Kde se koná přípravný kurz z chemie?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dáma čr
Povídálka 29 příspěvků 19.02.18 19:41
Kde se koná přípravný kurz z chemie?

Chtěla bych navštěvovat nějaký přípravný kurz chemie na přijímačky vš. Ale bohužel nabídka téměř žádná.
Vím, že přípravný kurz mají lékařské a farmaceutické, přírodovědné fakulty bohužel ty jedou jenom svoje modelové otázky, což je mi dost na prd. Chtěla bych všeobecný kurz chemie celkově, ne pouze modelové otázky.
Ideálně něco od nějaké chemičárny, ty ovšem nic takového nemají :roll:,protože většinou berou bez příjimáček a následně lidi vyhází…
jediná škola, kterou sem našla je vut v Brně, což je zase pro šíleně daleko a za dopravu bych zaplatila víc jak za kurz :nevim:
Když by někdo o něčem věděl, ráda se inspiruji, třeba sem něco na internetu přehlédla

Reakce:
vulpes
Kelišová 5058 příspěvků 19.02.18 20:12

Nědělá něco Scio? Kdysi (ani nebudu psát radši kdy :mrgreen: ) jsem od nich chodila na přípravku z biologie i z chemie. Celkem to bylo fajn a pomohlo to.

vulpes
Kelišová 5058 příspěvků 19.02.18 20:13
@vulpes píše:
Nědělá něco Scio? Kdysi (ani nebudu psát radši kdy :mrgreen: ) jsem od nich chodila na přípravku z biologie i z chemie. Celkem to bylo fajn a pomohlo to.

Jo a spolupracovali na tom s peďákem, výuka probíhala v Praze na peďáku

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

Šílenec Hrdlička! Sporťák řádil po obratu Plíškové, jeho oslava baví internet

Malý zázrak se povedl jedné z nejlepších českých tenistek Karolíně Plíškové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >