Kde potkat nové přátele (Kanaďané expats v Praze)?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maskovak
Ukecaná baba ;) 1237 příspěvků 20.02.18 21:28
Kde potkat nové přátele (Kanaďané expats v Praze)?

Ahoj, ptám se ne za sebe, ale kamarády, pár z Kanady žijící v Praze. Rádi by potkali další expats a nové přátele. Radila jsem jim inzerát na www.expats.cz,ale tam nově prý zakázali inzeráty osobního charakteru. Ví někdo o jiném fóru apod.pro expaty? (Pozn.https://www­.penize.cz/slov­nik/expat)
Děkuji :srdce:
Zkusili expats.com,ale nido neodepsal, spíš jde o nějaký web či fórum, kam opravdu expats chodí. Občas zajdou na ambasádu, mají pár známých, hodně Čechů, ale přece jen by rádi kamarádili s lidmi z rodné země v ČR. Napadlo mě, zda by někdo věděl? Děkuji

Reklama

Reakce:

marianne
Stálice 70 příspěvků 20.02.18 21:55
@maskovak píše:
Ahoj, ptám se ne za sebe, ale kamarády, pár z Kanady žijící v Praze. Rádi by potkali další expats a nové přátele. Radila jsem jim inzerát na www.expats.cz,ale tam nově prý zakázali inzeráty osobního charakteru. Ví někdo o jiném fóru apod.pro expaty? (Pozn.https://www­.penize.cz/slov­nik/expat)
Děkuji :srdce:
Zkusili expats.com,ale nido neodepsal, spíš jde o nějaký web či fórum, kam opravdu expats chodí. Občas zajdou na ambasádu, mají pár známých, hodně Čechů, ale přece jen by rádi kamarádili s lidmi z rodné země v ČR. Napadlo mě, zda by někdo věděl? Děkuji

Zkuste www.prague.tv

Take na facebooku jsou skupiny pro expats.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1237 příspěvků 21.02.18 09:58

Děkuji. Ještě nějaký tip pro expaty? Předám ho.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Hlavně se nebojte lékaře, říká odborník na křečové žíly

O žilním onemocnění se příliš nemluví a nepěkně vypadající žíly na nohách se... číst dále >

Články z Expres.cz

Štiková terčem kritiky kvůli reality show: Dostává výhrůžné zprávy i urážky

Myslela si, že jí reality show Štiky přinese slávu, zatím ale sklízí kritiku.... číst dále >

Václav Havel poslal milenku na potrat: Ber to sportovně, napsal jí!

Necelých sedm let po smrti Václava Havla se rozhodla promluvit. Jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Dívka má hlavu větší než fotbalový míč, čeká na operaci

Na zásadní operaci čeká v Pákistánu holčička, která má několik měsíců po... číst dále >

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Reklama