Reklama

Kde potkat nové přátele (Kanaďané expats v Praze)?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maskovak
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 20.02.18 21:28
Kde potkat nové přátele (Kanaďané expats v Praze)?

Ahoj, ptám se ne za sebe, ale kamarády, pár z Kanady žijící v Praze. Rádi by potkali další expats a nové přátele. Radila jsem jim inzerát na www.expats.cz,ale tam nově prý zakázali inzeráty osobního charakteru. Ví někdo o jiném fóru apod.pro expaty? (Pozn.https://www­.penize.cz/slov­nik/expat)
Děkuji :srdce:
Zkusili expats.com,ale nido neodepsal, spíš jde o nějaký web či fórum, kam opravdu expats chodí. Občas zajdou na ambasádu, mají pár známých, hodně Čechů, ale přece jen by rádi kamarádili s lidmi z rodné země v ČR. Napadlo mě, zda by někdo věděl? Děkuji

Reklama

Reakce:

marianne
Stálice 70 příspěvků 20.02.18 21:55
@maskovak píše:
Ahoj, ptám se ne za sebe, ale kamarády, pár z Kanady žijící v Praze. Rádi by potkali další expats a nové přátele. Radila jsem jim inzerát na www.expats.cz,ale tam nově prý zakázali inzeráty osobního charakteru. Ví někdo o jiném fóru apod.pro expaty? (Pozn.https://www­.penize.cz/slov­nik/expat)
Děkuji :srdce:
Zkusili expats.com,ale nido neodepsal, spíš jde o nějaký web či fórum, kam opravdu expats chodí. Občas zajdou na ambasádu, mají pár známých, hodně Čechů, ale přece jen by rádi kamarádili s lidmi z rodné země v ČR. Napadlo mě, zda by někdo věděl? Děkuji

Zkuste www.prague.tv

Take na facebooku jsou skupiny pro expats.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 21.02.18 09:58

Děkuji. Ještě nějaký tip pro expaty? Předám ho.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >