Kde rychle sehnat streptococcinum 30CH

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

K82
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 6 inzerátů 06.01.18 19:30
kde rychle sehnat streptococcinum 30CH

Dobry den vsem,
prosim SOS radu - kde narychlo v Praze sehnat tento homeopaticky lek? Dostaly jsme za poplatek u dotorky, ze se pry na objednani ceka treba mesic a nedopatrenim se nam kulcky navlhcily, jsou tedy nepouzitelne. Moc dekuji za rady.

Reakce:

Ou
Kelišová 5096 příspěvků 06.01.18 19:32

Nasypte do lahvičky cukr, bude to mít stejný efekt a přejde na to ta energie z léku…

A pokud tedy zdravotní problémy přetrvávají, tak doporučuju navštívit lékaře, který bude léčit, ne prodávat cukrové kuličky.

K82
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 6 inzerátů 06.01.18 19:36

@Ou
dobry den, vim, ze to myslite dobre, ale nevite, cim prochazime a jaka lecba jiz probehla, tedy rada bych vyzkousela i jine alternativy, prosim tedy odpoved na muj dotaz. dekuji

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31648 příspěvků 06.01.18 19:41

Obvolej si lékárny, který mají homeo, a zeptej se, zase tak moc jich není. V PRaze myslím něco přes 10? POkud bys nesehnala, tak objednat ze SLovenska, tam jsou všechny homeo bez předpisu, já jednou jedny objednávala, a za 2 dny jsem je měla doma. poslali mi to na zásilkovnu, asi za 60kč poštovný-

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31648 příspěvků 06.01.18 19:43

Https://www. najlekaren. eu/streptococcinum-2#15414 tady jsme objednávala, fakt v pondělí objednávka, a ve středu to dorazilo, mají je skladem.

K82
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 6 inzerátů 06.01.18 19:47

@slavuska1
diky moc!!

Petra Star
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 06.01.18 20:32
@K82 píše:
Dobry den vsem,
prosim SOS radu - kde narychlo v Praze sehnat tento homeopaticky lek? Dostaly jsme za poplatek u dotorky, ze se pry na objednani ceka treba mesic a nedopatrenim se nam kulcky navlhcily, jsou tedy nepouzitelne. Moc dekuji za rady.

Doporučuji řídit se radou @Ou. Homeopatika jsou cukrové bobule bez prokázané účinnosti. Víte, jak se vyrábí? Nějaká nesmyslná věc se zředí tak, že už toho v lahvičce není ani molekula a pak se vymyslí, na co by to mohlo fungovat (ideálně na všechno). No, a pak se to pridává jako lék.
Je mi líto, že máte zdravotní problémy, ale tím spíš byste je měla řešit zodpovědně.
Upozorňuji, že nejsem proti léčbě bylinkama (v rozumných případech), protože ty opravdu léčebné látky obsahují, ale homeopatika jsou jeden z největších „lékařských“ podvodů.
Přeji vám, ať se váš zdravotní stav brzy zlepší.

jita22
Ukecaná baba ;) 1311 příspěvků 3 inzeráty 06.01.18 20:47
@Petra Star píše:
Doporučuji řídit se radou @Ou. Homeopatika jsou cukrové bobule bez prokázané účinnosti. Víte, jak se vyrábí? Nějaká nesmyslná věc se zředí tak, že už toho v lahvičce není ani molekula a pak se vymyslí, na co by to mohlo fungovat (ideálně na všechno). No, a pak se to pridává jako lék.
Je mi líto, že máte zdravotní problémy, ale tím spíš byste je měla řešit zodpovědně.
Upozorňuji, že nejsem proti léčbě bylinkama (v rozumných případech), protože ty opravdu léčebné látky obsahují, ale homeopatika jsou jeden z největších „lékařských“ podvodů.

To je zajimavy, ze znam osobne nekolik lidi kterym pomohly.

Petra Star
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 06.01.18 20:59

@jita22 Záleží v čem. Pár lidí se taky uzdraví bez léku. Na prokázání účinku léku se dělají slepé studie. Polovina VELKÉHO množství pacientů bere lék a polovina placebo. Ani lékři neví, kdo má lék a kdo placebo. To ví jen zadavatel studie. Pak se vyhodnotí úspěšnost obou skupit. Pokud je v obou skupinách vyléčených stejně (vyléčí se sami), tak lék nefunguje. Pokud lék funguje, je vyléčených více ve skupině, která užívá lék.
U homeopatik tyto studie VŽDY selhaly. Což je prokazatelný fakt. Pokud víte, že tomu tak není, pošlete citaci na příslušnout studii (nějaký web, kde může každý napsat, co chce, se nepočítá jako prokazatelná studie)

K82
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 6 inzerátů 06.01.18 21:01

@Petra Star
dekuji za prispevek, svou odpoved jsem jiz dostala. a znovu jen mohu zopakovat, ze zadna z uzivatelek nevi, cim prochazime, jaky je problem, ani jaka lecba jiz, bezuspesne, probehla. a to ani nebylo predmetem diskuse. pekny vecer vsem. K

Petra Star
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 06.01.18 21:35

Já to chápu a nepřeji vám nic jiného, než aby se léčba našla (pokud existuje). Právě proto, že chápu, že můžete mít velmi vážný problém, tak nemůžu přehlížet tomu, že možná riskujete zdraví bez léčby. Homeopatika žádnou léčbou není. Pokud to máte pouze jako doplňek, tak je to v pořádku, protože jsou neškodná, ale pokud kvůli nim někdo vzdá opravdovou léčbu, tak je to velice nebezpečné.

Já jsem se stala militantní odpůrkyní právě proto, že jeden doktor - homeopat takto přípravil před osmi lety o život někoho mně velmi blízkého. Skutečná léčba existovala a měla by velkou šanci. Předtím jsem o nich příliš neslyšela.

K82
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 6 inzerátů 06.01.18 21:46

@Petra Star
dekuji, jsem zdravotnik, neriskovala bych. homeo mame na 3tydny jako metodu volby pote, co klasicka lecba nezabrala.pak se zopakuji testy a dle nich to budeme resit dal.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31648 příspěvků 06.01.18 21:55
@Petra Star píše:

já tomu taky nevěřila, ale něco na nich asi bude. Synovi často tekla krev z nosu, už to měl ve stadiu, že mu tekla jednou týdně, dr nám doporučila homeopatika, že se dá vypálit nějaká cévka v nose, ale od té doby, co doporučuje ty homeo, tak už na to několik let nemusela žádný dítě posílat, na to „vypalování“, já tomu furt moc nevěřila, ale fakt zabraly, časot s eprý problém nejprve na chvíli zhorší, a pak se vyléčí, u nás to bylo přesně, 2: den se mu krev spustila, bylo to 4 dny po posledním krvácení, ale tentokrát už jenom slabě, za minutku to skončilo, a od té doby několik měsíců nic, netekla mu ani jednou, nic jinýho jsme neměnili, takže to fakt bylo těma kuličkama :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Bavil lidi, teď je překvapuje svou vážností: Donutilova herecká proměna

Téměř každé Vánoce nás baví rolí důstojníka, který demonstrativně roztrhá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >