Kde se seznámit v mladém věku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Filipajdik
Nováček 9 příspěvků 17.03.19 13:16
Kde se seznámit v mladém věku

Dobrý den všichni diskutující
Měl bych dotaz, mám 24 let a jsem z Brna. Rád bych začal spokojený vztah, ale zjišťuji že v dnešní době je to velice těžké. Zkoušel jsem internetové seznamky(seznamka.cz, známost. cz), a jediné co jsem našel byl 2 roky nefunkční vztah, teď sme se rozešli a já nevím jak pokračovat. Napadli mě seznamky za peníze: Be2 nebo Edarling jenže jsem se tam nezaregistroval, protože která mladá holka 15-25 let jen tak vytáhne z kapsy 2000 kč, aby si mohla otevrit profil. Napadlo mě obrátíte se na seznamovací agentury, ale tam mi řekli, že se na ně obrací lidi 30-40 let, co chtějí rodinu zázemí atd. Přemýšlel jsem o speed-datingu, ale opět pro lidi 30+,a když náhodou pro lidi kolem 25 let, tak místo pro muže dávno zabrano. Teoreticky jsem přemýšlel o nějakém kurzu, ve kterém otravují holky na ulici a tahaji z nich číslo. Jinak c práci jsou pouze ženy s rodinou. A já se v životě s holkama vůbec nepotkavam a ani nevím, kam holky o víkendu chodí ve volném čase. Bohužel na diskotéky a do klubů mě to natáhne, za prvé nesnáším podnapile lidi, a za druhé moji kamarádi jsou buď doma u počítače, nebo se věnují svým konickum, kde holky nejsou. Takže bych chtěl poradit nějakou aktivitu, které se holky do 25 let věnují nebo místo kde se vyskytují nejčastější pokud možno ty nezadane a ještě lepší samotný bez kamarádku a kamaradek. Na takové ty nové aplikace typu tinder a badoo vůbec nevěřím, po tom co jsem se ze zdejší diskuze dozvěděl, jak tam holce píše stovky lidí a posílá uchylne fotky… Proto chci typy na přirozene seznámení, přes zalibi, koníčky a kurzy…, prostě osobní kontakt ne internet. Děkuji za návrhy

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Kalukap
Ukecaná baba ;) 1729 příspěvků 17.03.19 13:24

Posilovna, bazén, kavárna, knihovna… dle tvých zájmů. A proč musí být nutně bez kamarádů? Oslovit slečnu můžeš přece i ve společnosti jejích přátel, ne?

Lotty28
Povídálka 49 příspěvků 17.03.19 13:28

Ahoj, bydlím kousek za Brnem, je mi 29 let a jsem měsíc po rozchodu z bývalým. Máš pravdu, že normálně se seznámit venku je těžké. Ono i s těmi seznamkami to není až taková výhra. Ale jestli chceš, napiš mi soukromou zprávu, a můžeme něco vymyslet tady ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.19 13:33

Tak v lete treba na koupalistich, ale vetsinou tam holky nebyvaji samy, ale treba s kamaradkou, tak je dobry lovit treba s nezadanym kamaradem. Chce to byt aktivni a rozhlizet se kolem sebe. S kamaradem by to slo urcite lip, oslovit dve kamaradky po skonceni kina, jestli si nechteji nekam sednout. Chlapi to v tomto maji jednodussi, ocekava se od nich, ze budou oslovovat prvni

Tomkins
Kecalka 383 příspěvků 17.03.19 13:58
@Kalukap píše:
Posilovna, bazén, kavárna, knihovna… dle tvých zájmů. A proč musí být nutně bez kamarádů? Oslovit slečnu můžeš přece i ve společnosti jejích přátel, ne?

No jasně, když mají holky v kavárně babinec, jsou akorát tak zvědavý na to, aby za jednou z nich přišel neznámej mladík a požádal ji o číslo. Udělal jsem to jednou a to hrobový ticho, který se následně rozhostilo, si pamatuju doteď. Všechny kamarádky napjatě čekaly, co se stane, oslovená dívka aktuálně přemýšlela víc nad tím, co si myslí kamarádky, než že bych jí zajímal já… Možnost konverzace nulová. Takže si zahrála na dámičku a řekla ne.

A že bych někdy na bazéně chodil balit cizí holky? To ne. Copak já vím, jestli doma nemá dotyčná manžela a děti? Já ani nevím, jaká je. Jen, že má hezkou postavu. Asi jsem přehnanej romantik, ale oslovovat ženy v plavkách na bazéně, to fakt není nic pro mě. To se hodí spíš na nějakýho úchyla.

Do posilovny jsem chodil několik let a popravdě, ženy si tam chodí především zacvičit, než se nechat balit. A pokud už se objeví nějaká hezká, obletuje ji tam dost chlapů, což je často i docela obtěžuje. A já se tam fakt o ni nechci s nikým přetlačovat.

Do knihovny jsem chodil často. A nikdy jsem tam nikoho neoslovil. A co si budeme nalhávat. Pokud už přijde v knihovně chlap za dívkou, že by chtěl její číslo, tak musí mít nějaký osobní kouzlo, vyzařovat sebevědomí a být v klidu a nad věcí. A tohle umí zpravidla jen chlapi, co si jdou jen pro zářez na pažbě a oslovují takhle holky běžně. Běžnej člověk je v takovou chvíli všechno, jenom ne nad věcí. Takže nervózní, napjatej, neuvolněnej. To je normální, není to ostuda, ale holky se na to balí těžko.

Já bych volil nějakej koníček. Týmovej sport. Volejbal, lezení po skalách. Tam poznáš holek dost.

Tomkins
Kecalka 383 příspěvků 17.03.19 13:59
@Anonymní píše:
Tak v lete treba na koupalistich, ale vetsinou tam holky nebyvaji samy, ale treba s kamaradkou, tak je dobry lovit treba s nezadanym kamaradem. Chce to byt aktivni a rozhlizet se kolem sebe. S kamaradem by to slo urcite lip, oslovit dve kamaradky po skonceni kina, jestli si nechteji nekam sednout. Chlapi to v tomto maji jednodussi, ocekava se od nich, ze budou oslovovat prvni

A v čem přesně spočívá ta výhoda? :lol:

Kalukap
Ukecaná baba ;) 1729 příspěvků 17.03.19 14:06
@Tomkins píše:
No jasně, když mají holky v kavárně babinec, jsou akorát tak zvědavý na to, aby za jednou z nich přišel neznámej mladík a požádal ji o číslo. Udělal jsem to jednou a to hrobový ticho, který se následně rozhostilo, si pamatuju doteď. Všechny kamarádky napjatě čekaly, co se stane, oslovená dívka aktuálně přemýšlela víc nad tím, co si myslí kamarádky, než že bych jí zajímal já… Možnost konverzace nulová. Takže si zahrála na dámičku a řekla ne.

A že bych někdy na bazéně chodil balit cizí holky? To ne. Copak já vím, jestli doma nemá dotyčná manžela a děti? Já ani nevím, jaká je. Jen, že má hezkou postavu. Asi jsem přehnanej romantik, ale oslovovat ženy v plavkách na bazéně, to fakt není nic pro mě. To se hodí spíš na nějakýho úchyla.

Do posilovny jsem chodil několik let a popravdě, ženy si tam chodí především zacvičit, než se nechat balit. A pokud už se objeví nějaká hezká, obletuje ji tam dost chlapů, což je často i docela obtěžuje. A já se tam fakt o ni nechci s nikým přetlačovat.

Do knihovny jsem chodil často. A nikdy jsem tam nikoho neoslovil. A co si budeme nalhávat. Pokud už přijde v knihovně chlap za dívkou, že by chtěl její číslo, tak musí mít nějaký osobní kouzlo, vyzařovat sebevědomí a být v klidu a nad věcí. A tohle umí zpravidla jen chlapi, co si jdou jen pro zářez na pažbě a oslovují takhle holky běžně. Běžnej člověk je v takovou chvíli všechno, jenom ne nad věcí. Takže nervózní, napjatej, neuvolněnej. To je normální, není to ostuda, ale holky se na to balí těžko.

Já bych volil nějakej koníček. Týmovej sport. Volejbal, lezení po skalách. Tam poznáš holek dost.

Vždyť jsem psala, podle jeho zájmů, koníčků… Přijít za holkou a hned ji požádat o číslo asi není úplně nejlepší. Ale potkávat se někde častěji, hodit úsměv, oční kontakt, příště pozdravit, něco prohodit (a že to bude nervózní? No a?) a pak až žádat o číslo.

med99
Stálice 52 příspěvků 17.03.19 14:30

Mě je 24 a kousek od Brna, stejný problém. Máš zprávu :)

Příspěvek upraven 17.03.19 v 14:30

annasmyc
Zasloužilá kecalka 626 příspěvků 17.03.19 14:30

zkus jazykové kurzy, akce v knihovně, dobrovolnictví, taneční školu, ….pokud ti nevadí víra, jsou i křesťanské seznamky (noemka.com) -ti dělají i pobyty pro nezadané.

Ou
Kelišová 6905 příspěvků 17.03.19 14:58

1. přestaň přemýšlet a přestaň být vyděšený k smrti z odmítnutí a z chyby. Kdo nic nedělá, nic nezkazí, ale zůstane sám.

2. začni jezdit s Brontosaury. Na úzkostné lidi jsou tam hodní, holek je tam vždycky víc než kluků a uděláš něco užitečného. Když už nic, tak se naučíš fungovat ve smíšeném kolektivu. A při troše štěstí některé z holek dovolíš, aby tě sbalila.

https://www.brontosaurus.cz/co-se-chysta

Na ty nesmyslné kurzy o tom jak sbalit ženu se vykašli. Nefunguje to, jen tím zacáluješ prachy lektorům.

Potebuješ začít něco dělat mezi lidma, ne být zavřený ve své hlavě či on-line.

ulejka
Povídálka 17 příspěvků 17.03.19 15:44

Docela tě chápu, protože jsem na tom podobně. Šel bych s nějakou holkou ven, do kina nebo jen tak na pivo, ale moc není s kým :? Možností kde se seznámit zase tolik není. Ne pro člověka, který se dost stydí a je tak trochu introvert :)

Seznamky typu Badoo nebo Tinder uričtě fungují, ale musíš trochu vypadat a mít supr fotky. Nemá smysl čekat, až ti někdo napíše, protože spíš nenapíše. Je tam daleko víc kluků a holky se tak ani nemusí snažit. Ale jinak bych to nezatracoval. Zahlídl jsem tam plno lidí, který sice přímo neznám, ale jsou to kamarádi kamarádů. Nejsou tam jen úchylové, ale i normální lidi.

Tomkins
Kecalka 383 příspěvků 17.03.19 17:14
@Kalukap píše:
Vždyť jsem psala, podle jeho zájmů, koníčků… Přijít za holkou a hned ji požádat o číslo asi není úplně nejlepší. Ale potkávat se někde častěji, hodit úsměv, oční kontakt, příště pozdravit, něco prohodit (a že to bude nervózní? No a?) a pak až žádat o číslo.

Reagoval jsem jen na tu knihovnu, kavárnu a bazén. Tam asi těžko bude potkávat někoho častěji, aby mohl postupně navazovat kontakt. Leda tak se zaměstnanci.

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1482 příspěvků 17.03.19 17:46

mě vždycky zajímá, jak se to stane, že se někdo ne a ne seznámit. Nikdy jsem s tím neměla problém, mám kolem sebe tolik kamarádů a jejich kamarádů… takový to chození a říkání si o číslo je supertrapný. Nesnáším to - jdu se bavit s kámoškama, a choděj za náma prudit kluci. Aby to fungovalo, musel by být fakt superkrásnej, jako že bysme si ho nechtěly nechat ujít. Teď už jsme navíc všechny povdávaný, s dětma, v dlouhodobejch vztazích, tak už by nefungovalo ani to :mrgreen: já jsem tu obří partu lidí nasbírala skrz stejnej hudební vkus, takže koncerty a večírky, ale počítám že to takhle funguje u většiny volnočasovejch aktivit.

Tomkins
Kecalka 383 příspěvků 17.03.19 18:47
@Lily Evans píše:
já jsem tu obří partu lidí nasbírala skrz stejnej hudební vkus, takže koncerty a večírky, ale počítám že to takhle funguje u většiny volnočasovejch aktivit.

Můžeš mi jen ze zvědavosti přiblížit, jak to sbírání lidí u tebe probíhalo? Jakože máš ráda nějakej styl hudby, šla jsi na koncert a s někým ses tam dala do řeči a o půl roku později jsi tam potkala stejný lidi? Nebo máte nějaký častější akce?

Filipajdik
Nováček 9 příspěvků 17.03.19 19:55

@Ou máš pravdu udělám co si napsal. Ty kurzy to je blbost. Tam jeden inteligentní machyrek rádi tak maximálně jak dostat holku do postele a ještě se chlubí kolik jich měl on. Navíc platit 3000 kč za hodinu keců je blbost!

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama