Kde se seznámit s urostlým mužem?

Anonymní
30.5.21 08:21

Kde se seznámit s urostlým mužem?

Ahoj holky, jsem neuvěřitelně psychicky vyčerpaná z počasí a společenské atmosféry zároveň. Jelikož jsem bezdětná a nezadaná, zajímalo by mě jak může šedá myš, tedy já zapůsobit na muže s korpulentní ale pevnou postavou, o nějž se potřebuji opřít. Pokud by byl zároveň vyšší, tak by to bylo nanejvýš ideální.
Pro ujasnění dodám, že věk, ani společenské, či finanční postavení vůbec nehrají roli. A ptám se proto, že mnoho „nevýrazných myšek“ takové partnery má. Poprosím anonym skze psychický stav a pouhou potřebu vypsat se, v opačném případě smazat. Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8493
30.5.21 08:24

Začni chodit sportovat a buduj si sebevědomí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19289
30.5.21 08:27

Já mám chlapa jak horu, sílu má jak medvěd. Horal, no… Tady u nás v kopcích jsou řízci skoro všichni, drobných a neurostlých moc neznám.

Tak se vydej do nějakýho podhůří…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1455
30.5.21 08:31

Bez si zajít zacvičit do posilky. Přijdeš na jiný myšlenky a takových chlapu je tam fůra 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9968
30.5.21 08:38

Začni pracovat na svém sebevědomí. A neber všechno to co přijde. I ty máš svoji hodnotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
709
30.5.21 08:43

Nehledala bych chlapa, ale zapracovala na sobe, jak doporucuji damy nade mnou. Na lidi se lepi to, co vyzaruji, takze kdyz ses na tom psychicky spatne, pritahnes akorat tak debila (ve vetsine pripadu). A nechapu, proc se chces oprit o chlapa, ne radeji se spolehnout sama na sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2892
30.5.21 08:48

Jsi na tom psychicky spatne, ale potrebujes urostlyho (klidne debila), aby ses o nej mohla oprit fyzicky? :lol: Jak ze tohle pomuze tomu tvymu dusevnimu stavu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5577

Udělej něco sama se sebou, nauč se ukázat, že jsi hezká a věř si. Já se seznámila na plese, kam ani jeden z nás moc nechodí - oba nás přemluvili kamarádi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5040
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem neuvěřitelně psychicky vyčerpaná z počasí a společenské atmosféry zároveň. Jelikož jsem bezdětná a nezadaná, zajímalo by mě jak může šedá myš, tedy já zapůsobit na muže s korpulentní ale pevnou postavou, o nějž se potřebuji opřít. Pokud by byl zároveň vyšší, tak by to bylo nanejvýš ideální.
Pro ujasnění dodám, že věk, ani společenské, či finanční postavení vůbec nehrají roli. A ptám se proto, že mnoho „nevýrazných myšek“ takové partnery má. Poprosím anonym skze psychický stav a pouhou potřebu vypsat se, v opačném případě smazat. Děkuji.

Chapu, pekna vysoka postava je zadouci, ale ze ti je nekde, finance a charakter.vady 8o, aby si s nenabehla se sice vysokym, ale zadluzenym blbcem, ktery chlasta..a je mu o 20 vice nez tobe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19289
30.5.21 08:57

Ale souhlasím s tím, že nejlepší bude zapracovat na sobě, svým sebevědomí a třeba i rozšířit obzory, to nikdy není na škodu. Pak ty urostlý frajery budeš odhánět na každým kroku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5855
30.5.21 09:15

Mám chlapa jak horu. Sama mám 180 cm. Unese mě jako pírko.
Ale upozorňuji, že to ostatní důležité je. A já s tím bojuji hrozně někdy. Mám tedy inženýra, ale to jaksi není patent na obyč selský rozum, bohužel.
Ale jako fyzická opora dobré, to zas jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
472
30.5.21 09:18

Do posilky nechoď, tam jsou povětšinou paka, který se žerou až moc. :lol:
Pokud jsi šedá myš, pracuj na tom, abys nebyla. Ale znám tento problém, měřím 157 cm a celý život mě chtěli spíš ti menší a hubenější. Jaksi nepředpokládali, že i trpaslík chce vedle sebe ideálně 190 + :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.21 09:30

No tak, my ženy vždy máme na vrch oproti mužům. Těm na nás stačí, aby si objevili jednu věc (položku v inventáři) a vše ostatní se tomu podřídí. Proto si nemyslím, že bychom my, šedé myšky měly být opomíjené. Jen se my nepoštěstilo takového chlapa ještě objevit. Tak se s vámi radím, co může být příčinou. Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
1149
30.5.21 09:33

Pricina ze jsi sama je evidentne to ze si myslis ze zeny maji vzdy oproti muzum navic :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5577
30.5.21 09:35
@Anonymní píše:
No tak, my ženy vždy máme na vrch oproti mužům. Těm na nás stačí, aby si objevili jednu věc (položku v inventáři) a vše ostatní se tomu podřídí. Proto si nemyslím, že bychom my, šedé myšky měly být opomíjené. Jen se my nepoštěstilo takového chlapa ještě objevit. Tak se s vámi radím, co může být příčinou. Zakladatelka
8o
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat