Kde potkat nové přátele (Kanaďané expats v Praze)?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
maskovak
Ukecaná baba ;) 1351 příspěvků 1 inzerát 20.02.18 21:28
Kde potkat nové přátele (Kanaďané expats v Praze)?

Ahoj, ptám se ne za sebe, ale kamarády, pár z Kanady žijící v Praze. Rádi by potkali další expats a nové přátele. Radila jsem jim inzerát na www.expats.cz,ale tam nově prý zakázali inzeráty osobního charakteru. Ví někdo o jiném fóru apod.pro expaty? (Pozn.https://www­.penize.cz/slov­nik/expat)
Děkuji :srdce:
Zkusili expats.com,ale nido neodepsal, spíš jde o nějaký web či fórum, kam opravdu expats chodí. Občas zajdou na ambasádu, mají pár známých, hodně Čechů, ale přece jen by rádi kamarádili s lidmi z rodné země v ČR. Napadlo mě, zda by někdo věděl? Děkuji

Reakce:
marianne
Stálice 70 příspěvků 20.02.18 21:55
@maskovak píše:
Ahoj, ptám se ne za sebe, ale kamarády, pár z Kanady žijící v Praze. Rádi by potkali další expats a nové přátele. Radila jsem jim inzerát na www.expats.cz,ale tam nově prý zakázali inzeráty osobního charakteru. Ví někdo o jiném fóru apod.pro expaty? (Pozn.https://www­.penize.cz/slov­nik/expat)
Děkuji :srdce:
Zkusili expats.com,ale nido neodepsal, spíš jde o nějaký web či fórum, kam opravdu expats chodí. Občas zajdou na ambasádu, mají pár známých, hodně Čechů, ale přece jen by rádi kamarádili s lidmi z rodné země v ČR. Napadlo mě, zda by někdo věděl? Děkuji

Zkuste www.prague.tv

Take na facebooku jsou skupiny pro expats.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1351 příspěvků 1 inzerát 21.02.18 09:58

Děkuji. Ještě nějaký tip pro expaty? Předám ho.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >