Kde porodit v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zudina
Ukecaná baba ;) 2169 příspěvků 04.02.17 11:33
Kde porodit v Praze

Ahoj vsem. Poradite mi prosim kterou porodnici v Praze vybrat? Budu rodit poprve a vubec nevim kam se mam zaregistrovat. Dekuji predem

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 04.02.17 11:37

Motol, apolinar, podoli

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 04.02.17 11:38

@zudina Záleží, co preferuješ. Motol, pokud chceš hlavně perfektní zdravotní(!) péči o dítě, včetně zachraňování vážných situací. Pokud chceš o něco přátelštější přístup k rodičce, tak se doporučuje Podolí.

Karleon
Kelišová 5349 příspěvků 04.02.17 11:42

Záleží taky, jak to máš daleko, když se z pražských silnic stane parkoviště, mohla by se vyplatit ta nejbližší. Já rodila první dceru v Podolí a druhou dceru na Bulovce a šla bych znovu do Bulovky.

Saffiraa
Závislačka 3746 příspěvků 10 inzerátů 04.02.17 11:48

Ahoj, já rodila obě děti v Podolí a naprostá spokojenost, takže doporučuju. :palec: :mavam:

Uživatel je onlinenozu
Extra třída :D 11665 příspěvků 04.02.17 11:51

Já rodila první v podolí. U druhého jsem byla registrována také tam, ale nakonec jsem rodila na BUlovce, protože v POdolí bylo plno. Obě porodnice super, v podolí možná důkladnější péče, z mého pohledu zpětně až přehnaná, na Bulovce bych více uvítala komunikaci (ale s druhým dítětem jsem si se spoustou věcí poradila sama). Jen prostě počítej s tím, že i když jsi někde zaregistrovaná, nemusíš tam nakonec rodit…

Uživatel je onlineSvistice
Neúnavná pisatelka 17386 příspěvků 20 inzerátů 04.02.17 11:51

Každá z pražských porodnic bude mít něco do sebe. Záleží, co očekáváš.

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 04.02.17 12:11

Při rozhodování se, do jaké pražské porodnice jít, jsem zvolila mimopražskou :) Pokud chceš perfektní péči o dítě i v případě velkého problému, tak bych volila z perinatologických center (Motol, Apolinář, Podolí). Přístup k rodičce je ve všech dost podobný (ne že bych všude rodila, ale ze školní praxe své a svých kamarádek) a strašně záleží, jaký zrovna chytneš personál.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15476 příspěvků 04.02.17 12:11

Za me Podoli, super pristup vcetne podpory kojeni, rehabilitacnich cviceni apod.

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 04.02.17 12:14

Apolinar, jinak krc a podoli hruza

Uživatel je onlineSvistice
Neúnavná pisatelka 17386 příspěvků 20 inzerátů 04.02.17 12:16
@AndelaCerna píše:
Apolinar, jinak krc a podoli hruza

No vidíš, kamarádka rodila v Podolí 3× a nedá na něj dopustit. Co člověk, to názor preference a zkušenost.

Lada84
Ukecaná baba ;) 2010 příspěvků 04.02.17 12:21

Bulovka :kytka:

Gortyna
Kecalka 404 příspěvků 04.02.17 12:22

Já rodila v Motole teď v prosinci a měla jsem komplikovaný a vyvolávaný porod. Na sále se u mě vystřídali 2 směny a obě v pohodě. Vzhledem ke komplikacím tam bylo najednou 8 lidí ale všichni milí. Jakmile jde o dítě udělají první, poslední. Na šestinedělí bylo těžké se dostat. Byla zavřená Bulovka, takže narváno a sestry byly nervózní

Ornwen
Závislačka 4520 příspěvků 04.02.17 13:31

Já vybírala tak, aby se tam dobře dostala (na kontroly před porodem, případně pak) takže já byla v motole, mám to 15 min busem, a díky bohu za to, vzhledem k tomu, jaké nakonec byly komplikace. Teď s druhým jsem tam taky registrovaná.
Hlavně nezapomeň na registraci 14+0

tuším v Apolináři si kolegyně stěžovala, že měla toalety/sprchu až na konci chodby a chodit tam každou chvíli hned po porodu prý bylo super

Jitus.Slavickova
Závislačka 4853 příspěvků 04.02.17 13:41

Za me Podoli, ted v dubnu tam rodim po druhy a super :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >