Reklama

Kde se dá vyměnit na hodinkách kožený řemínek za ocelový?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronda1
Kecalka 102 příspěvků 30.03.18 17:10
Kde se dá vyměnit na hodinkách kožený řemínek za ocelový??

Ahoj, zajímalo by mě, jestli jde na hodinkách vyměnit místo koženého řeminku na ocelový??? Popř. Kde, a na kolik to tao vyjde…

Reklama

Reakce:

Domu
Kecalka 153 příspěvků 30.03.18 17:14

Taky to ted resim a potrebuji ocel, myslim si ze to jde ale cenu ti nereknu podle me jak kde

Monchichik
Závislačka 4176 příspěvků 30.03.18 17:15

No mělo by to jít ve zlatnictví nebo hodinářství, kde řemínek koupíš. A vyjde to podle toho, kolik bude stát ten nový řemínek, cena za práci nebude moc drahá.

Aspera
Generální žvanilka 20348 příspěvků 1 inzerát 30.03.18 17:24

Cenu za práci mají většinou v ceně pásku. Zatím jsem nikde neplatila víc než byl cena pásku a to měním pásek na hodinkách tak co 3 roky.

Ronda1
Kecalka 102 příspěvků 30.03.18 18:32

A kde zajít?? Hodinářství, zlatník??

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10361 příspěvků 30.03.18 18:54
@Ronda1 píše:
A kde zajít?? Hodinářství, zlatník??

No kam? Do hodinářství, ne?

Aspera
Generální žvanilka 20348 příspěvků 1 inzerát 30.03.18 18:55

@Ronda1 hodinář, i když oni jsou často jedno a to samé.

Monchichik
Závislačka 4176 příspěvků 30.03.18 18:58

Tak u nás ve zlatnictví mají i náramky na hodinky, tak prostě tam, kde koupíš řemínek by ti ho měli na hodinkách i vyměnit.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama