Kde se nachází psí duše?

1.5.21 22:51

Kde se nachází psí duše?

Ahoj všem ač nerada musím tohle napsat…ve středu mě opustila má trileta yorksiri holcicka a já pořad jen brecim a brecim a sama se ptám kde je její duše? Preci musejí mít i zvířata své duše…takhle nad tím přemýšlím od doby kdy jsem zjistila ze jsem onko pacient…moc dobre věděla ze jsem nemocna a nakonec musela odejit ona…vše se asi neděje jen tak ale proč proč se mi stávají tyhle katastrofy? a kde teď je moje Lolinka? Já se asi zcvoknu Dekuju všem za vyslechnutí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
980
1.5.21 23:02

Taky mě opustila moje yorkšíří holčička Dafné. Bylo ji jen 6. Měla srdeční zástavu. Přišlo to jak blesk z čistého nebe. Nemohla jsem se s tím smířit. Po týdnu když jsem vstala ubrečená z postele, abych si zašla alespoň nakoupit, jsem na ulici našla stěně čivavy. Bylo chvíli po Vánocích, možná nechtěný dárek?
Hledala jsem majitele snad měsíc, ale majitel se nenašel a protože bydlím fakt na malé vesničce, tak pochybuji, že nějakého měla. Od začátku se chovala, jakoby mi patřila a dokonce mi lehla na nohy, přesně jak spávala Dafné. V ten moment mě napadlo, že duše Dafné někde je a seslala mi novou srdeční lásku.
Dnes mám Meisy už 5 let a spolu chodíme Dafince zapalovat svíčku :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26406
2.5.21 00:27

@lucinka 007 @Markéta188
Je mi to líto, holky :hug:,taky jsem to už 2× zažila. :(
Psi prý mají svou psí hvězdu jménem Sirius, tak jsou tam a jistě na nás koukají a už je jim dobře. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
409
2.5.21 00:52
@lucinka 007 píše:
Ahoj všem ač nerada musím tohle napsat…ve středu mě opustila má trileta yorksiri holcicka a já pořad jen brecim a brecim a sama se ptám kde je její duše? Preci musejí mít i zvířata své duše…takhle nad tím přemýšlím od doby kdy jsem zjistila ze jsem onko pacient…moc dobre věděla ze jsem nemocna a nakonec musela odejit ona…vše se asi neděje jen tak ale proč proč se mi stávají tyhle katastrofy? a kde teď je moje Lolinka? Já se asi zcvoknu Dekuju všem za vyslechnutí…

Zvířata samozřejmě duši mají, ale není to stejné jako u lidí. Mají duši tzv. kolektivní. Dobře je to popsáno v knize R. Steinera Projevy karmy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
241
2.5.21 12:06

Mají dušičky za duhovym mostem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2578
2.5.21 19:12

Já jsem přesvědčená, že duše zvířátek a lidí jsou společně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11051
2.5.21 19:43
@Ojanka píše:
Mají dušičky za duhovym mostem.

A tam na nás čekají :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.5.21 09:41

@Žirafa 69 ja doufam, ze se jednou zase setkáme…doma si sni povídám a věřím, ze jeji dušička tu je…stále mám pred ocima jak ji srazilo to auto a jak jsem ji držela v ruce a prosila ať neodchazi😭 😭 😭…pritel mi tvrdil, ze to bylo rychlé ze netrpěla ale i tak…no placu jen co to píšu…moje všechno byla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26406
4.5.21 10:57

@lucinka 007
Chapu :hug:,mam to uplne stejne. I to, ze mi taky 1 muj psik zemrel v naruci. :(
No, jsou to nasi milacci. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2496
5.5.21 06:42

Pejsci odcházejí za duhový most, a je jim tam moc krásně. Ale stane se, že po čase začne být pejskovi tak moc smutno po jeho páníčkovi, že poprosí Nejvyššího psa, a ten na chvilku duhový most otočí, a z mostu se stane skluzavka. Po ní se pejsek sklouzne do bříška psí maminky, a až přijde čas, zase se sejde se svým páníčkem.
Tahle psí reinkarnace funguje, zrovna vedle mne leží jeden takový reinkarnát, sice jiná rasa, ale povaha, oblíbené hračky, všechno sedí. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62266
5.5.21 06:56
@lucinka 007 píše:

Za duhovým mostem

Ve společném soužití člověka a psa je mnoho krásných let, plných zážitků, ale jen dva dny, na které nikdy nezapomeneme a na které si vzpomeneme, až ona chvíle přijde na nás. První den je ten, kdy si přivezete svého čtyřnohého psího kamaráda. Druhý den je tím dnem, kdy vás váš přítel opustí a odejde za Duhový most.

Každý, kdo kdy miloval psa, zažil i onu ukrutnou bolest, když vás váš pes opouští. Je to den, kdy se zastaví čas, den, kdy se vám zbořil svět před očima, den, kdy je váš parťák s vámi naposledy.

Na nebesích je místo, kterému se říká Duhový most. Když umře zvíře, zvláště takové, které bylo někomu blízké, odchází za tento Duhový most. Pro naše milé kamarády tam jsou louky a kopce, kde mohou běhat a společně si hrát. Je tam spousta jídla, vody, slunečního svitu a naši přátelé jsou v teple a pohodlí. Všechna nemocná a stará zvířata jsou opět zdravá a při síle, kdo byl zraněn nebo zmrzačený, je nyní opět silný a zdravý, tak jak si ho v našich snech pamatujeme z dávných dnů a již minulých časů. Zvířata jsou šťastná a spokojená až na jednu maličkost: všechna postrádají někoho velmi zvláštního, někoho koho opustila. Hrají si a běhají spolu, ale přijde den kdy se jedno náhle zastaví a hledí do dálky. Jeho jasné oči pátravě pozorují, netrpělivé tělo se začíná chvět. Náhle vyběhne ze skupinky zvířat, letí přes zelené louky, rychleji a rychleji. Až se nakonec ty a tvůj kamarád sejdete v nesmírné radosti. Déšť šťastných polibků pokrývá tvou tvář, tvé ruce opět hladí milovanou hlavičku, znovu hledíš do těch přenádherných důvěřivých očí, jež nadlouho zmizely z tvého života, ale nikdy z tvého srdce. A přes Duhový most půjdete spolu a nikdy se už nerozejdete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.5.21 18:29

@Venetia každý to tak opravdu bylo…já jsem přesvědčena ze je stále doma…povidam si sni a říkám si proč proč odešla…její hrobecek mám na zahradě a chodím za ní každý večer…holky byla fakt tak milá hodná a pomáhala mi v boji s rakovinou a nakonec musela odejít tak brzy…😭vůbec to nechápu proč do té silnice šla kdyby tam ještě byla by tu stále semnou…snad ji tam nahoře je moc dobře a občas si na mě vzpomene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.5.21 18:30

@ropucha 02 myslíš že to tak je…?Lola byla tak mladá a tak hodná…doufám že ji je tam nahoře moc dobře… :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat