Kde rodit třetí dítě ve 40 letech císařským řezem v Ostravě?

19
30.3.17 08:57

Kde rodit treti dite ve 40 letech cisarskym rezem v Ostrave.

Neco o me. Dve deti 20 let a 16 vek 39 let obe deti porod cisarsky rez. Nyni tehotna v 13 tydnu. Porod bude veden urcite opet cisarem. Holky poradte kam jit v Ostrave rodit. Mam obavy z tretiho cisare a take mam obavy z toho jak se na me budou divat lekari a o veku ani nemluvim. Miminko je ale chtene, moc se na nej tesim i pritel ale obava a strach je. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5559
30.3.17 09:51

V klidu, jsou prvorodicky starsi, nez ty. Takze vek ani 3cisar neni nic neobvykleho :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2647
30.3.17 09:54

@pegina1977 ahoj před 20 měsíci jsem v 38 rodila císařem ve fakultce v Ostravě…vybrala jsem si ji i protože jsem těžší pacient…paráda..nikdo neresil..bála jsem se co na sále jak potom do lůžka z operačního stolů..mají to vymakane…lékaři, anesteziolog…vše ok…za mě ano…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
30.3.17 10:19

Ja se prave bojim ze na me budou koukat jako na exota ze jdu rodit po 3 cisarem a v mem veku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
30.3.17 10:21
Ja se prave bojim ze na me budou koukat jako na exota ze jdu rodit po 3 cisarem a v mem veku.
@Piškotka píše:
@pegina1977 ahoj před 20 měsíci jsem v 38 rodila císařem ve fakultce v Ostravě…vybrala jsem si ji i protože jsem těžší pacient…paráda..nikdo neresil..bála jsem se co na sále jak potom do lůžka z operačního stolů..mají to vymakane…lékaři, anesteziolog…vše ok…za mě ano…

Ja prave slysela na fakultku same negace…slysela jsem ze Vitkovice jsou super…a ktery to byl cisar?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
30.3.17 10:24
@xjuklickova píše:
V klidu, jsou prvorodicky starsi, nez ty. Takze vek ani 3cisar neni nic neobvykleho :kytka:

To vim ale i kdyz vim co me ceka tak po 16 letech od porodu uz vlastne ani ne :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2647
30.3.17 10:33

@pegina1977 můj první mám jen jedno dítě…hele neres to, oni to taky nebudou řešit…švagrové tam v listopadu zachranili život…chtěla třetí dítě, ale má něco s ledvinama a vlastní blbostí (protože lékaři si vymýšlejí) malém umřela…ano dítě bohužel umrelo, ale ji zchranili a čeká na novou ledvinu…musis se obrnit…je tam frmol, aleví co dělají..každému sedne něco jiného…pokud je vše ok tak zvol podle recenze či podle doporučení známých…ono sto lidí sto chutí.. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5559
30.3.17 10:41

@pegina1977 ja to beru z pohledu zdravotnika, a muzu ti rict, ze ze to opravdu normální a nikdo to nikde resit nebude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
30.3.17 11:23
@xjuklickova píše:
@pegina1977 ja to beru z pohledu zdravotnika, a muzu ti rict, ze ze to opravdu normální a nikdo to nikde resit nebude

Dekuji za uklidneni…jak rikate holky…neresit to a beat vse s namornickou rozvahou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
30.3.17 11:25
@Piškotka píše:
@pegina1977 můj první mám jen jedno dítě…hele neres to, oni to taky nebudou řešit…švagrové tam v listopadu zachranili život…chtěla třetí dítě, ale má něco s ledvinama a vlastní blbostí (protože lékaři si vymýšlejí) malém umřela…ano dítě bohužel umrelo, ale ji zchranili a čeká na novou ledvinu…musis se obrnit…je tam frmol, aleví co dělají..každému sedne něco jiného…pokud je vše ok tak zvol podle recenze či podle doporučení známých…ono sto lidí sto chutí.. :mavam:

To je mi lito co se stalo svagrove..snad u nas nic podobneho nenastane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2692
30.3.17 13:07

@pegina1977 za deset týdnu jdu rodit plánovaným císařem své treti ditko, vek mam stejný jako Ty a těším se snad ještě víc než před lety:-) jsem si jista, ze na porodnim zažili starší rodičky než jsme my a treti císař berou jako běžnou rutinu.. Neměj obavy a hodne stetsti :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
30.3.17 13:39

To jsem ráda že se našla osůbka co je na tom stejně…Taky se těším, hrozně moc a o příteli ani nemluvím ten je jak malé dítě. Kdepak budeš rodit, jestli se můžu zeptat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
30.3.17 13:43

Já mam totiž v hlavě pořád to co mi říkal lékař před druhým porodem…třetí dítě císařem je velký risk. No a já souhlasila se sterilizací, už bych to neudělala. Po porodech jsem se ale vždy hojila dobře a byla jsem bez potíží. Dnes už snad po dvou císařích do sterilizace netlačí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama