Kde se dá dnes prodat kočárek okolo 5000Kč?

6583
13.7.20 16:24

Kde se dá dnes prodat kočárek okolo 5000Kč?

Je dnes nějaká moderní platforma o které nevím, kde se dá normálně prodat nový, nebo použitý kočárek za nějakou rozumnou cenu?

Používali jsme sbazar, bazoš, aukro, facebookové bazárky a tady. Co se mi nikdy neosvědčilo byl modrý koník a mimibazar.
Ale dnes je to plný akorát cikánek které mi píšou třeba na pět nabídek že je chtějí rezervovat… Když to vidím na facebooku tak maminy opravdu prodávají kočárky v nákupce přes 10 000kč a za dva ho nemůžou udat. Mě zbylo asi 15 kusů nových kočárků babylux, nabízím je za nákupku (o 20% levněji než je na heurece), jen aby se mi uvolnilo místo ve skladu a nemůžu je vůbec udat. Jsou ti potenciální kupci někde jinde než já inzeruji, nebo prostě lidi mají tolik peněz že je výhodnější nabídka už nezajímá?

Máme kamennou prodejnu, ale tam se prodávají pouze naše kočárky, kdo k nám přijede tak poláky nechce a mě to tu už straší víc jak rok:-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18617
13.7.20 17:01

A eshop nemas? Protoze inzerat z bazaru na googlu cloveku nevypadne a nove zbozi na bazaru nehledam. Navic kocarek za 10tis bude nejaky tuctak, na ktery mozna utahnes cloveka v prodejne, ale pokud si ma najit kupce sam o sobe, tak to bude mit tezsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
967
13.7.20 17:04

Zkus marketplace. Určitě máš ale i eshop, tak poladit stránky a vytopovat ve vyhledávači.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6583
13.7.20 17:20
@Rachel_cz píše:
Zkus marketplace. Určitě máš ale i eshop, tak poladit stránky a vytopovat ve vyhledávači.

Tak samozřejmě je varianta použít třeba PPC kampaně, ale vzhledem k ceně těchto kampaní je to totálně prodělečné. Na eshopu lidé nakupují pouze naše kočárky, poláky vůbec nechtějí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4481
13.7.20 17:26

Tak holt jen střelit hluboce pod cenou a prodělat na tom. Na bazarech jde člověk proto, aby koupil co nejlevněji. Né aby tam hledal nový kočárek s 20% slevou (kterou ale netuší, jelikož už si to nebude zpětně dohledávat)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6583
13.7.20 17:48
@Cenarius píše:
Tak holt jen střelit hluboce pod cenou a prodělat na tom. Na bazarech jde člověk proto, aby koupil co nejlevněji. Né aby tam hledal nový kočárek s 20% slevou (kterou ale netuší, jelikož už si to nebude zpětně dohledávat)

To není pravda, do nedávna to tak normálně fungovalo a přes inzerci jsme i za plnou cenu udali okolo 10 levných kočárků měsíčně. Ale před rokem jako když utne. Ani facebook, ani jiná internetová inzerce. Prostě totál nula. Moc jsem to neřešil, protože naše zboží se prodává furt přes eshop, ale už bych opravdu potřeboval vyčistti sklad. Proto mě napadá jestli se ta střední třída nepřesunula někam jinam… mám pocit že na inzerci jsou dnes už fakt jen socky a cikánky :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59574
13.7.20 19:28

@jakanas v dnešní době je trh presyceny, málokdo koupi nový kočár za tyto prachy.. Když za jetý dáš 2 tis :think: rozhodně bych nový nehledala na bazaru :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama