Kde se seznamují rozvedené maminky s dětma?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.18 06:49
kde se seznamují rozvedené maminky s dětma?

Ahoj, jak to chodí u rozvedených, kde je možnost seznámení? nejlépe vlastní zkušenost :-) Je mi přes 40, tak to vidím nějak černě…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineHroznej puberťák
Závislačka 3408 příspěvků 20.03.18 07:06
@Anonymní píše:
Ahoj, jak to chodí u rozvedených, kde je možnost seznámení? nejlépe vlastní zkušenost :-) Je mi přes 40, tak to vidím nějak černě…

Černě, jako že bys ráda černocha, jo? :jazyk: :mavam:

martasesek
Zasloužilá kecalka 933 příspěvků 20.03.18 07:12
@Hroznej puberťák píše: Černě, jako že bys ráda černocha, jo? :jazyk: :mavam:

místo toho, aby jsi nabídnul pomoc, tak jí přeješ černocha. :jazyk: A co zkusit štěstí tady?

Ivana 85
Závislačka 2957 příspěvků 20.03.18 07:31
@Anonymní píše:
Ahoj, jak to chodí u rozvedených, kde je možnost seznámení? nejlépe vlastní zkušenost :-) Je mi přes 40, tak to vidím nějak černě…

Ja jsem se seznamila pres badoo.Mela jsem v tu dobu triletyho syna, ted jsme spolu 7 let a mame jedno dalsi dite.

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 20.03.18 07:41
@Anonymní píše:

mezi kamarády :mrgreen: :lol: můj současný byl dlouho můj kamarád

Uživatel je onlineHroznej puberťák
Závislačka 3408 příspěvků 20.03.18 07:56
@martina.se píše:
mezi kamarády :mrgreen: :lol: můj současný byl dlouho můj kamarád

Kamarád taky rád :mrgreen: :mavam:

martasesek
Zasloužilá kecalka 933 příspěvků 20.03.18 08:04
@Hroznej puberťák píše:

a kamarádka ještě raději, když kamarád dá :jazyk:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.18 08:33
@Anonymní píše:

No, to je různé. Mě je teda třicet, dítě tříleté. Seznámila jsem se na konferenci, to jsem byla ještě vdaná. Pak jsme si asi půl roku psali, nejdřív ohledně konference, pak jako kamarádi. Pak jsme se zase potkali osobně a zajiskřilo to. Já byla v nefunkčním vztahu a potřebovala jsem impulz k odchodu.

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 20.03.18 10:09
@Hroznej puberťák píše:
:mrgreen: tak nějak

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 20.03.18 10:34
@martasesek píše:
a kamarádka ještě raději, když kamarád dá :jazyk:
:mrgreen: :lol: jj, hodně ráda :lol:

MAR01
Ukecaná baba ;) 1903 příspěvků 20.03.18 16:01
@Anonymní píše:

Jo, to bych taky ráda věděla, mám pocit, že více „nápadníků“ jsem měla jako vdaná :lol: není to tak jednoduché jak jsem si myslela. Ale začíná jaro, lidi začnou chodit ven, bude více aktivit, tak snad se časem zadaří :dance: A hlavně, já si to ještě musím vnitřně dořešit s ex. :zed:

lamicina
Ukecaná baba ;) 1820 příspěvků 20.03.18 16:03

Všudemožně :lol: já například přes našeho společného ortopeda.

martasesek
Zasloužilá kecalka 933 příspěvků 20.03.18 19:32
@martina.se píše: :mrgreen: :lol: jj, hodně ráda :lol:

je mně to úplně jasné ;) :P

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 20.03.18 19:34
@martasesek píše:
je mně to úplně jasné ;) :P
:mrgreen:

martasesek
Zasloužilá kecalka 933 příspěvků 21.03.18 06:14
@MAR01 píše:
Jo, to bych taky ráda věděla, mám pocit, že více „nápadníků“ jsem měla jako vdaná :lol: není to tak jednoduché jak jsem si myslela. Ale začíná jaro, lidi začnou chodit ven, bude více aktivit, tak snad se časem zadaří :dance: A hlavně, já si to ještě musím vnitřně dořešit s ex. :zed:

Vnitřně si to nejlépe dořeším v náruči jiného :kytka: :hug: :hug:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlechtová zase jede bomby: Po tragédii v Janově se fotila se zříceným mostem na své dovolené!

Bývalá ministryně obrany Karla Šlechtová (41) má na dovolené na Balkáně... číst dále >

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama