Kde rodit dvojčata - Praha a Hořovice

Anonymní
6.11.19 16:44

Kde rodit dvojčata - Praha a Hořovice

Zdraroditomlouvam se za anonym, ale ještě to okolí neví. Mám dotaz ohledně zkušeností s dvojčaty. Jde mi o porodnice v Praze nebo v Hořovicích. Procházela jsem diskuze a recenze a hodně si holky stěžují na přístup sester po porodu (našla jsem to snad u každé porodnice). Samozřejmě mi jde též o samotný porod, ale taky bych ráda porodnici, kde mi pomůžou se staráním a kojením dvojcat. Jsem prvorodička a z dvojčat mám strach, tak hledám nejlepší zázemí pro společný začátek. Je mi jasné, že záleží na směně atd, ale po čtení recenzí se mi nechce nikam ????Moc děkuji. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20
6.11.19 16:45

Omlouvám se za překlep na začátku, měl to být pozdrav a omluva za anonym.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5680
6.11.19 17:04

@Anonym105 a uz nejsi anonym :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2355
6.11.19 17:07

Byla jsem spokojená na Bulovce ale nemám dvojčata…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
6.11.19 17:12

@Lada84 Děkuji 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
6.11.19 17:13

@xjuklickova Já jsem si tak radši založila i profil, takže v pohodě :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1181
6.11.19 17:18

Já rodila 2× v Podolí a super :palec:. I sestry na šestinedělí skvělé :hug:. Neměla jsem dvojčata.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.19 17:28

Apolinar. Jako lepsi pristroje a doktori tam a v Motole nejsou. Pracuju ve zdravotnictvi. U Apoliho zavhranili i 350g vazici dite, v 5. mesici. Holcicce je asi 4-5let uz. Ja rodila 2× predcasne a jedine tam. O ty pidi mimi se dokazi skvele postarat.

• Citovat
  • Nahlásit
20
6.11.19 17:53

Děkuji, já předpokládám, že pokud budu rodit předčasně, tak mi povezou k Apolináři, ale rovnou si ho nevyberu, slyšela jsem o něm jen špatné věci :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
6.11.19 18:59

Dvojčata jsem přivedla na svět v Podolí a v pohodě. Rozhodně bych se zaregistrovala do porodnice v Praze (ve 14tt; Podolí, Motol, Apolinář) kvůli riziku případných komplikací a předčasného porodu. Hořovice zvládají novorozence až od 31tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14009
6.11.19 22:36

Dvoj Bulovka a neonatologie super

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
552
7.11.19 02:00

@Anonym105 Perfektní sestry na šestinedělí (a to všechny směny) má Motol. Pomohly, poradil, lidský citlivý přístup opravdu super, kdežto Hořovice hnus :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
7.11.19 08:27

@Pluschball Děkuji, o Hořovicích jsem četla, že sestry nic moc :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2028
7.11.19 17:43

@Anonym105 Taky bych se primlouvala za Prahu. Kamaradku tedy ve 35tt poslali z Podoli prave do Horovic (meli akutne stop stav a ji praskla voda)… ale sami pochybovali, zda tam zvladnou peci o takto male mimi (to Te v danou chvili fakt uklidni :cert: )… zvladli to, ale myslim ze v Praze maji vsude vic zkusenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
933
7.11.19 18:14

Tak to já na Hořovice nedám dopustit, primářka i doktorky super, sestřičky taky - malý byl i na JIP, tam sestřičky úplně nejsuprovější. Malý měl po narození nečekaně vážné zdravotní problémy a já se psychicky na začátku totálně sesypala. Všichni mě podporovali, doktorky, primářka, sestřičky, chodili za mnou, vše vysvětlovali…všichni hodní, rodinný přístup a po odborné stránce nemohu říct křivého slova,
Sice tam jedna sestra byla taková přísnější, říkali jsme jí s holkama,,gestapačka" :lol:, ale dalo se i s ní, jen měla větší odstup, takoví lidé se najdou všude.
Mám srovnání s porodnicí Motol a tam je to továrna na děti, málo sestřiček a když něco potřebujete, musíte číhat na chodbě, jinak nemáte šanci sestru odchytit…celkově studenější přístup…Ale to je tím, že je tam fakt frmol, mají toho moc…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat