Kde se dá stáhnout Prostřeno?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bekyn
Závislačka 3994 příspěvků 24 inzerátů 07.10.14 19:09
kde se dá stáhnout Prostřeno?

Ahoj holky,
chci se zeptat, nevíte některá z kterých stránek se dají stáhnout odvysílané epizody prostřena? Na stránkách primy jsou díly pouze ke shlédnutí on-line. Potřebuji to dostat na flash-kartu a nevím jak.

Reakce:
Ya-ya
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 19:23
Bekyn
Závislačka 3994 příspěvků 24 inzerátů 07.10.14 19:25

@jája428 děkuji moc za typ. Jdu dát malou do vany, následně do postele a pak to vyzkouším, snad to půjde :think:

Ya-ya
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 19:44

@Bekyn dej vedet ;)

Bekyn
Závislačka 3994 příspěvků 24 inzerátů 07.10.14 21:56

@jája428 Ahoj :) tak jsem program stáhla. Je zajímavé, že cokoliv např. z Youtube to stáhne, ale pokud chci stáhnout video z Prostřena, tak to hlásí chybu. Jinak videa to stahuje ve formátu WEBM a to moje PC nepřehraje (nemám na to dostatečný program). Myslím, že stažení takového přehrávače by asi bylo zbytečné. Jelikož já to potřebuju dostat na flashku aby si to mamka pak mohla pustit na své TV… A formát WEBM nejspíš TV nepobere :nevim: ale i tak moc děkuji za radu :mavam:

edit: jako chybu to hlásí: rtmp server requested close (EDouwnloadThre­adError)

tofna
Nováček 4 příspěvky 06.11.15 14:47
Prostřeno

Zkus jit na IPRIMA.cz

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >