou chvíli tak mám všechny kabelky i peněženky v černé barvě, neutrální aby se mi hodily ke všemu… jsem vážně asi cvok. :lol: :oops: Proč já to vůbec dělám??? :think: Když s tím ani barevnou parádu nikde neutrhnu :think: :nevim:

Příspěvek upraven 25.03.13 v 21:19

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.13 21:18

Kem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
25.3.13 21:19
@Cmochy píše:
Paradoxem je, že přesto, že kupuji každou chvíli tak mám všechny kabelky i peněženky v černé barvě, neutrální aby se mi hodily ke všemu… jsem vážně asi cvok. :lol: :oops: Proč já to vůbec dělám??? :think: Když s tím ani barevnou parádu nedělám :think: :nevim:

Jééééžiši, tak to je už uplně hotovo :D Já myslela, že když už, tak aspoň všechny možný a nemožný a šílený barvy :D No ty jsi éro :palec: :palec: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2737
25.3.13 21:21

Carpisa, momentalne. Nebo v zime CCC. Ted tam maji taky dobry vyber. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15419
25.3.13 21:22

CCC