Kde se dobře najíst v Klatovech, nebo mezi Klatovy a Sušicí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

japato
Kecalka 148 příspěvků 07.04.18 18:11
Kde se dobře najíst v Klatovech, nebo mezi Klatovy a Sušicí?

Maminky prosím o radu kde se dobře najíst buď v Klatovech nebo na trase Klatovy - Sušice, nejlépe i s dětských koutkem (není ale podmínkou). Nechceme náhodně hledat. Děkuji za tipy.

Reklama

Reakce:

AstraG
Závislačka 4373 příspěvků 07.04.18 18:14

Dvůr Krutěnice, Zámek Hrádek u Sušice

Brigancia
Povídálka 32 příspěvků 07.04.18 18:16

Doporučuji v Klatovech Žíznivej kozel, nebo restaurace U katakomb…oboje pár kroků od náměstí. Kozel je trochu dražší, ale nikdy se mi nestalo, že by mi nechutnalo…kromě jiného mají skvělé hamburgery :jazyk: Jen ani jedna nemá dětský koutek

lajovka
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 07.04.18 18:22

@AstraG jojo, krutenice i zamek v hradku doporucuji tez, hradek je moje :srdce: :pankac:

japato
Kecalka 148 příspěvků 07.04.18 18:31

Děkuji, na Hrádek jsem teď koukala na mapy.cz. To se mi dost líbí, tak asi zavítáme tam. Děkuji:-)

kuboslavka
Povídálka 30 příspěvků 07.04.18 20:07

Vyhlášená Hospůdka u Štěpána v Petrovicích u Sušice. Je to kousek od Sušice, asi to není přímo na trase, ale stojí za to, se tam zastavit.

lajovka
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 07.04.18 21:03
@kuboslavka píše:
Vyhlášená Hospůdka u Štěpána v Petrovicích u Sušice. Je to kousek od Sušice, asi to není přímo na trase, ale stojí za to, se tam zastavit.

no jo vlastne…dik za tip, tam jsme uz nebyli par let, v lete se urcite zastavime :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama